Gertie Dekker

72 races

136e Varsity

07 April 2019
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAriana Tanja026: DG 2xFinal A [6]09:31,273rd
ORCOrcaAriana Tanja026: DG 2xHeat 2[4]09:01,943rd

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 2Luuk Hein Schoenmakers107: HG 4+Final A [7]08:07,076th
ORCOrca 1Pieter Haijtema102: HE 2-Final A [6]07:50,554th
ORCOrca 1Michiel Swaving Dijkstra107: HG 4+Heat 1[2]07:07,325th
ORCOrca 2Luuk Hein Schoenmakers107: HG 4+Heat 1[3]07:00,522nd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final A [3]06:34,294th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Heat 2[5]06:10,572nd

Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Haijtema157: MFm 8+Final A [3]06:53,994th

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2018

16 June 2018 to 17 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Final A [3]05:55,811st
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Heat 2[4]05:55,271st
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Heat 1[6]07:10,334th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final A [2]05:54,532nd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Heat 2[4]05:57,362nd

ZRB 2018

02 June 2018 to 03 June 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final B [2]03:00,552nd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Semifinal 1[2]02:54,932nd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Time Trial 02:53,344th
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Final A [3]06:04,042nd
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Heat 2[3]06:09,161st

Westelijke Regatta 2018

19 May 2018 to 20 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Final A [6]06:29,742nd
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Final B [5]07:28,124th
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Heat 2[4]06:20,292nd
ORCOrcaAllard Veenstra111: HB 4+Heat 2[6]07:12,325th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final A [7]06:17,565th
ORCOrca 1Nicos Starreveld005: HG 4+Final A [4]07:07,254th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Heat 1[4]06:15,493rd

Damen Raceroei Regatta

05 May 2018 to 06 May 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Allard Veenstra111: HB 4+Final B [2]07:28,096th
ORCOrcaPieter Haijtema112: HB 8+Heat 1[3]06:27,214th
ORCOrca 1Allard Veenstra111: HB 4+Heat 2[5]07:14,303rd
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Final A [1]06:55,605th
ORCOrcaPieter Haijtema010: HEj 8+Heat 1[6]06:37,323rd

Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca 1Hylke Ringenaldus202: HB 4+Final A [1]07:18,206th
ORCOrcaPieter Haijtema203: HB 8+Final A [2]06:14,503rd
ORCOrca 1Hylke Ringenaldus202: HB 4+Heat 1[3]07:19,812nd
ORCOrcaPieter Haijtema203: HB 8+Heat 2[2]06:18,561st
ORCOrcaPieter Haijtema102: HEj 8+Final A [3]06:30,654th
ORCOrcaPieter Haijtema102: HEj 8+Heat 3[4]06:31,551st

135e Varsity

08 April 2018
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaPieter Haijtema003: Jonge AchtHeat 1[2]06:16,324th
ORCOrca 2Floris-Jan van der Woude040: Jonge VierHeat 1[2]07:10,732nd

47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+Final B [2]06:34,521st
ORCOrcaTom Monster002: Ej 8+Heat 3[4]06:36,284th

NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

01 July 2017 to 02 July 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg109: B 8+Final A [1]05:56,232nd
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Final A [3]06:03,185th
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Heat 2[2]06:02,781st
ORCOrcaMaurits van de Lagemaat050: HTal 8+Heat 1[2]06:45,145th

Aegon Koninklijke - Holland Beker

24 June 2017 to 25 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg138: MFm 8+Final A [1]05:54,103rd

ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Final C [3]02:52,682nd
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Time Trial 02:55,605th
ORCOrcaCas Klingenberg110: B 8+Final A [1]06:01,092nd

ARB / Aegon NK Junioren Groot 2017

03 June 2017 to 04 June 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg109: B 8+Final A [3]06:00,014th
ORCOrcaCas Klingenberg109: B 8+Heat 1[5]05:39,562nd
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Final A [1]05:59,386th
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Heat 1[5]06:03,303rd

Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg110: B 8+Final A [7]06:30,775th
ORCOrcaCas Klingenberg110: B 8+Heat 1[6]06:06,313rd
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Final B [4]06:00,922nd
ORCOrcaCas Klingenberg008: Ej 8+Heat 1[6]06:01,535th

Damen Raceroei Regatta

06 May 2017 to 07 May 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaAllard Veenstra109: B 8+Final A [5]06:52,334th
ORCOrcaAllard Veenstra109: B 8+Heat 1[6]06:39,932nd
ORCOrcaAllard Veenstra008: Ej 8+Final A [2]07:03,955th
ORCOrcaAllard Veenstra008: Ej 8+Heat 2[2]06:48,833rd

Hollandia Roeiwedstrijden/Aegon NK Klein 2017

21 April 2017 to 23 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg106: Ej 8+Final A [5]06:01,033rd
ORCOrcaCas Klingenberg106: Ej 8+Heat 1[1]06:12,522nd

134e Varsity

09 April 2017
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaCas Klingenberg003: Jonge AchtFinal A [2]06:26,115th
ORCOrcaCas Klingenberg003: Jonge AchtHeat 2[6]06:16,772nd

46e Asopos Najaarswedstrijden / Aegon NK Groot voor Verenigingen

22 October 2016 to 23 October 2016
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrcaGuus Langemeijer004: Ej 8+Final A [1]06:45,412nd
ORCOrcaGuus Langemeijer004: Ej 8+Heat 2[4]06:47,122nd