Maarten Tromp

122 races

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

17 March 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 1Maarten Tromp018: HVA-D 8+Time Trial 27:14,62nd

38e Van Oord WinterWedstrijden

23 February 2013 to 24 February 2013
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoopMaarten Tromp070: V 8+Time Trial 17:36,31st

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

18 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 1Peter Vos018: HVA-D 8+Time Trial 25:57,236th

Heineken Roeivierkamp 2012

10 March 2012 to 11 March 2012
crewstrokeeventracelanetimepos.
HOOHoop 2Peter Vos019: HVA8+Round D 16:35,02nd
HOOHoop 2Peter Vos019: HVA8+Round B 00:40,92nd
HOOHoop 2Peter Vos019: HVA8+Round A 07:33,22nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
crewstrokeeventracelanetimepos.
RICRIC/SkøllMaarten Tromp018: HVA-D 8+Time Trial 69th

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Groot

06 June 2009 to 07 June 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Maarten Tromp114: LSA 8+Final A [6]05:51,601st
ARGArgo-combi 1Jolmer Van der Sluis008: LSA 4-Final A [4]07:00,382nd

33e Amsterdam Rowing Regatta

23 May 2009 to 24 May 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ASOAsopos-combi 1Tycho Muda103: SA 8+Final A 05:48,901st
SKOSkøll-combi 1Maarten Tromp002: SA 4-Final A 06:09,762nd

Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

25 April 2009 to 26 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca/Argo/SkøllRutger Bruil113: LSA 4-Final A [7]06:22,391st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp009: LSA 2-Final B [6]07:01,841st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp009: LSA 2-Heat 1[4]07:27,904th

126e Varsity

12 April 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERFinal A 10:06,086th
SKOSkøllTycho Muda001: OUDE VIERHeat 306:31,202nd

Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/VidarTycho Muda001: H 1e divisie 8+Time Trial 24:24,673rd

Heineken Roeivierkamp 2009

14 March 2009 to 15 March 2009
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:09,82nd
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:07,26th
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:39,46th
SKOSkø/Vid/SkaVincent Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:16,25th

Saurus / NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

05 July 2008 to 06 July 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
GYAGyas-combi 1Maarten de Boer114: LSA8+ Open NSKFinal A [4]05:50,501st
GYAGyas-combi 1Maarten de Boer114: LSA8+ Open NSKHeat 2[6]05:48,831st

Hollandia / Triton / Argo-lustrum roeiwedstrijden 2008

21 June 2008 to 22 June 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 2Maarten Tromp103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerFinal A [2]05:43,541st
SKOSkøll-combi 2Maarten Tromp103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerHeat 1[6]05:53,123rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Final A 06:57,142nd
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 207:06,342nd

Roeiwedstrijden van de ZRB 2008

03 May 2008 to 04 May 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Final A 06:46,931st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 306:52,821st
SKOSkøll/ArgoMaarten Tromp101: SA 2-Heat 206:51,092nd

32e Boekel en de Neree Regatta / NK kleine nummers

19 April 2008 to 20 April 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVid/Skø/SkaBerend Poots103: SA 8+Final A [4]06:46,903rd
SKOSkøll 2Maarten Tromp111: LSA1x NKFinal A [6]08:30,015th
SKOSkøll 2Maarten Tromp111: LSA1x NKHeat 1[7]08:17,202nd
ARGArgo-combi 1Rutger Bruil010: LSA 4-Final A [5]06:59,131st
ARGArgo-combi 1Rutger Bruil010: LSA 4-Heat 2[4]07:55,971st

Heineken Roeivierkamp 2008

08 March 2008 to 09 March 2008
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round D 15:09,66th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round C 02:20,75th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round B 00:43,37th
SKOSkøllTycho Muda001: H1eDiv 8+Round A 07:15,45th

RSVU Okeanos / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

07 July 2007 to 08 July 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
NJONjord-combi 2Maarten Tromp103: Open NSK SA8+Final A [4]05:51,051st
NJONjord-combi 2Maarten Tromp103: Open NSK SA8+Heat 2[6]05:51,691st

