Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
Results are available
Back

022: DVA-E 4*

DVA-E 4*
1 race

Sun 10:45 : Time Trial

3.0 m/s, 210° (SSW)
pos.crewno.Willem IIIGrote BochtFinish
1.ZWOZwolsche/Breda107--21:45,29(1)32:05,57(1)
  Harriet van Ettekoven10:20,28
2.THYThyro/Willem III/Hunze/DDP121--21:56,15(2)32:20,32(2)
  Geertje Klok10:24,17
3.HOOHoop 1094--23:33,36(19)34:52,02(20)
  Joyce van Dijk11:18,66
4.RICRIC 2084--22:15,91(3)32:45,80(3)
  Jeanne Stockmann10:29,89
5.RICRIC 1083--22:25,78(4)32:59,20(4)
  Margriet Lucassen10:33,42
6.ZWOZwolsche 1082--22:26,45(5)33:03,68(5)
  Gianna Talamini10:37,23
7.AMSAmstel089--22:27,64(6)33:12,16(6)
  Janneke Nachtegaal10:44,52
8.ARCARC/Viking102--22:30,85(7)33:17,03(7)
  Nicole Meijeringh10:46,18
9.TROTromp/Euros127--22:41,23(8)33:32,15(8)
  10:50,92
10.RIJRijnland 1087--22:47,78(9)33:35,61(9)
  Mignon Goossens10:47,83
11.HOOHoop 3110--22:48,92(10)33:36,82(10)
  Myrthe Haase10:47,90
12.RIJRijnland 2103--22:53,17(11)33:51,86(11)
  Marianne de Jong10:58,69
13.SPASpaarne 1122--23:02,20(13)33:54,66(12)
  Willemijn van Leeuwen10:52,46
14.NAANaarden 1090--23:00,38(12)33:56,20(13)
  Mariëtte Vis10:55,82
15.JASJason/Dudok119--23:09,40(15)34:08,56(14)
  Miranda van Dam10:59,16
16.POSPoseidon123--23:19,69(17)34:20,25(15)
  Stella Kortekaas11:00,56
17.LAALaak 1114--23:15,08(16)34:28,34(16)
  Annemarie Douwes11:13,26
18.RIJRijnland 4125--23:07,44(14)34:29,36(17)
  Judith de Heer11:21,92
19.RICRIC 3085--23:40,38(23)34:49,00(18)
  Bregje van de Water11:08,62
20.DIEDiep091--23:37,65(20)34:49,51(19)
  Anneke van Eerden11:11,86
22.GRIGrift/Daventria112--23:39,94(22)34:52,10(21)
  Nelleke Hooijer11:12,16
23.LAALaak 2116--23:31,10(18)34:52,77(22)
  Dani Landsweers-Kielman11:21,67
24.HOOHoop 4124--23:38,04(21)34:56,53(23)
  Eline van Niekerk11:18,49
25.ZZVZZV117--23:46,11(26)35:01,01(24)
  Sandra de Wit11:14,90
26.VIKViking086--23:43,99(24)35:12,04(25)
  Ageeth Wahle11:28,05
27.PAMPampus095--23:45,60(25)35:21,12(26)
  Henriëtte Keijbets11:35,52
28.ZWOZwolsche 2118--24:01,65(28)35:27,70(27)
  Jertske Kets-Bolkestein11:26,05
29.BREBreda096--24:01,08(27)35:34,12(28)
  Janneke Veerman11:33,04
30.LEYLeythe 1111--24:12,47(29)35:36,06(29)
  Jantiene Manintveld11:23,59
31.MWCMaas 1099--24:21,75(32)35:50,00(30)
  11:28,25
32.DDSDDS 2106--24:21,60(31)35:54,31(31)
  Gemmeke van Kempen11:32,71
33.LEYLeythe 2100--24:19,42(30)36:00,01(32)
  Saskia Gieling11:40,59
34.GOUGouda092--24:29,04(33)36:14,23(33)
  Annet Siegel11:45,19
35.SPASpaarne 2101--24:40,39(34)36:23,23(34)
  Mieke Frederikse11:42,84
36.RIJRijnland 3120--24:46,64(35)36:24,00(35)
  Joke Korevaar11:37,36
37.TORTOR105--24:54,69(37)36:31,60(36)
  Renata Keijzer11:36,91
38.LEYLeythe 3126--24:47,75(36)36:41,88(37)
  Marcelien Bakker11:54,13
39.ALPAlphen 2108--25:00,45(38)36:50,39(38)
  Annivera van Veen11:49,94
40.ALPAlphen 1097--25:16,50(39)37:03,02(39)
  Eldine Verweij11:46,52
41.SALSalland104--25:23,54(40)37:08,02(40)
  Wil Bartels11:44,48
42.NAANaarden 2098--25:47,27(41)37:44,51(41)
  José Rosendahl-van Rossum11:57,24
43.DDPDDP093--26:37,14(42)39:11,83(42)
  Monique Langerveld12:34,69
44.DDSDDS 1088------
  Krista Dronkert
45.HOOHoop 2109------
  Els van Dam

Actions

Back