Nick ten Dam

77 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)Final A [3]05:52,292nd
SKOSkøllJan van der Bij103: E 8+ (NSK)Heat 1[3]05:54,751st
SKOSkøll 2Daan Stolk002: E 4- (NSK)Final A [2]06:32,444th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk139: M 4+Final A [3]06:38,975th
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Final A [4]05:47,843rd
SKOSkøll 1Jan van der Bij056: MI 8+Heat 2[3]05:51,391st
SKOSkøllDaan Stolk029: M 4+Heat 2[5]06:38,226th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Final A [3]06:40,524th
SKOSkøllDaan Stolk206: G 4+Heat 2[2]06:36,631st
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Final A [4]06:34,182nd
SKOSkøllDaan Stolk106: G 4+Heat 3[2]06:44,431st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Final A [4]06:29,762nd
SKOSkøllDaan Stolk105: G 4+Heat 3[3]06:36,521st
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [3]06:28,014th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:35,135th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMartijn Jong104: E 8+Heat 1[4]06:07,225th
SKOSkøll 2Daan Stolk105: G 4-Heat 1[6]06:26,223rd
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [4]06:30,304th
SKOSkøll 2Daan Stolk007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[6]06:35,414th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Final A [8]07:30,256th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: G 4-Heat 3[5]07:24,212nd
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)Final B [5]07:52,196th
SKOSkøll 2Maarten Klop007: Dev 4- (Development Klassement)Heat 2[4]07:30,093rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OkeanosMaarten Klop201: E 8+Final A [6]06:10,174th
SKOSkøll 2Maarten Klop251: G 4-Heat 1[2]06:34,544th
SKOSkøll 2Maarten Klop104: Dev 4- (Dev)Heat 3[1]06:40,095th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten Klop001: Oude VierHeat 3[4]07:03,005th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:06,154th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit104: SA 8+Final A [6]06:10,576th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final A [1]06:06,335th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[5]05:59,253rd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final A [4]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Semifinal 1[2]
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 02:57,404th
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [2]06:07,611st
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 2[2]06:07,671st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final A [4]06:03,852nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:05,272nd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]06:05,495th
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]06:07,792nd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Final B [5]06:43,352nd
SKOSkøllSteef Smit112: B 8+Heat 1[2]06:30,123rd
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Final B [6]06:22,581st
SKOSkøllSteef Smit008: Ej 8+Heat 1[3]06:14,364th

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:20,146th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtFinal A [2]06:49,903rd
SKOSkøllSteef Smit002: Jonge AchtHeat 3[2]06:24,412nd