Harmen Sikkema

51 races

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xFinal A [5]07:10,986th
GYAGyasRamon Stolk110: HB 2xHeat 1[2]07:05,292nd
GYAGyasRamon Stolk008: HDev 2x (Development Klassement)Final B [6]07:11,584th
GYAGyasRamon Stolk008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 3[5]07:05,814th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasHarmen Sikkema003: HG 1xTime Trial 05:46,759th
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xHeat 1[2]07:43,442nd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasHarmen Sikkema109: HB 1xHeat 4[4]08:23,095th
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]07:55,978th
AEGAegir/GyasWessel Hesselink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:31,594th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Euros/GyasSteven Hoogeveen109: B 8+Final A [3]05:55,201st
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Final A [5]06:32,043rd
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 2[6]06:33,061st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm139: M 4+Final A [5]06:32,214th
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Final A [6]06:44,376th
AEGAegir/GyasJente Damm029: M 4+Heat 1[3]06:31,303rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Final A [1]06:39,293rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[4]06:41,692nd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Final A [3]06:35,973rd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Heat 2[4]06:35,031st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir/GyasJente Damm105: G 4+Heat 1[3]06:37,563rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[2]06:43,364th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasBeimen Vellinga106: G 4+Heat 2[6]06:51,344th
GYAGyasHarmen Sikkema004: G 2-Heat 2[8]07:23,565th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas 2Harmen Sikkema101: E 2-Heat 2[5]08:09,255th
GYAGyasHarmen Sikkema004: G 2-Heat 1[4]08:11,144th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasHarmen Sikkema205: G 2-Final A [2]07:19,055th
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)Final A [1]06:37,165th
GYAGyasJorn Haverkort104: Dev 4- (Dev)Heat 3[3]06:30,462nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [5]06:06,174th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[5]06:01,811st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (EJK)Heat 2[5]06:01,494th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [6]06:03,242nd
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 1[4]06:11,093rd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Final B [5]06:07,093rd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Heat 1[6]05:59,274th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [1]
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:58,185th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [4]06:08,422nd
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 3[1]06:06,921st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman136: MFm 8+Final A [2]06:10,973rd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [5]06:18,246th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[3]06:09,371st
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:03,523rd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:09,072nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Final A [2]06:45,256th
GYAGyasSem Hulsman112: B 8+Heat 2[4]06:25,872nd
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Final B [4]06:30,534th
GYAGyasSem Hulsman008: Ej 8+Heat 3[4]06:19,703rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:13,791st

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge AchtFinal A [5]07:01,376th
GYAGyasSem Hulsman002: Jonge AchtHeat 3[4]06:22,031st