Anne-Roos Kersbergen

40 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMaudi Sonder134: DB 2xHeat 1[2]08:37,184th
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Final B [5]06:48,863rd
NJONjordTiki Blom029: DEj 8+Heat 1[2]06:48,623rd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Time Trial 03:34,9112th
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Heat 2[4]07:58,253rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh131: DG 4+Final A [4]08:06,814th
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 2[2]07:51,205th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 2[5]07:49,476th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh130: DGb 4-Heat 1[3]07:53,815th
NJONjordMargot Leeuwenburgh027: DDev 4-Heat 3[2]08:18,465th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh223: DGb 4-Heat 1[3]07:53,356th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Final B [6]07:56,014th
NJONjordMargot Leeuwenburgh114: DDev 4-Heat 2[4]08:17,934th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierFinal A [5]08:03,051st
NJONjordMargot Leeuwenburgh042: Jonge Dames VierHeat 2[2]08:18,052nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Final A [5]06:50,364th
NJONjordFlora den Bieman127: DB 8+Heat 2[4]06:57,222nd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 1[3]07:22,805th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final C [3]03:21,214th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Time Trial 03:20,056th
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Final B [2]07:01,562nd
NJONjordFlora den Bieman130: DB 8+Heat 1[3]07:07,393rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/VidarFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[4]06:47,133rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final B [6]06:46,933rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 1[4]07:02,115th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Final A [2]07:27,655th
NJONjord/ProteusFlora den Bieman130: DB 8+Heat 2[5]07:04,043rd
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final A [3]06:47,565th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 2[5]06:50,763rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord/TritonFlora den Bieman127: DB 8+Heat 1[7]07:47,684th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Final B [3]08:25,805th
NJONjordFlora den Bieman024: DEj 8+Heat 3[6]07:52,724th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordFlora den Bieman223: DB 8+Heat 2[5]07:12,364th
NJONjordFlora den Bieman120: DEj 8+Heat 2[3]07:18,175th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtFinal A [5]07:15,294th
NJONjordJanneke Simon005: Dames AchtHeat 2[6]07:15,181st

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord 1Flora den Bieman011: DErv C4+Final A [1]02:01,061st
NJONjord 1Flora den Bieman011: DErv C4+Heat 3[4]02:05,362nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordJanneke Simon171: DTal 8+Heat 2[4]07:33,733rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjordRosa van Dijke007: D Ov4+Heat [9]08:48,388th