Ewout Hardeman

65 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+ (NSK)Final A [3]05:54,822nd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [6]06:35,473rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,611st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:28,441st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+Final A [7]05:57,581st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:28,301st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[6]06:38,971st

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+Final A [3]05:57,162nd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]06:30,463rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]06:26,343rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/Skøll/SaurusThomas Start116: LHE 8+Final A [4]06:54,622nd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]07:01,061st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 3[5]06:30,471st

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [1]06:56,463rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 05:10,864th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]07:18,041st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-Final A [2]06:45,151st
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman216: LHG 4-Heat 1[2]06:51,841st
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [4]06:58,371st
SKOSkøll/Willem IIIEwout Hardeman109: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:22,642nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-Final A [1]07:28,773rd
SKOSkøllCas Simons012: LHE 4-Heat 3[2]06:58,891st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [5]07:29,942nd
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 1[3]06:41,781st
SKOSkøllEwout Hardeman057: LHG 4-Final A [7]07:29,205th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman158: LM 8+Final A [1]06:58,346th
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-Final B [1]07:26,731st
SKOSkøllEwout Hardeman055: LMDev 4-Heat 2[5]07:17,144th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [2]06:27,445th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]06:33,922nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:26,742nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 2[2]06:32,434th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:12,099th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]06:45,474th

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [6]06:57,284th
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 1[4]06:57,352nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Final B [2]06:55,272nd
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:56,224th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Final A [4]06:45,763rd
SKOSkøllEwout Hardeman118: LHGb 4-Heat 2[4]
SKOSkøllEwout Hardeman017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[3]07:16,304th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-Final A [6]06:47,986th
SKOSkøllEwout Hardeman215: LHGb 4-Heat 2[2]07:01,783rd
SKOSkøllEwout Hardeman109: LHDev 4- (Dev)Heat 1[5]07:27,864th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+ (NSK)Final A [2]06:17,355th
SKOSkøllJochem Stormmesand112: LE 8+ (NSK)Heat 2[3]06:09,902nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:09,233rd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[5]06:21,732nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand137: LMFm 8+Final A [2]06:00,582nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]03:01,592nd
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Semifinal 1[3]02:59,041st
SKOSkøllJochem Stormmesand016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:57,491st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:04,554th
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:09,182nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Final A [4]07:02,961st
SKOSkøllWillem Crul118: LB 8+Heat 2[3]06:59,281st
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:04,942nd
SKOSkøllWillem Crul016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:08,451st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Final A [1]06:24,444th
SKOSkøllWillem Crul215: LB 8+Heat 2[2]06:22,562nd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Final B [2]06:24,803rd
SKOSkøllWillem Crul113: LEj 8+ (EJK)Heat 2[6]06:39,694th

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Final A [5]06:50,053rd
SKOSkøll 1Guus Wits004: Ej 8+Heat 1[2]06:57,671st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJasper Groen170: HTal 8+Heat 1[2]06:51,614th