Ross Goorden

93 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Final A [6]07:19,531st
ORCOrca/SkadiTami de Lange134: DB 2xHeat 2[4]08:19,986th
ORCOrcaWia Ruiter130: DGb 4-Heat 2[7]08:01,221st
ORCOrcaNienke Hinsenveld133: DB 1xHeat 2[6]09:48,983rd
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xFinal A [2]07:36,456th
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xHeat 1[1]07:51,813rd

Damen Raceroei Regatta / Aegon Open NK-Groot 2019

15 June 2019 to 16 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Ariana Tanja134: DB 2xFinal A [4]07:37,041st
ORCOrca 2Ariana Tanja134: DB 2xHeat 3[6]07:47,401st
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xHeat 2[3]07:51,825th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAriana Tanja134: DB 2xFinal A [2]07:48,532nd
ORCOrcaAriana Tanja134: DB 2xTime Trial 06:55,352nd
ORCOrcaMyrna Brandt023: DG 2-Final A [6]08:17,366th
ORCOrcaMyrna Brandt023: DG 2-Heat 2[4]08:17,103rd
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xHeat 2[5]07:43,554th

Westelijke Regatta 2019

18 May 2019 to 19 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemijn van der Pijl126: DE 2-Final A [8]08:53,785th
ORCOrcaAriana Tanja133: DB 1xHeat 2[5]10:22,875th
ORCOrcaWillemijn van der Pijl023: DG 2-Final A [3]08:47,304th
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xFinal A [1]08:24,396th
ORCOrcaWillemijn van der Pijl023: DG 2-Race For Lanes [4]08:03,034th
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xHeat 2[6]07:55,174th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemijn van der Pijl023: DG 2-Final A [2]08:12,731st
ORCOrcaNienke Hinsenveld022: DG 1xFinal B [1]08:47,923rd
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xFinal C [4]08:22,631st
ORCOrcaWillemijn van der Pijl023: DG 2-Heat 1[2]08:43,282nd
ORCOrcaNienke Hinsenveld022: DG 1xHeat 1[3]09:35,822nd
ORCOrca 2Ariana Tanja026: DDev 2xTime Trial 06:13,629th
ORCOrcaNienke Hinsenveld133: DB 1xFinal A [4]09:37,502nd
ORCOrcaWillemijn van der Pijl126: DE 2-Final A [1]09:54,473rd
ORCOrcaNienke Hinsenveld133: DB 1xHeat 2[2]10:16,731st
ORCOrcaWillemijn van der Pijl126: DE 2-Heat 1[3]08:52,622nd
ORCOrcaAriana Tanja134: DB 2xHeat 1[4]08:27,163rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaWillemijn van der Pijl221: DG 2-Final A [3]08:39,044th
ORCOrca 2Ariana Tanja222: DG 2xFinal A [5]08:21,356th
ORCOrcaNienke Hinsenveld218: DB 1xFinal A [6]09:36,436th
ORCOrcaWillemijn van der Pijl221: DG 2-Heat 2[2]08:45,882nd
ORCOrca 2Ariana Tanja222: DG 2xHeat 1[6]08:18,253rd
ORCOrcaNienke Hinsenveld218: DB 1xHeat 1[3]09:10,602nd
ORCOrca 2Ariana Tanja113: DDev 2xFinal A [6]08:41,356th
ORCOrca 2Ariana Tanja113: DDev 2xHeat 1[2]08:37,342nd

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAriana Tanja026: DG 2xFinal A [6]09:31,273rd
ORCOrcaAriana Tanja026: DG 2xHeat 2[4]09:01,943rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca (NSK)Manouk Hoefnagel128: DE 8+Heat 1[3]07:46,095th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+Heat 2[7]00:00,005th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel156: WFm 8+Final A [1]07:51,496th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final A [4]06:37,881st
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 2[6]06:46,051st
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+Final A [3]06:44,995th
ORCOrca (p7)Manouk Hoefnagel029: DEj 8+Heat 3[4]06:45,051st

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+Final C [3]03:17,712nd
ORCOrca/SkadiManouk Hoefnagel029: DEj 8+Time Trial 03:17,775th
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final A [4]06:52,792nd
ORCOrca/LagaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 1[3]06:58,121st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Final A [7]07:18,542nd
ORCOrcaMargje van der Lende136: DB 8+Heat 2[5]07:24,201st
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+Final A [1]07:01,364th
ORCOrcaMargje van der Lende029: DEj 8+Heat 2[5]07:06,524th

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Final B [1]07:31,093rd
ORCOrcaManouk Hoefnagel136: DB 8+Heat 3[3]07:24,385th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+Final B [2]07:34,635th
ORCOrcaManouk Hoefnagel029: DEj 8+Heat 2[5]07:22,174th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel220: DB 8+Heat 3[4]07:20,414th
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+Final B [1]07:38,182nd
ORCOrca/ThêtaManouk Hoefnagel112: DEj 8+Heat 1[2]07:42,654th

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMargje van der Lende005: Dames AchtHeat 1[3]07:16,703rd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+Final B [5]07:23,421st
ORCOrcaHinke Oostveen102: DEj 8+Heat 2[4]07:20,493rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Final A [2]07:49,395th
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Heat 2[2]07:49,882nd
ORCOrcaJoan Lintmeijer019: DB 2xHeat 3[3]08:13,974th
ORCOrca 1Emma Verkaaik020: DG 2-Heat 2[3]09:25,435th
ORCOrca 2Wia Ruiter020: DG 2-Heat 1[3]08:27,103rd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik048: WFm 4+Final A [5]07:41,545th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Final C [3]03:47,223rd
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Time Trial 03:44,325th
ORCOrcaEmma Verkaaik129: DB 4+Final B [2]07:52,112nd
ORCOrcaEmma Verkaaik129: DB 4+Heat 1[3]07:44,152nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Final B [5]07:42,522nd
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Heat 1[2]07:43,494th
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Final A [6]07:45,045th
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Heat 2[5]08:04,593rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik129: DB 4+Final A [6]08:05,935th
ORCOrcaEmma Verkaaik129: DB 4+Heat 1[4]07:47,402nd
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Final B [6]07:51,181st
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Heat 2[4]07:45,874th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Final A [7]08:37,284th
ORCOrcaEmma Verkaaik126: DB 4+Heat 2[6]08:41,583rd
ORCOrcaEmma Verkaaik022: DEj 4+Final A [4]09:20,935th

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik224: DB 4+Heat 2[5]08:01,514th
ORCOrcaEmma Verkaaik121: DEj 4+Final A [4]08:02,835th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaEmma Verkaaik042: Jonge Dames VierFinal A [6]08:10,054th
ORCOrcaEmma Verkaaik042: Jonge Dames VierHeat 1[4]08:11,453rd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTessa Deggeller006: DEj 8+Final A [1]07:44,945th
ORCOrcaTessa Deggeller006: DEj 8+Heat 2[6]07:42,083rd