Mark Smit

46 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

02 July 2016 to 03 July 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Final A [3]06:25,791st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 1[3]06:26,271st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (DK)Final A [6]06:24,823rd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (DK)Heat 3[5]06:26,312nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2016

18 June 2016 to 19 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Final A [4]06:31,794th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 1[5]06:35,671st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Final A [1]06:30,476th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4-Heat 1[3]06:28,682nd

ZRB 2016

11 June 2016 to 12 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (1000m Knock Out)Final C [1]
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (1000m Knock Out)Time Trial 03:11,135th
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-Final A [4]06:36,413rd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann119: LN 4-Heat 2[4]06:35,601st

Aegon Koninklijke - Holland Beker

04 June 2016 to 05 June 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann113: LM 4-Heat 2[2]07:03,503rd
SKOSkøllJim Hoffmann049: LMDev 4-Final A [5]07:06,065th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 2[5]06:35,712nd
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (Development Klassement)Final B [1]06:29,141st
SKOSkøll 1Jim Hoffmann015: LDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:31,463rd

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-Final A [3]07:00,074th
SKOSkøll 2Jim Hoffmann122: LN 4-Heat 1[6]06:43,471st
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-Final A [6]06:44,855th
SKOSkøll 2Jim Hoffmann015: LDev 4-Heat 1[5]06:38,602nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Jim Hoffmann253: LDev 4- (DK)Time Trial 06:53,435th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJim Hoffmann018: LSA 4-Final A [6]07:30,373rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

04 July 2015 to 05 July 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch104: SA 8+ (NSK)Heat 2[3]06:17,824th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+ (EJK)Final A [2]06:04,715th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+ (EJK)Heat 1[2]05:53,182nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

27 June 2015 to 28 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch136: MFm 8+Final A [5]06:08,143rd

ZRB 2015

20 June 2015 to 21 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Final C [3]03:15,002nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Quarterfinal 1[2]02:58,652nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+ (1000m Knock Out)Time Trial 03:00,036th
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:14,851st
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 3[2]06:16,071st

ARB / Aegon NK 2015

06 June 2015 to 07 June 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[2]06:07,873rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:06,746th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[5]06:03,031st

Westelijke Regatta 2015

23 May 2015 to 24 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final B [6]06:13,532nd
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[5]06:12,993rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [7]06:58,944th
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 3[3]07:06,172nd

Damen Raceroei Regatta

02 May 2015 to 03 May 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Final A [3]06:07,693rd
SKOSkøllMartin Bosch112: B 8+Heat 1[4]06:10,022nd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Final A [4]06:19,913rd
SKOSkøllMartin Bosch008: Ej 8+Heat 2[4]06:11,651st

Hollandia Roeiwedstrijden

17 April 2015 to 19 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar/Skøll/TritonArno Kopmels041: Ej 8+ (EJK)Repechage 1[5]07:04,365th
VIDVidar/Skøll/TritonArno Kopmels041: Ej 8+ (EJK)Heat 1[6]06:46,403rd

132e Varsity

05 April 2015
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereusTarik Bayoumi040: B 4+Heat 2[4]07:31,504th