Hollandia - Nationale Kampioenschappen Kleine Nummers

23 April 2011 to 24 April 2011
Results are available
Back

120: LN 1x

Lichte nieuwelingen skiff
4 races

Sun 10:32 : Heat 1

3.0 m/s, 10° (N), 30% headwind, 70% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 3[6]01:48,35(1)03:41,36(1)05:40,69(1)07:40,32(1)
  Marten Bus01:53,0101:59,3301:59,63
2.PROProteus 2[3]01:50,45(3)03:47,18(3)05:44,08(2)07:42,82(2)
  Sander van Dijk01:56,7301:56,9001:58,74
3.OKEOkeanos 2[5]01:49,67(2)03:46,29(2)05:46,58(3)07:46,68(3)
  Peter Kromdijk01:56,6202:00,2902:00,10
4.PROProteus 1[4]01:57,09(4)04:01,95(4)06:08,87(4)08:13,02(4)
  Tim Geraedts02:04,8602:06,9202:04,15

Sun 10:36 : Heat 2

3.0 m/s, 10° (N), 30% headwind, 70% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PROProteus 3[5]01:48,99(1)03:44,72(1)05:41,40(1)07:37,25(1)
  Johannes van Tienhoven01:55,7301:56,6801:55,85
2.OKEOkeanos 1[6]01:50,56(2)03:46,57(2)05:45,40(2)07:39,97(2)
  Mark Rottier01:56,0101:58,8301:54,57
3.LAALaak[2]01:52,30(3)03:49,00(3)05:47,73(3)07:41,43(3)
  01:56,7001:58,7301:53,70
4.NJONjord 2[3]01:55,50(5)03:54,98(4)06:00,06(4)08:02,24(4)
  Frank Melisie01:59,4802:05,0802:02,18
5.ASOAsopos[4]01:55,06(4)03:56,23(5)06:10,64(5)08:22,42(5)
  Joost Janson02:01,1702:14,4102:11,78

Sun 10:40 : Heat 3

3.0 m/s, 10° (N), 30% headwind, 70% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 1[6]01:53,64(2)03:50,00(2)05:49,05(1)07:50,65(1)
  Gerco Beekhof01:56,3601:59,0502:01,60
2.SPASpaarne[2]01:52,48(1)03:48,82(1)05:49,74(2)07:54,11(2)
  Victor Claerbout01:56,3402:00,9202:04,37
3.EUREuros[5]01:54,58(4)03:55,02(3)05:59,05(3)07:57,86(3)
  Jelle Wouda02:00,4402:04,0301:58,81
4.DDSDDS[3]01:56,74(5)03:58,65(5)06:02,23(4)08:03,45(4)
  Jeroen Boonekamp02:01,9102:03,5802:01,22
5.NJONjord 1[4]01:54,02(3)03:56,35(4)06:03,96(5)08:12,04(5)
  Jillian van Hees02:02,3302:07,6102:08,08

Sun 16:56 : Final A

4.0 m/s, 50° (NE), 66% headwind, 34% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.TRITriton 3[3]01:52,45(4)03:50,58(2)05:54,23(1)07:39,85(1)
  Marten Bus01:58,1302:03,6501:45,62
2.PROProteus 3[4]01:51,75(2)03:50,39(1)05:56,40(2)07:48,87(2)
  Johannes van Tienhoven01:58,6402:06,0101:52,47
3.PROProteus 2[7]01:51,43(1)03:52,59(3)05:59,01(3)07:52,32(3)
  Sander van Dijk02:01,1602:06,4201:53,31
4.SPASpaarne[2]01:56,16(6)03:57,85(6)--07:57,57(4)
  Victor Claerbout02:01,69
5.OKEOkeanos 1[6]01:53,76(5)03:53,58(4)06:02,52(4)08:03,18(5)
  Mark Rottier01:59,8202:08,9402:00,66
6.TRITriton 1[5]01:52,21(3)03:55,95(5)--08:18,84(6)
  Gerco Beekhof02:03,74

Actions

Back