Roland van der Meer

55 races

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJohanna Bult103: LDEj 4*Final A [5]08:03,261st
GYAGyasJohanna Bult103: LDEj 4*Heat 2[6]07:53,681st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasEmilie Hendriks052: DTal 4*Final A [4]08:07,951st
GYAGyasEmilie Hendriks052: DTal 4*Heat 1[5]08:06,791st

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/TritonArjan van Vliet120: LB 8+Heat 2[3]06:27,826th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/TritonArjan van Vliet118: LB 8+Final A [5]07:20,355th
GYAGyas/TritonArjan van Vliet118: LB 8+Heat 2[7]07:03,922nd
GYAGyasArjan van Vliet016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:26,494th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 1Tjaardy Buiskool007: LDEj 4*Final A [6]08:31,536th
GYAGyas 1Tjaardy Buiskool007: LDEj 4*Heat 1[4]08:32,803rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Karlinde van Arendonk130: DO 4+Final A [5]07:19,652nd
GYAGyas 1Ivet Panjer128: DSA 8+ (NSK)Final A [1]06:47,136th
GYAGyas 2Karlinde van Arendonk130: DO 4+Heat 1[4]07:29,312nd
GYAGyas 1Ivet Panjer128: DSA 8+ (NSK)Heat 1[3]06:55,613rd
GYAGyasVivienne Jorna052: DSA 2+Final A [6]09:11,015th
GYAGyasVivienne Jorna052: DSA 2+Heat 1[4]08:59,883rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/SkøllCoen van den Hoek014: LN 4+Final B [3]
GYAGyas/SkøllCoen van den Hoek014: LN 4+Heat 2[4]07:10,423rd
GYAGyasKwinten Snijders Blok123: LB 4+Heat 3[2]07:13,054th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasJitske Meijer022: DN 4+Final A [5]07:59,325th
GYAGyasJitske Meijer022: DN 4+Heat 2[3]07:51,562nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Final A [4]08:03,591st
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Heat 1[4]07:55,661st
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Final A [6]08:01,995th
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Heat 1[4]07:55,343rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasIris Lechner135: DB 4+Heat 1[7]
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Final A [7]10:05,595th
GYAGyasVivienne Jorna022: DN 4+Heat 1[3]08:59,043rd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasVivienne Jorna042: DB 4+Heat 1[4]07:55,804th