Job Davidse

80 races

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Casper Bakker111: HB 4+Heat 1[7]07:46,113rd
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]06:35,967th

ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/TritonPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:34,2110th
ORCOrca/TritonPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:19,565th

ZRB 2019

04 May 2019 to 05 May 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]06:50,022nd
ORCOrcaPim Mattijssen010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 04:54,2911th
ORCOrcaPim Mattijssen112: HB 8+Time Trial 05:06,518th

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCasper Bakker203: HB 8+Heat 3[4]06:48,514th
ORCOrcaCasper Bakker102: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 3[2]06:41,565th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters103: E 8+ (NSK)Heat 1[6]06:14,655th
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 3[5]07:12,154th

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/GyasReinout A Moes206: G 4+Heat 2[1]07:11,174th
ORCOrcaReinout A Moes106: G 4+Heat 3[1]07:09,454th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaReinout A Moes105: G 4+Heat 1[5]06:56,064th
ORCOrcaReinout A Moes206: G 4+Heat 2[2]07:01,984th

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy106: G 4+Heat 1[7]07:10,915th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy105: G 4+Heat 2[4]08:01,224th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Final A [2]07:52,205th
ORCOrcaStefan W Hovy050: G 4+Heat 2[5]07:43,583rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/VidarStan Dings201: E 8+Final A [1]06:12,585th
ORCOrcaJob Davidse131: G 4+Heat 1[4]07:06,374th

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaStefan W Hovy001: Oude VierHeat 2[4]07:11,295th

Hollandia Roeiwedstrijden

21 May 2016 to 22 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 1[3]06:26,096th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final B [6]06:17,685th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]06:26,374th

Damen Raceroei Regatta - TBI Laga Lustrumwedstrijden

07 May 2016 to 08 May 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaErin Smeijsters112: B 8+Heat 3[4]06:33,484th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Final A [1]06:26,815th
ORCOrcaErin Smeijsters008: Ej 8+Heat 3[5]06:17,052nd

Aegon NK Klein / Westelijke Regatta 2016

22 April 2016 to 24 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries252: Ej 8+ (Ejk)Time Trial 06:22,447th

133e Varsity

10 April 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaMenno de Vries002: Jonge AchtHeat 1[4]00:00,004th