Ellen Bijkerk

57 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonEline van Marle131: DG 4+Final A [6]07:46,803rd
TRITritonEline van Marle131: DG 4+Heat 2[6]08:26,391st

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/Proteus/TritonMatthijs Bijman116: LHE 8+Final A [8]06:06,733rd

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/TritonMatthijs Bijman116: LHE 8+Final A [2]06:07,484th
TRITriton/OrcaEline van Marle131: DG 4+Final A [4]07:31,941st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/OkeanosJip Claassens202: HB 4+Heat 3[5]07:34,475th
TRITriton/OkeanosJip Claassens101: HEj 4+Heat 3[3]07:46,323rd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonRianne Prins025: DG 4+Final A [3]09:07,154th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn111: HB 4+Heat 2[5]07:09,815th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Final A [8]07:12,008th
SKOSkøll/PhocasFlorian Korn005: HG 4+Heat 1[5]07:00,504th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Final A [3]06:46,434th
SKOSkøllDaan Stolk124: M 8+Time Trial 06:03,514th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Final A [5]06:56,496th
SKOSkøllMartijn Jong111: HB 4+Heat 1[5]06:49,702nd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[5]07:00,294th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [4]07:02,153rd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[2]06:59,062nd
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:04,133rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 2[2]07:11,875th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [3]07:08,766th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Final A [2]07:13,905th
SKOSkøllJustin Ringeling107: HG 4+Heat 1[2]07:13,562nd
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Final A [1]07:36,416th
SKOSkøllJustin Ringeling005: HG 4+Heat 2[3]07:18,124th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Final A [3]06:44,713rd
SKOSkøllDaan Stolk202: HB 4+Heat 2[5]07:04,271st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierFinal A [6]07:06,102nd
SKOSkøllDaan Stolk040: Jonge VierHeat 2[3]06:48,982nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [6]05:58,353rd
SKOSkøll/OkeanosJeffrey Talboom147: G 2+Heat 2[6]08:04,944th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [1]06:13,636th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 2[4]06:09,633rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Noud van Maanen056: MI 8+Heat 1[2]06:08,075th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final C [1]02:57,544th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Time Trial 02:58,508th
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:01,343rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Final A [5]05:59,973rd
SKOSkøllNoud van Maanen109: B 8+Heat 1[2]05:39,251st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [3]06:04,133rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[6]06:10,974th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Final A [4]06:23,592nd
SKOSkøllNoud van Maanen110: B 8+Heat 1[5]06:03,411st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final A [4]05:59,025th
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[7]05:57,932nd

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Final A [7]07:00,536th
SKOSkøll/NjordNoud van Maanen109: B 8+Heat 2[7]06:45,043rd
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Final B [4]06:52,661st
SKOSkøllNoud van Maanen008: Ej 8+Heat 1[2]06:54,375th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNoud van Maanen207: B 8+Heat 2[4]06:13,974th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Final A [6]06:03,185th
SKOSkøllNoud van Maanen106: Ej 8+Heat 1[5]06:13,653rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+Final A [2]07:31,043rd
SKOSkøllKatinka Krom006: DEj 8+Heat 1[6]07:23,172nd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMark Nijmeijer162: N 2+Final A [6]07:59,633rd