Marlène Cornelis

33 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+Final A [2]06:58,195th
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+Heat 1[6]06:56,162nd
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:10,074th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiQuirine Griep127: DB 8+Heat 2[5]06:29,024th
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]06:54,305th
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:01,496th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+Final B [5]07:27,321st
SKASkadiQuirine Griep130: DB 8+Heat 1[6]06:56,364th
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:51,932nd
SKASkadiQuirine Griep024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:04,615th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiCharlotte de Ruiter127: DB 8+Final A [6]08:01,454th
SKASkadiCharlotte de Ruiter127: DB 8+Heat 1[6]07:41,372nd
SKASkadiCharlotte de Ruiter024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]08:20,343rd
SKASkadiCharlotte de Ruiter024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:48,443rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiCharlotte de Ruiter223: DB 8+Heat 1[3]07:25,944th
SKASkadiCharlotte de Ruiter120: DEj 8+ (EJK)Final B [4]07:19,484th
SKASkadiCharlotte de Ruiter120: DEj 8+ (EJK)Heat 3[2]07:17,073rd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiCharlotte de Ruiter005: Dames AchtHeat 2[2]07:31,303rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Marlène Cornelis125: DSA 2- (NSK)Heat 1[5]08:14,884th
SKASkadi/LagaSacha Raven024: DEj 8+ (EJK)Heat 2[2]06:54,506th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final A [2]07:53,865th
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 1[5]07:51,722nd
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[2]08:00,416th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog022: DN 4+Heat 3[1]07:59,994th
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Final B [2]07:58,381st
SKASkadi/ProteusClaudia de Hartog135: DB 4+Heat 3[3]07:56,603rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Final B [4]07:17,334th
SKASkadi/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 2[3]06:55,175th
SKASkadi/LagaMaaike Linders024: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]07:09,275th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders136: DB 8+Heat 3[2]07:30,125th
SKASkadi/Skøll/LagaMaaike Linders024: DEj 8+Heat 3[3]07:09,715th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi/Njord/LagaMaaike Linders256: DEj 8+ (Ejk)Time Trial 07:13,2610th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiMaaike Linders004: Dames AchtHeat 3[4]07:02,603rd