Allard de Boeij

51 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/TritonAllard de Boeij154: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [6]08:22,662nd
PROProteus/TritonAllard de Boeij154: HG 2+ (Platvoetbokaal)Heat 1[5]09:04,391st
PROProteusAllard de Boeij106: HGb 4-Heat 1[6]06:38,404th
PROProteusAllard de Boeij004: HG 2-Final A [7]07:45,654th
PROProteusAllard de Boeij004: HG 2-Heat 2[4]07:12,222nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:20,058th
PROProteus (P4)Friso Dam057: MDev 4-Final A [5]07:19,866th
PROProteus (P4)Friso Dam057: MDev 4-Heat 1[3]06:52,572nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Allard de Boeij104: HE 8+Heat 2[5]05:46,393rd
PROProteusFriso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:18,783rd
PROProteusFriso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:21,932nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final C [3]03:07,993rd
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:05,555th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij104: HE 8+Final A [4]06:18,575th
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:41,992nd
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:37,743rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Robert van Houten104: HE 8+Final A [5]06:04,612nd
PROProteus 1Robert van Houten104: HE 8+Heat 2[5]06:06,951st
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]07:09,924th
PROProteus 1Friso Dam007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]06:53,562nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Maarten van Blokland209: HE 8+Final A [4]05:50,194th
PROProteus 1Friso Dam207: HG 4-Final A [3]06:39,492nd
PROProteus 1Friso Dam104: HDev 4- (Dev)Final A [3]06:39,941st
PROProteus 1Friso Dam104: HDev 4- (Dev)Heat 1[2]06:48,691st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusPieter Cornelis Degeling020: HG 4+Final A [5]06:56,852nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Allard de Boeij147: G 2+ (Platvoetbokaal)Final A [5]07:45,504th
PROProteus 2Allard de Boeij147: G 2+ (Platvoetbokaal)Heat 2[2]07:51,532nd
PROProteus 1Victor Waegenaere007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]06:55,785th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusBastiaan Roell007: Dev 4- (Development Klassement)Final C [3]03:04,732nd
PROProteusBastiaan Roell007: Dev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:03,565th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRobert van Houten103: E 8+Heat 1[6]05:25,674th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]06:20,411st
PROProteusFriso Dam007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:26,493rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [4]05:57,821st
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[3]06:02,491st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+Final B [5]06:49,951st
PROProteus 2Allard de Boeij111: B 4+Heat 2[1]07:03,165th
PROProteus 3Allard de Boeij006: N 4+Heat 1[2]06:57,965th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/ArgoAllard de Boeij112: B 8+Heat 1[4]06:14,883rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Final A [3]06:10,014th
PROProteusAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[5]06:10,222nd
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:10,464th
PROProteusAllard de Boeij008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[4]06:15,773rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Final B [3]06:45,154th
PROProteus/VidarAllard de Boeij112: B 8+Heat 2[3]06:27,394th
PROProteus/VidarAllard de Boeij008: Ej 8+Heat 3[3]06:25,314th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Repechage [4]07:30,514th
PROProteusAllard de Boeij252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:23,519th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusAllard de Boeij002: Jonge AchtHeat 1[5]00:00,003rd