Pommetje Jacobs

22 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:58,182nd
AEGAegirRosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:37,933rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir (p2)Rosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:31,044th
AEGAegir (p2)Rosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:30,671st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLucy van de Coevering035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final B [3]03:45,842nd
AEGAegirLucy van de Coevering035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Semifinal 2[3]03:41,942nd
AEGAegirLucy van de Coevering035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:37,213rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirLucy van de Coevering035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [1]07:47,084th
AEGAegirLucy van de Coevering035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:47,654th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRosa Brouwers141: LDB 4*Final A [2]08:00,821st
AEGAegirRosa Brouwers141: LDB 4*Heat 1[5]07:57,531st
AEGAegirRosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:06,143rd
AEGAegirRosa Brouwers035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]07:59,521st

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRosa Brouwers228: LDB 4*Heat 1[5]08:12,713rd
AEGAegirRosa Brouwers117: LDEj 4* (EJK)Final A [6]08:02,962nd
AEGAegirRosa Brouwers117: LDEj 4* (EJK)Heat 2[5]08:10,472nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirRosa Brouwers006: Lichte Dames VierFinal A [5]07:51,852nd
AEGAegirRosa Brouwers006: Lichte Dames VierHeat 1[3]07:51,871st

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 2Attie Stornebrink103: LDEj 4*Final A [3]08:13,345th
AEGAegir 2Attie Stornebrink103: LDEj 4*Heat 3[1]08:12,051st
AEGAegir 1Bente Moester001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[5]02:15,674th
AEGAegir 1Bente Moester001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 20[4]02:17,011st