Martijn Jong

61 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn111: HB 4+Heat 2[5]07:09,815th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Final A [8]07:12,008th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Heat 1[5]07:00,504th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [3]06:46,434th
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+ (Aegon Open National Championship)Time Trial 06:03,514th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Final A [5]06:56,496th
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Heat 1[5]06:49,702nd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[5]07:00,294th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [4]07:02,153rd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[2]06:59,062nd
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:04,133rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 2[2]07:11,875th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [3]07:08,766th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Final A [2]07:13,905th
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:13,562nd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [1]07:36,416th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[3]07:18,124th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+Final A [4]07:13,165th
SKOSkøllJustin Ringeling208: HG 4+Heat 1[5]07:13,622nd
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+Final A [6]07:43,886th
SKOSkøll 1Justin Ringeling105: HG 4+Heat 2[4]07:43,933rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom105: G 4+Heat 1[6]06:54,375th
SKOSkøll 2Martijn Jong004: G 2-Heat 1[5]07:41,424th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]02:57,544th
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[2]07:36,183rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:58,508th
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom106: G 4+Heat 3[3]06:57,603rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Final B [5]07:00,214th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Heat 2[5]06:50,933rd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:42,425th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,536th
SKOSkøll 1Martijn Jong004: G 2-Heat 1[5]07:49,605th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+Heat 1[4]06:07,225th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong105: G 4-Heat 3[2]06:56,876th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:02,875th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Final A [7]07:00,536th
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Heat 2[7]06:45,043rd
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: G 4-Heat 3[4]07:38,694th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:41,925th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+Final A [6]06:10,174th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong251: G 4-Heat 2[6]06:56,995th
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: Dev 4- (Dev)Heat 3[4]07:01,706th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Alexander Janssen106: O 4+Heat 2[3]07:05,375th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:06,154th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:01,3611th
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+Final A [1]06:22,754th
SAUSaurus/SkøllTijmen Gelsing112: B 8+Heat 3[2]06:08,972nd

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:07,792nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:20,146th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtFinal A [2]06:49,903rd
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtHeat 3[2]06:24,412nd