Irini Biezeveld

69 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [7]07:31,081st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[6]07:50,532nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:16,435th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]00:00,003rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final A [3]06:40,742nd
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]06:45,841st
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:36,912nd
ASOAsopos/GyasElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[3]06:46,442nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:15,101st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:19,848th
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 2[3]06:55,873rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:20,721st
ASOAsopos/PelargosElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:21,245th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [2]07:13,505th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[2]07:13,967th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Final B [2]07:36,366th
ASOAsoposElsemieke Hack136: DB 8+Heat 1[4]07:24,714th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [3]07:35,676th
ASOAsoposElsemieke Hack029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[3]07:27,724th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos/SkadiElsemieke Hack220: DB 8+Heat 2[2]07:27,545th
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+ (EJK)Final A [2]07:47,195th
ASOAsoposElsemieke Hack112: DEj 8+ (EJK)Heat 3[5]07:48,522nd

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsoposElsemieke Hack005: Dames AchtHeat 2[2]07:11,973rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Semifinal 3[2]02:07,526th
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 6[1]02:10,382nd
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Quarterfinal 2[1]02:09,054th
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 14[2]02:10,261st
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Repechage 1[4]02:06,861st
ASOAsopos 5Fleur Kleene001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 18[4]02:20,904th
ASOAsopos 7Lieke Timmer001: DOnerv C4+ (500 meter)Heat 11[2]02:13,092nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos 1Kirsten Schaap002: DOnerv C4+Final A [1]02:06,312nd
ASOAsopos 2Bianca Schoneveld002: DOnerv C4+Final B [1]02:11,975th
ASOAsopos 2Bianca Schoneveld002: DOnerv C4+Semifinal 3[1]02:11,164th
ASOAsopos 1Kirsten Schaap002: DOnerv C4+Semifinal 3[4]02:08,462nd
ASOAsopos 1Kirsten Schaap002: DOnerv C4+Quarterfinal 10[5]02:13,591st
ASOAsopos 2Bianca Schoneveld002: DOnerv C4+Quarterfinal 2[2]02:12,472nd
ASOAsopos 2Bianca Schoneveld002: DOnerv C4+Heat 25[1]02:10,682nd
ASOAsopos 1Kirsten Schaap002: DOnerv C4+Heat 22[4]02:08,711st