Dionne Houtzager

193 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 1Marie de Munck136: DB 8+Final A [6]06:49,772nd
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:14,913rd
TRITritonCasper van der Steen111: HB 4+Final A [5]06:48,192nd
TRITritonHein Schreuder119: LHG 4+Final A [8]07:26,456th
TRITriton 2Isis Meruma136: DB 8+Heat 2[7]07:41,835th
TRITriton 1Marie de Munck136: DB 8+Heat 1[4]07:18,031st
TRITriton/ProteusMaarten van Blokland304: HE 8+ NSKHeat 2[5]06:13,525th
TRITritonCasper van der Steen111: HB 4+Heat 3[6]07:04,871st
TRITritonSteven Bos110: HB 2xHeat 2[5]08:00,696th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:15,985th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:08,825th
TRITritonLisette Regelink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:42,307th
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [8]06:55,018th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:12,592nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]06:01,541st
TRITritonLisette Regelink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:44,473rd
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]07:01,204th

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Final A [4]06:57,834th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [7]05:54,871st
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:14,884th
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Heat 1[7]06:57,402nd
TRITritonAgnes Lanooij139: LDGb 2xHeat 3[4]08:16,895th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:10,042nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:04,564th
TRITriton/ThêtaHein Schreuder018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:12,304th
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [6]07:44,276th
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]07:15,083rd
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:22,702nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:09,481st
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:48,492nd
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:36,925th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Final A [1]06:47,682nd
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [5]06:22,546th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [2]06:02,052nd
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Time Trial 05:57,761st
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Time Trial 05:32,065th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 05:19,502nd
TRITriton/Vidar/OrcaHein Schreuder111: HB 4+Time Trial 06:32,4315th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]06:14,674th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [5]05:55,674th
TRITriton/ThêtaTim Henssen018: LHEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:10,344th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[1]06:14,342nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]05:57,931st
TRITritonLisette Regelink035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:37,374th
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[6]06:47,693rd

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Final A [3]07:23,486th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [5]06:58,904th
TRITritonPien Kuiper141: LDB 4*Final A [5]08:26,671st
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Heat 2[5]07:30,034th
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Heat 1[5]06:52,393rd
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Heat 1[3]06:29,271st
TRITritonJelle Verschuure111: HB 4+Heat 2[5]08:05,146th
TRITritonPien Kuiper141: LDB 4*Heat 2[5]08:10,141st
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]06:54,002nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]06:43,977th
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [5]08:09,722nd
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [7]07:04,092nd
TRITriton/OkeanosHein Schreuder009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:17,414th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:25,476th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[8]06:03,663rd
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:37,141st
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]07:04,007th
TRITriton/OkeanosHein Schreuder009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:25,136th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [1]08:10,514th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:45,791st
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:41,542nd
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [4]06:31,991st
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]07:40,404th
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]07:29,553rd
TRITritonPien Kuiper035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 06:09,194th
TRITritonMartijn van Beusekom019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:03,745th
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:45,7612th
TRITriton/OkeanosJip Claassens009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:36,1811th
TRITritonMarie de Munck029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 05:29,246th
TRITritonSteven Bos010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:47,095th
TRITriton/OrcaGijs Bartholomeus119: LHG 4+Final A [3]07:38,332nd
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Final A [2]07:42,294th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Final A [3]06:49,512nd
TRITriton/OkeanosJip Claassens111: HB 4+Heat 1[3]07:45,512nd
TRITritonMartijn van Beusekom124: LHB 8+Time Trial 05:08,897th
TRITritonMarie de Munck136: DB 8+Time Trial 05:37,296th
TRITritonSteven Bos112: HB 8+Time Trial 04:56,182nd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMarlies Buné219: DB 4+Final A [2]08:26,863rd
TRITritonMartijn van Beusekom212: LHB 8+Final A [6]06:45,165th
TRITritonMarlies Buné220: DB 8+Final A [2]07:27,125th
TRITriton/OkeanosJip Claassens202: HB 4+Heat 3[5]07:34,475th
TRITritonMartijn van Beusekom212: LHB 8+Heat 1[6]06:39,213rd
TRITritonSteven Bos203: HB 8+Heat 2[4]06:34,113rd
TRITritonMarlies Buné220: DB 8+Heat 1[2]07:24,061st
TRITritonPien Kuiper228: LDB 4*Heat 2[4]08:12,542nd
TRITritonMartijn van Beusekom107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:43,164th
TRITritonPien Kuiper117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [4]08:27,553rd
TRITriton/OkeanosJip Claassens101: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:46,323rd
TRITritonMartijn van Beusekom107: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]06:34,862nd
TRITritonPien Kuiper117: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]08:02,981st
TRITritonSteven Bos102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:29,064th
TRITritonMarlies Buné112: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[1]07:19,814th

