Rianne der Weduwe

60 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Sterre Roelofs132: DG 2xHeat 2[5]09:03,205th
SKOSkøllRianne der Weduwe055: DG 2xFinal B [8]08:51,486th
SKOSkøllRianne der Weduwe055: DG 2xHeat 1[5]08:20,616th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAstrid Druijff056: WDev 4-Final B [2]08:30,242nd
SKOSkøllAstrid Druijff056: WDev 4-Heat 2[1]08:07,004th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Final A [6]07:28,136th
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 2[3]07:35,423rd
SKOSkøll 2Astrid Druijff024: DG 4+Final A [4]07:49,713rd
SKOSkøll 1Astrid Druijff027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 3[2]07:34,405th

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ProteusAstrid Druijff024: DG 4+Final A [1]07:38,281st
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4- (Development Klassement)Time Trial 03:36,9016th
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 3[2]07:31,253rd

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAstrid Druijff128: DE 8+Final A [4]07:41,953rd
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Final A [2]07:39,006th
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 1[4]07:33,393rd
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4- (Development Klassement)Final B [6]07:36,625th
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 2[3]07:39,783rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAstrid Druijff130: DGb 4-Heat 1[4]07:36,904th
SKOSkøllAstrid Druijff027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]08:10,105th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllAstrid Druijff223: DGb 4-Heat 1[2]07:45,475th
SKOSkøllAstrid Druijff114: DDev 4- (Dev)Final B [5]07:54,203rd
SKOSkøllAstrid Druijff114: DDev 4- (Dev)Heat 1[5]08:05,564th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Rianne der Weduwe144: DE 1x (NSK)Final A [5]08:29,415th
SKOSkøll 2Rianne der Weduwe144: DE 1x (NSK)Heat 1[4]08:32,662nd
ASOAsopos/SkøllFleur Jaspers018: DE 4- (NSK)Final A [4]07:33,684th
SKOSkøll 2Rianne der Weduwe017: DG 1xHeat 3[3]08:40,944th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJessica Niemeijer055: WI 8+Final A [1]06:31,653rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllRianne der Weduwe017: DG 1xFinal A [2]08:38,794th
SKOSkøllRianne der Weduwe017: DG 1xHeat 1[1]08:25,641st
SKOSkøllRianne der Weduwe148: DE 1xHeat 2[2]08:44,684th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Rianne der Weduwe144: DE 1xHeat 1[1]07:57,736th
SKOSkøll 3Rianne der Weduwe017: DG 1xHeat 3[6]08:36,955th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/GyasCarolien Tigelaar127: DG 2xHeat 1[3]07:59,474th
SKOSkøll/GyasCarolien Tigelaar021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [5]08:09,413rd
SKOSkøll/GyasCarolien Tigelaar021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[4]07:56,214th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Sieske Boers124: DG 2xHeat 1[5]08:59,135th
SKOSkøllSieske Boers021: DDev 2x (Development Klassement)Final B [6]09:50,692nd
SKOSkøllSieske Boers021: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[2]09:18,014th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllSieske Boers220: DG 2xHeat 2[3]08:13,464th
SKOSkøll 1Merel Thuis119: DDev 2x (Dev)Final B [1]08:28,886th
SKOSkøll 1Merel Thuis119: DDev 2x (Dev)Heat 3[5]08:25,774th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Rianne der Weduwe134: DN 1xHeat 1[4]08:43,083rd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xHeat 1[2]08:15,674th
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xFinal A [2]08:16,506th

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNienke Harte021: DN 2xFinal A [1]08:18,143rd
SKOSkøllNienke Harte133: DN 2xFinal A [2]08:02,131st

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllNienke Harte132: DN 2xFinal A [2]08:07,612nd

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Nienke Harte015: DSA 4-Heat 1[4]07:52,553rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllHanna Sevinga136: DB 8+Final A [2]06:46,061st
SKOSkøllHanna Sevinga136: DB 8+Heat 1[3]07:00,112nd

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/Okeanos/AsoposAnna Maasland137: DB 8+Final A [2]07:04,495th
SKOSkøll/Okeanos/AsoposAnna Maasland137: DB 8+Heat 1[1]06:52,222nd
SKOSkøll/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+Final A [1]06:40,935th
SKOSkøll/OkeanosHanna Sevinga024: DEj 8+Heat 1[5]06:51,282nd

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelHanna Sevinga024: DEj 8+Final B [3]07:54,572nd
SKOSkøll/AmstelHanna Sevinga024: DEj 8+Heat 3[4]07:39,043rd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/PhocasNoah Schuster129: DSA 8+Final A [6]06:53,963rd
SKOSkøll/GyasAnne-Sophie Romijn024: DEj 8+Final B [7]07:07,041st
SKOSkøll/GyasAnne-Sophie Romijn024: DEj 8+Heat 2[5]07:11,004th

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Skøll/NjordIrma van der Spek004: Dames AchtHeat 3[6]07:24,283rd