Luuk Achterberg

98 races

NSRF Slotwedstrijden

03 July 2021 to 04 July 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Luuk Achterberg122: HGb 4- (12)Final A [4]06:31,653rd
ARGArgo 1Luuk Achterberg122: HGb 4- (12)Heat 2[4]06:25,871st

Koninklijke - Holland Beker / NK Groot voor Senioren

26 June 2021 to 27 June 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg215: M 4-Final A [6]06:54,336th
ARGArgo 2Luuk Achterberg215: M 4-Heat 1[3]06:40,032nd
ARGArgo 1Naftali Slob105: M 4- (Open National Championship)Final A [1]06:43,546th
ARGArgo 1Naftali Slob105: M 4- (Open National Championship)Semifinal 1[1]06:37,063rd
ARGArgo 1Naftali Slob105: M 4- (Open National Championship)Heat 3[4]06:30,744th

Hollandia Roeiwedstrijden / NK Klein 2021

16 April 2021 to 18 April 2021
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Naftali Slob001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Final C [4]07:16,886th
ARGArgo 2Naftali Slob001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 3[7]07:47,894th
ARGArgo 2Naftali Slob001: HE 2- (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:36,4419th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen302: HE 2- NSKFinal A [7]06:57,472nd
ARGArgoTijmen van Rietbergen302: HE 2- NSKHeat 1[3]07:23,792nd
OKEOkeanos/Argo 2Luuk Achterberg002: HE 4- (NSK)Final A [4]06:26,253rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen102: HE 2-Final A [6]06:52,882nd
ARGArgoTijmen van Rietbergen102: HE 2-Heat 1[7]06:59,691st
ARGArgoLuuk Achterberg060: HE 1xFinal A [4]07:27,895th
ARGArgoLuuk Achterberg060: HE 1xHeat 3[3]07:27,971st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoSteven Coevert104: HE 8+Final A [6]05:59,166th
NJONjord/ArgoLuuk Achterberg108: HG 2xFinal A [5]06:45,714th
VIDVidar/Proteus/Skadi/ArgoSteven Coevert104: HE 8+Time Trial 05:10,166th
NJONjord/ArgoLuuk Achterberg108: HG 2xTime Trial 06:00,784th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [2]07:20,552nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[4]07:17,961st

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiSander Boelens104: HE 8+Final A [6]06:36,623rd
ARGArgo/Vidar/Okeanos/SkadiSander Boelens105: HG 4-Final A [5]06:56,494th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]08:10,883rd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[1]07:21,471st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]07:31,691st
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 3[2]08:07,521st
ARGArgo 1Luuk Achterberg108: HG 2xHeat 2[4]07:15,493rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Final C [4]07:43,251st
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Quarterfinal 4[5]08:02,414th
ARGArgoLuuk Achterberg004: HSB 1x (Nederlands Kampioenschap)Time Trial 07:07,2613th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg001: Oude VierHeat 3[1]07:21,814th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoTijmen van Rietbergen114: HG 2-Final A [2]07:56,161st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combiPiet Jonker104: HE 8+ (NSK)Final A [3]06:27,704th
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1x (NSK)Final A [5]08:29,596th
TRITriton-combiPiet Jonker104: HE 8+ (NSK)Heat 2[4]06:34,093rd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [3]07:56,521st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg140: BM 1xFinal A [2]08:32,336th
EUREuros/Okeanos/ArgoJurgen Toennaer130: M 4x (Aegon Open National Championship)Final A [2]06:49,686th
ARGArgoLuuk Achterberg140: BM 1xTime Trial 07:53,435th
ARGArgoLuuk Achterberg033: BM 1xHeat 3[5]08:35,755th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xFinal A [6]06:40,374th
EUREuros/ArgoSteven Hoogeveen108: HG 2xHeat 1[5]06:44,323rd
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1xHeat 2[3]07:24,965th
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal B [5]07:20,842nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 3[5]07:22,064th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal A [4]07:31,972nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xTime Trial 05:27,423rd
ARGArgoLuuk Achterberg101: HE 1xHeat 1[1]07:27,423rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Luuk Achterberg109: HB 1xFinal A [7]07:35,271st
ARGArgo 1Luuk Achterberg109: HB 1xHeat 2[2]07:42,963rd
ARGArgo 1Luuk Achterberg003: HG 1xFinal A [7]07:47,887th
ARGArgo 1Luuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[6]07:36,784th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg109: HB 1xFinal B [5]07:43,351st
ARGArgo 2Luuk Achterberg109: HB 1xHeat 3[2]07:47,723rd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xFinal B [3]08:35,932nd
ARGArgoLuuk Achterberg003: HG 1xHeat 2[4]08:20,827th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xFinal A [3]07:23,014th
ARGArgo 2Luuk Achterberg201: HB 1xHeat 2[3]07:42,461st
ARGArgo (SB)Luuk Achterberg003: HE 1x (NK)Time Trial 06:54,4927th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [3]06:30,982nd
ARGArgoLuuk Achterberg103: E 8+ (NSK)Heat 1[2]06:09,064th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:38,906th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]06:38,542nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [4]03:06,843rd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,707th
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:35,293rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Final A [1]06:04,896th
SAUSaurus-combiThomas de Bekker103: E 8+Heat 2[2]05:35,843rd
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 3[4]06:32,265th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:17,182nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:37,994th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg105: G 4-Heat 2[2]06:27,176th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [7]06:20,762nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[8]06:27,313rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Final A [6]07:17,165th
ARGArgoLuuk Achterberg104: G 4-Heat 2[6]07:16,502nd
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:30,764th
ARGArgoLuuk Achterberg007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[2]07:22,022nd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo 1Luuk Achterberg251: G 4-Heat 1[5]06:32,453rd
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4- (Dev)Final B [3]06:32,262nd
ARGArgoLuuk Achterberg104: Dev 4- (Dev)Heat 1[4]06:33,024th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoYouri Ellenbroek111: B 4+Heat 2[6]06:54,825th
ARGArgo 3Youri Ellenbroek006: N 4+Heat 1[2]06:51,894th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Final B [4]06:52,722nd
ARGArgo/GyasJoost Geerlings111: B 4+Heat 2[4]06:57,204th
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Heat 3[3]06:55,884th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgo/GyasJoost Geerlings006: N 4+Time Trial 07:07,0513th
PROProteus/ArgoAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[4]06:14,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Final B [4]06:23,653rd
ARGArgoMaarten Klaverdijk112: B 8+Heat 2[1]06:16,644th
ARGArgo/SkøllMaarten Klaverdijk008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:20,335th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Final B [4]06:44,633rd
ARGArgoLuuk Achterberg112: B 8+Heat 3[5]06:32,033rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ARGArgoJoost Geerlings002: Jonge AchtHeat 3[1]06:26,194th