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMartijn van Beusekom004: LHB 8+Final A [5]07:24,335th
TRITritonPien Kuiper006: LDB 4*Final A [6]08:49,454th
TRITritonMartijn van Beusekom004: LHB 8+Heat 2[4]07:13,152nd
TRITritonSteven Bos003: HB 8+Heat 3[3]06:37,363rd
TRITritonPien Kuiper006: LDB 4*Heat 3[1]08:19,772nd
TRITritonMarlies Buné005: DB 8+Heat 2[6]07:29,585th
TRITritonJaap van Trijp030: HB 4+Heat 3[6]07:48,324th

48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton 2Anna Leerink101: DOnerv C4+ (500 meter)Final A [4]02:06,322nd
TRITritonNiels Dekker104: Selectie 8+ (Cat. A)Final B [5]
TRITritonMila Holdrinet103: DErv C4+ (500 meter)Final A [6]02:13,454th
TRITriton 2Anna Leerink101: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 1[3]02:16,391st
TRITriton 1Karlijn Rodenburg101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[3]02:21,524th
TRITriton 2Anna Leerink101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[3]02:09,121st
TRITriton 4Dasja Heesterbeek101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 4[3]02:31,064th
TRITriton 3Anne Beaufort101: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[2]02:19,063rd
TRITritonNiels Dekker104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 2[4]07:49,014th
TRITritonMila Holdrinet103: DErv C4+ (500 meter)Heat 3[4]02:14,002nd
TRITriton 3Anne Beaufort101: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 20[4]02:24,091st
TRITriton 4Dasja Heesterbeek101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 25[4]02:30,201st
TRITriton 1Karlijn Rodenburg101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 17[6]02:18,161st
TRITriton 2Anna Leerink101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 10[2]02:09,731st
TRITriton 3Anne Beaufort101: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[6]02:10,582nd
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [4]02:01,354th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Final B [6]01:54,472nd
TRITritonMaaike Olivier004: D selectie 4*Final B [3]08:26,842nd
TRITritonMabel Schoen003: D selectie 8+Final A [2]07:45,564th
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Final A [2]01:47,681st
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Final B [3]01:49,101st
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[1]01:51,134th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]01:50,103rd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 8[3]02:01,154th
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 7[3]01:47,032nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[4]01:54,263rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 5[1]02:01,655th
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 3[6]01:58,566th
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[3]01:48,261st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 1[2]01:55,063rd
TRITritonMaaike Olivier004: D selectie 4*Heat 1[4]08:13,093rd
TRITritonMabel Schoen003: D selectie 8+Heat 2[2]07:27,192nd
TRITriton 3Martijn Kroon002: HErv C4+ (500 meter)Heat 3[4]02:00,025th
TRITriton 2Storm Kaemingk002: HErv C4+ (500 meter)Heat 2[6]01:53,613rd
TRITriton 1Jelle Veldhuis002: HErv C4+ (500 meter)Heat 1[5]01:44,751st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 15[3]01:53,921st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[4]01:57,983rd
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[5]01:56,452nd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Repechage 4[3]01:55,402nd
TRITriton 6Sylvester Majoor001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 19[4]01:57,561st
TRITriton 2Jelle Ykema001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 15[5]02:00,903rd
TRITriton 4Casper Triesscheijn001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 13[2]02:02,723rd
TRITriton 8Timo van Eijden001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[4]01:57,081st
TRITriton 3Siebe den Hartog001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 9[3]02:00,942nd
TRITriton 5Thomas Beelaerts van Emmichoven001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 7[2]01:56,731st
TRITriton 1Steven Bos001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 4[4]01:50,001st
TRITriton 7Ytzen van der Werff001: HOnerv C4+ (500 meter)Heat 2[1]01:55,512nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWim Hak017: M 4- (Aegon Open National Championship)Final A [3]06:53,184th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Jiri de Vos104: HE 8+Final A [4]05:42,733rd
PROProteus 1Jiri de Vos104: HE 8+Heat 2[2]05:39,821st
PROProteusJiri de Vos002: HE 4-Final A [4]06:02,671st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJiri de Vos002: HE 4-Final A [3]06:17,481st
PROProteusJiri de Vos002: HE 4-Heat 2[4]06:19,411st
PROProteusJiri de Vos104: HE 8+Final A [1]05:58,863rd
PROProteusJiri de Vos104: HE 8+Heat 2[4]05:55,352nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/LagaRobert van Houten131: M 8+ (Aegon Open National Championship)Final A [4]05:46,144th
PROProteus/LagaRobert van Houten131: M 8+ (Aegon Open National Championship)Heat 2[4]05:40,743rd
PROProteusRobert van Houten056: MI 8+Final A [2]05:44,172nd
PROProteusRobert van Houten056: MI 8+Heat 1[3]05:46,222nd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Robert van Houten104: E 8+Final A [1]05:50,921st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusRobert van Houten103: E 8+Heat 1[6]05:25,674th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusJiri de Vos104: E 8+Final A [7]05:52,022nd
PROProteusJiri de Vos104: E 8+Heat 2[5]05:53,933rd
PROProteus/Orca/Vidar/LagaAmos Keijser002: E 4-Final A [5]06:01,761st
LAGLaga/ProteusMaarten van Blokland044: E 2xFinal A [6]07:08,384th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusMaarten van Blokland103: E 8+Final A [7]06:31,161st

