Franciska Vroegindeweij

63 races

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+Final B [4]06:15,105th
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+Heat 2[8]06:19,256th
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+Final A [4]06:10,263rd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+Heat 2[7]06:20,551st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiArthur Lale-Demoz019: LHEj 8+Heat 1[4]06:21,946th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+Final B [4]06:52,491st
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+Heat 2[5]06:22,375th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+Final A [4]06:32,841st
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+Time Trial 04:59,461st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Final A [2]06:33,621st
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Heat 1[3]06:35,601st
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+Final A [5]06:46,585th
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+Heat 1[3]06:35,342nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Final A [2]07:09,312nd
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Heat 1[5]07:02,281st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 3Linde Walchenbach101: DOnerv C4+Final A [3]02:05,361st
SKASkadi 1Nalini Sreeram102: DOnerv C4*Final A [3]02:18,961st
SKASkadi 3Linde Walchenbach101: DOnerv C4+Semifinal 2[3]02:13,911st
SKASkadi 3Linde Walchenbach101: DOnerv C4+Quarterfinal 8[2]02:08,931st
SKASkadi 6Louise Winterswijk101: DOnerv C4+Quarterfinal 7[5]02:21,724th
SKASkadi 1Charlie Willemsen101: DOnerv C4+Repechage 20[3]02:35,712nd
SKASkadi 3Linde Walchenbach101: DOnerv C4+Heat 11[1]02:12,891st
SKASkadi 1Charlie Willemsen101: DOnerv C4+Heat 9[6]02:27,072nd
SKASkadi 6Louise Winterswijk101: DOnerv C4+Heat 3[6]02:18,121st
SKASkadi 8Boudewijn Pieterson001: HOnerv C4+Final A [2]01:54,455th
SKASkadi 1Wouter van Heusden002: HErv C4+Final A [3]01:50,834th
SKASkadi 8Boudewijn Pieterson001: HOnerv C4+Semifinal 1[1]01:52,481st
SKASkadi 8Boudewijn Pieterson001: HOnerv C4+Quarterfinal 3[2]01:51,882nd
SKASkadi 1Wouter van Heusden002: HErv C4+Heat 2[3]01:47,251st
SKASkadi 8Boudewijn Pieterson001: HOnerv C4+Repechage 14[3]01:55,281st
SKASkadi 6Joep Zeelenberg001: HOnerv C4+Repechage 12[5]02:04,643rd
SKASkadi 6Joep Zeelenberg001: HOnerv C4+Heat 5[6]02:09,164th
SKASkadi 8Boudewijn Pieterson001: HOnerv C4+Heat 1[3]02:11,263rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/RICMarleen Mol128: DE 8+Final A [7]07:52,005th
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+Final A [4]08:49,473rd
SKASkadi/RICMarleen Mol128: DE 8+Heat 2[6]07:47,192nd
SKASkadiNina Loos048: DE 2+Final A [3]09:27,062nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+Final A [4]07:36,663rd
SKASkadiSanne Verheul024: DG 4+Final A [5]07:50,804th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSanne Verheul024: DG 4+Final A [4]07:39,642nd
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+Final A [1]07:34,701st
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+Heat 1[3]07:53,322nd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSanne Verheul131: DG 4+Final A [5]07:59,433rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNina Loos131: DG 4+Final A [3]08:01,654th
SKASkadiNina Loos024: DG 4+Final A [2]08:19,111st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSanne Verheul225: DG 4+Final A [4]07:54,463rd
SKASkadiSanne Verheul115: DG 4+Final A [4]08:13,602nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 4Daan van Waardenburg101: HOnerv C4+Final A [6]01:50,124th
SKASkadi 4Daan van Waardenburg101: HOnerv C4+Semifinal 2[2]01:52,662nd
SKASkadi 3Coen Hemels101: HOnerv C4+Quarterfinal 2[5]02:03,395th
SKASkadi 4Daan van Waardenburg101: HOnerv C4+Quarterfinal 1[2]01:56,851st
SKASkadi 2Victor Jong101: HOnerv C4+Repechage 12[3]01:58,462nd
SKASkadi 3Coen Hemels101: HOnerv C4+Repechage 5[4]02:03,301st
SKASkadi 1Reinoud van Eerden104: HErv C4+Heat 3[2]01:53,883rd
SKASkadi 2Victor Jong101: HOnerv C4+Heat 24[4]01:57,583rd
SKASkadi 4Daan van Waardenburg101: HOnerv C4+Heat 5[2]01:57,371st
SKASkadi 3Coen Hemels101: HOnerv C4+Heat 1[6]02:04,512nd
SKASkadiKristian Rosenkrands002: Ej 8+Final A [6]06:52,246th
SKASkadiKristian Rosenkrands002: Ej 8+Heat 1[1]06:30,222nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiSara Hondmann051: DTal 8+Final A [6]07:51,966th
SKASkadiSara Hondmann051: DTal 8+Heat 1[6]07:41,412nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/AsoposDaan Kluwer006: Ej 4+Time Trial 03:30,7716th
SKASkadi/AsoposDaan Kluwer109: B 4+Heat 3[3]07:15,854th