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
ORCOrca-combi 1Maarten Tromp104: SA 8+Final A 05:47,543rd
ORCOrca-combi 1Maarten Tromp104: SA 8+Heat 206:10,943rd

Hollandia / Triton Roeiwedstrijden 2007

26 May 2007 to 27 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combi 3Tycho Muda103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerFinal A [5]05:47,232nd
VIDVidar-combi 3Tycho Muda103: SA 8+ Hollandia HoofdnummerHeat 2[3]06:06,082nd
SKOSkøll 2Maarten Tromp010: LN 1xFinal A [3]08:01,682nd
SKOSkøll 2Maarten Tromp010: LN 1xHeat 3[2]08:07,961st

Roeiwedstrijden van de ZRB / Phocas Lustrumwedstrijden 2007

12 May 2007 to 13 May 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
VIDVidar-combi 1Willem Gooskens114: LSA 8+Final A 05:54,811st
VIDVidar-combi 1Willem Gooskens114: LSA 8+Heat 105:56,201st
VIDVidar/SkøllWillem Gooskens008: LSA 4- (za)Final A 06:47,113rd
VIDVidar/SkøllWillem Gooskens008: LSA 4- (za)Heat 106:29,811st

31e Boekel en de Neree Randstad Regatta / NK kleine nummers

28 April 2007 to 29 April 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll-combi 1Vincent Muda103: SA 8+Final A [6]06:56,533rd
SKOSkøll 2Maarten Tromp111: LSA1x NKFinal B [7]08:49,513rd
SKOSkøll 2Maarten Tromp111: LSA1x NKHeat 1[7]08:54,093rd
VIDVidar/SkøllWillem Gooskens010: LSA 4-Final A [5]06:50,341st
VIDVidar/SkøllWillem Gooskens010: LSA 4-Heat 2[4]06:50,691st

Head of the River Amstel

25 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten de Boer005: LH1div 8+Time Trial 25:51,373rd

Heineken Roeivierkamp 2007

17 March 2007 to 18 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten de Boer002: LH1eDiv 8+Round D 16:13,62nd
SKOSkøllMaarten de Boer002: LH1eDiv 8+Round C 02:12,12nd
SKOSkøllMaarten de Boer002: LH1eDiv 8+Round B 00:42,51st
SKOSkøllMaarten de Boer002: LH1eDiv 8+Round A 07:23,12nd

32ste Batavia Groep WinterWedstrijden

03 March 2007 to 04 March 2007
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Maarten Tromp020: LSA 1xTime Trial 22:02,396th

AUSR Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

01 July 2006 to 02 July 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combi 4Frank de Graaf103: Open NSK SA8+Final A 06:04,111st
TRITriton-combi 4Frank de Graaf103: Open NSK SA8+Heat 106:06,992nd

Koninklijke - Holland Beker

24 June 2006 to 25 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton-combi 3Frank de Graaf129: LSA 8+Final A [6]06:07,024th
TRITriton-combi 6Frank de Graaf038: SA 8+Heat 1[1]05:59,254th

Hollandia Roeiwedstrijden - Nationale Kampioenschappen 2006

03 June 2006 to 04 June 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Maarten Edie112: LSA 2- NKFinal A 07:05,995th
SKOSkøll 2Maarten Edie112: LSA 2- NKHeat 207:10,243rd
SKOSkøllMaarten de Boer008: LSA 4- NKFinal A 06:12,243rd
SKOSkøllMaarten de Boer008: LSA 4- NKHeat 106:24,872nd

Nationale Roeiwedstrijden ARB/ RIC 75 Jubileumwedstrijden

20 May 2006 to 21 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/NereusMaarten de Boer114: LSA 8+Final A 06:07,962nd
SKOSkøllMaarten de Boer008: LSA 4-Heat 206:34,971st

Lustrumwedstrijden der TSR Vidar, Roeiwedstrijden van de ZRB

06 May 2006 to 07 May 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Maarten Edie008: LSA 4- (za, CC)Final A 06:08,803rd
SKOSkøll 1Maarten Edie008: LSA 4- (za, CC)Heat 106:25,221st