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusWim Hak201: E 8+Final A [3]05:50,203rd
PROProteus/Nereus/SkøllRobert van Houten131: G 4+Final A [4]06:41,832nd
PROProteus/Nereus/SkøllRobert van Houten131: G 4+Heat 1[5]06:50,371st

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus/SkadiJasper Tissen101: SA 2- (NSK)Final A [4]07:03,196th
PROProteus/SkadiJasper Tissen101: SA 2- (NSK)Heat 1[4]06:52,241st

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusVincent Klaassens001: SA 1xHeat 1[3]07:19,124th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Vincent Klaassens028: M 2-Final A [1]06:56,461st
PROProteus 1Vincent Klaassens028: M 2-Heat 1[3]06:41,741st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 2Vincent Klaassens101: SA 2-Final A [5]06:38,692nd
PROProteus 2Vincent Klaassens101: SA 2-Heat 1[6]06:59,111st
PROProteusVincent Klaassens003: SA 2xFinal A [5]06:40,854th
PROProteusVincent Klaassens003: SA 2xHeat 2[3]06:36,293rd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus 1Vincent Klaassens205: SA 2- (NK)Final B [5]07:13,211st
PROProteus 1Vincent Klaassens205: SA 2- (NK)Semifinal 2[6]08:58,565th
PROProteus 1Vincent Klaassens205: SA 2- (NK)Quarterfinal 1[4]08:06,662nd
PROProteus 1Vincent Klaassens205: SA 2- (NK)Time Trial 07:07,663rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteusMaarten van Blokland120: M 1x (Holland Beker)Heat 1[6]07:59,956th

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas/ProteusMaarten van Blokland102: SA 2x (NK)Final A [4]06:43,275th
PROProteusMaarten van Blokland001: SA 1xFinal A [4]07:01,471st
PROProteusMaarten van Blokland001: SA 1xHeat 2[2]07:02,661st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
PROProteus-combiMitchel Steenman104: SA 8+Final A [7]05:46,081st
PROProteusMaarten van Blokland001: SA 1xFinal A [2]08:04,953rd
PROProteusMaarten van Blokland001: SA 1xHeat 2[3]08:54,493rd