Bart Braam

62 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NSK)Heat 1[7]06:52,914th
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:12,673rd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:08,903rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NK)Final B [4]06:15,105th
SKASkadiNils de Haan104: HE 8+ (NK)Heat 2[8]06:19,256th
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:10,263rd
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:20,551st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiArthur Lale-Demoz019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:21,946th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:52,491st
SKASkadiTom Prevaes019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:22,375th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:32,841st
SKASkadiNils de Haan019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:59,461st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Final A [2]06:33,621st
SKASkadiNils de Haan212: LHB 8+Heat 1[3]06:35,601st
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:46,585th
SKASkadiNils de Haan107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:35,342nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Final A [2]07:09,312nd
SKASkadiNils de Haan004: LHB 8+Heat 1[5]07:02,281st

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKASkadi 1Wouter van Heusden002: HErv C4+ (500 meter)Final A [3]01:50,834th
SKASkadi 1Wouter van Heusden002: HErv C4+ (500 meter)Heat 2[3]01:47,251st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam122: LHB 2xHeat 1[7]08:35,205th
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam053: LHG 2xFinal A [6]08:10,836th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xFinal A [3]07:57,384th
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xHeat 2[4]07:59,082nd
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam013: LHG 1xHeat 3[3]08:14,416th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam013: LHG 1xTime Trial 06:03,218th
SAUSaurus/MaastrichtscheBart Braam121: LHB 1xHeat 2[2]08:19,603rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Thêta/MaastrichtscheLuuk Wilhelm124: LHB 8+Final B [1]06:43,854th
SAUSaurus/Thêta/MaastrichtscheLuuk Wilhelm124: LHB 8+Heat 2[2]06:46,656th
SAUSaurus/Thêta/Boreas/MWCLuuk Wilhelm019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:09,964th
SAUSaurus/Thêta/Boreas/MWCLuuk Wilhelm019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:57,774th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm212: LHB 8+Heat 2[4]06:30,614th
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm107: LHEj 8+ (EJK)Final B [1]06:45,564th
SAUSaurus/MaastrichtscheLuuk Wilhelm107: LHEj 8+ (EJK)Heat 2[3]06:56,404th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/Skadi/MaastrichtscheLuuk Wilhelm004: Lichte AchtHeat 3[3]06:35,904th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+Final A [5]06:12,384th
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+Heat 2[6]06:12,802nd
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[5]06:35,564th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche 1Bart Braam029: J18 1xFinal 2[3]08:15,513rd
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+Final A [2]06:15,552nd
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+Heat 1[2]06:18,431st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+Final A [3]06:13,235th
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann118: LB 8+Heat 1[3]06:13,912nd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+Final A [2]06:28,614th
SAUSaurus/MaastrichtscheTill Wichmann120: LB 8+Heat 2[2]06:15,403rd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche/Viking 2Evert Mders133: J18 2xFinal A [6]08:31,425th
MWCMaastrichtsche/Viking 2Evert Mders133: J18 2xHeat 1[6]08:33,012nd
MWCMaastrichtsche 1Bart Braam029: J18 1xFinal 3[6]08:49,765th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche 1Bart Braam016: J18 1x (NK)Final H [1]08:07,676th
MWCMaastrichtsche 1Bart Braam016: J18 1x (NK)Time Trial 07:43,6448th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtscheRui de Boer143: J18 2xHeat 2[2]07:26,104th
MWCMaastrichtsche 1Bart Braam029: J18 1xFinal 6[5]08:10,764th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche/LeytheLeander Gall031: J18 4x (NK)Final A [2]06:51,385th
MWCMaastrichtscheRui de Boer143: J18 2x (NK)Heat 3[1]07:44,436th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtscheBart Braam118: JM 1x (Main Event)Final E [5]08:58,424th
MWCMaastrichtscheBart Braam118: JM 1x (Main Event)Heat 5[5]08:39,735th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche 1Rui de Boer143: J18 2xFinal A [3]08:35,695th
MWCMaastrichtsche 1Rui de Boer143: J18 2xHeat 1[4]07:42,261st
MWCMaastrichtsche/LeytheLeander Gall031: J18 4xFinal A [4]06:57,922nd
MWCMaastrichtsche 2Bart Braam029: J18 1xFinal 1[4]08:28,045th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
MWCMaastrichtsche 3Bart Braam208: J18 1x (NK)Final I [7]10:42,425th
MWCMaastrichtsche 3Bart Braam208: J18 1x (NK)Time Trial 09:08,5453rd