30e Boekel en de Neree Randstad Regatta

22 April 2006 to 23 April 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Dirk Evers112: LSA 2-Heat 3[6]07:27,505th
SKOSkøll 1Maarten de Boer008: LSA 4-Final A [1]06:24,012nd
SKOSkøll 1Maarten de Boer008: LSA 4-Heat 2[3]06:34,062nd

74ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

19 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 1Maarten Edie021: 1e divisie 8+Time Trial 25:54,796th

Heineken Roeivierkamp 2006

11 March 2006 to 12 March 2006
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll 2Maarten Edie001: H1eDiv 8+Round D 15:47,59th
SKOSkøll 2Maarten Edie001: H1eDiv 8+Round C 02:16,09th
SKOSkøll 2Maarten Edie001: H1eDiv 8+Round B 00:42,09th
SKOSkøll 2Maarten Edie001: H1eDiv 8+Round A 08:02,49th

Koninklijke - Holland Beker

25 June 2005 to 26 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/OrcaMaarten de Boer132: LSA 8+Final A [2]06:11,352nd
SKOSkøllMaarten de Boer018: LSA 4-Final A [4]06:42,813rd

Internationale Martini Regatta - Nationale Kampioenschappen

04 June 2005 to 05 June 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Final A [1]06:34,614th
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Heat 1[5]06:52,803rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Final A 06:13,642nd
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Heat 106:22,012nd
SKOSkøllMaarten de Boer013: LO 4-Final A 06:23,031st

29e Boekel en de Neree Randstad Regatta

23 April 2005 to 24 April 2005
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Final A [4]06:55,874th
SKOSkøllMaarten de Boer110: LSA 4-Heat 2[3]06:45,311st
SKOSkøllMaarten de Boer013: LO 4-Final A [3]06:50,621st

Orca / NSRF Slotwedstrijden & NSK roeien

03 July 2004 to 04 July 2004
crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/SkøllDaan Henneman012: LEj 8+Final A 06:25,886th
NERNereus/SkøllDaan Henneman012: LEj 8+Heat 106:17,883rd

Saurus/NSRF/Slotwedstrijden & NSK roeien

05 July 2003 to 06 July 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A 06:20,712nd
SKOSkøllCamiel van Hoorn110: B 8+Heat 206:35,513rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final A 06:13,234th
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 206:18,203rd

Roeiwedstrijden van de ZRB/Universiteit van Tilburg Lustrumwedstrijden

21 June 2003 to 22 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A 06:07,113rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final B 06:43,143rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 106:45,663rd

Nationale Roeiwedstrijden ARB / Nationale Kampioenschappen

07 June 2003 to 08 June 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A [5]06:22,086th
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final A [6]06:17,975th
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 1[5]06:13,562nd

Hollandia - Argolustrum Roeiwedstrijden 2003

24 May 2003 to 25 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A 06:23,223rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Heat 206:38,343rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final B 06:32,354th
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 106:28,055th

Internationale Martini Regatta - Aegir 125 Lustrumwedstrijden

10 May 2003 to 11 May 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A [2]06:59,772nd
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Heat 1[6]06:57,623rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final B [5]06:26,642nd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 2[6]06:50,934th

27e Nationale Randstad Regatta

26 April 2003 to 27 April 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Final A [3]06:23,043rd
SKOSkøllCamiel van Hoorn120: LB 8+Heat 2[4]06:25,212nd
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Final A [6]06:23,256th
SKOSkøllCamiel van Hoorn012: LEj 8+Heat 2[3]06:33,412nd

71ste Lange Afstands Kampioenschap van de Amstel

23 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn028: L 4e divisie 8+Time Trial 27:04,598th

Heineken Roeivierkamp 2003

15 March 2003 to 16 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn008: LEj 8+Round D 16:29,44th
SKOSkøllCamiel van Hoorn008: LEj 8+Round C 02:29,34th
SKOSkøllCamiel van Hoorn008: LEj 8+Round B 00:45,511th
SKOSkøllCamiel van Hoorn008: LEj 8+Round A 08:33,92nd

WinterWedstrijden 2003

01 March 2003 to 02 March 2003
crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllCamiel van Hoorn001: LEj 8+Time Trial 17:45,638th