Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

20 March 2011
Results are available
Back

018: HVA-D 8+

HVA-D 8+
1 race

Sun 16:15 : Time Trial

4.0 m/s, 280° (W)
pos.crewno.Willem IIIGrote BochtFinish
1.ZWOZwolsche-combi43807:46,80(1)17:19,90(1)25:29,30(1)
  Nico Rienks09:33,1008:09,40
2.MWCMaas 141008:07,00(3)17:29,86(2)30:32,38(54)
  09:22,8613:02,52
3.WILWillem III 137508:13,39(4)17:40,49(3)26:00,01(2)
  Pieter André de la Porte09:27,1008:19,52
4.TROTromp 137608:17,50(5)17:49,66(4)26:15,67(3)
  Bas Altorf09:32,1608:26,01
5.BEABeatrix 138208:25,35(9)17:56,80(5)26:23,87(4)
  Floris Lievens09:31,4508:27,07
6.LEYLeythe 137908:25,03(8)17:59,75(6)26:25,62(5)
  Tom van den Broek09:34,7208:25,87
7.LAALaak 138308:19,11(6)18:00,21(7)26:33,36(6)
  Serge Rodrigues Monteiro09:41,1008:33,15
8.SPASpaarne 137808:25,76(10)18:08,80(8)26:39,66(7)
  Karel Dormans09:43,0408:30,86
9.RICRIC 138008:27,43(11)18:19,66(9)26:59,97(8)
  Frank Termeulen09:52,2308:40,31
10.VIKViking 141108:36,45(14)18:25,15(10)27:01,55(9)
  Stevin-Jan van Duijn09:48,7008:36,40
11.LAALaak 238408:36,20(13)18:25,76(11)27:11,18(10)
  Taco Bavelaar09:49,5608:45,42
12.BREBreda 138608:41,52(20)18:40,29(12)27:30,44(11)
  Jeroen Vervoort09:58,7708:50,15
13.HOOHoop 138908:40,09(17)18:44,30(13)27:38,53(12)
  Martyn Top10:04,2108:54,23
14.ALPAlphen 139708:52,55(23)18:56,34(16)27:42,75(13)
  Coen Romijn10:03,7908:46,41
15.RHHRG Hansa Hamb43908:36,75(15)18:50,69(14)27:48,58(14)
  10:13,9408:57,89
16.RUYRuyter38708:51,40(21)18:55,33(15)27:49,09(15)
  Eric Onderdelinden10:03,9308:53,76
17.HOOHoop 239108:52,81(24)19:03,55(17)28:07,07(16)
  Jacques Klok10:10,7409:03,52
18.HOOHoop 440008:52,93(25)19:07,14(18)28:17,39(17)
  Wouter Peeters10:14,2109:10,25
19.VADVada38508:57,49(28)19:12,50(19)28:18,27(18)
  Alex Grashof10:15,0109:05,77
20.AEWAengwirden 142208:40,45(18)19:14,05(21)28:18,34(19)
  Frans van der Steen10:33,6009:04,29
21.OBHOberhausen44307:58,70(2)19:13,59(20)28:20,74(20)
  11:14,8909:07,15
22.LAALaak 342108:59,21(29)19:16,72(22)28:21,51(21)
  Rob van Oppenraaij10:17,5109:04,79
23.RICRIC 239409:02,47(31)19:21,03(24)28:22,89(22)
  Siebe Rosendahl10:18,5609:01,86
24.RIJRijnland/Leythe/Asopos43008:52,37(22)19:17,02(23)28:25,59(23)
  Ed Maan10:24,6509:08,57
25.DAVDaventria40309:07,93(38)19:22,58(25)28:27,35(24)
  René de Boer10:14,6509:04,77
26.WILWillem III 238809:03,08(32)19:23,73(27)28:32,00(25)
  Tjerk Gualtherie van Weezel10:20,6509:08,27
27.JASJason39209:06,38(36)19:25,91(28)28:36,40(26)
  Jan Peter van Leeuwen10:19,5309:10,49
28.WIKRG Wiking Berlin 143308:35,54(12)19:22,70(26)28:36,97(27)
  10:47,1609:14,27
29.PRCPRC Zurich41709:05,54(35)19:27,28(29)28:37,81(28)
  10:21,7409:10,53
30.HOOHoop 339809:05,47(34)19:35,85(31)28:45,98(29)
  Steven Visser10:30,3809:10,13
31.BREBreda 241408:19,22(7)19:36,32(33)28:47,12(30)
  Gerbrand Swart11:17,1009:10,80
32.MWCMaas 240409:04,77(33)19:33,50(30)28:54,72(31)
  10:28,7309:21,22
33.AMSAmstel 137709:08,62(39)19:35,99(32)28:54,84(32)
  Bart Breuk10:27,3709:18,85
34.HOOHoop/Willem III43708:56,38(27)19:41,97(34)29:00,79(33)
  Mark van Hoeij10:45,5909:18,82
35.TROTromp 239509:09,21(40)19:48,41(36)29:08,59(34)
  Rolf van Hes10:39,2009:20,18
36.BEABeatrix 239309:12,81(42)19:50,89(37)29:12,47(35)
  Martin de Nivelle10:38,0809:21,58
37.DDPDDP41609:01,66(30)19:51,54(39)29:17,12(36)
  Bart Schreeven10:49,8809:25,58
38.HOOHoop/Nereus42308:41,43(19)19:50,94(38)29:17,22(37)
  Reinier de Wit11:09,5109:26,28
39.SPASpaarne 239909:19,26(46)19:54,78(40)29:18,13(38)
  Bernard Bakker10:35,5209:23,35
40.ESSBaldeneysee/ Bl43108:54,49(26)19:47,42(35)29:22,69(39)
  10:52,9309:35,27
41.NAUNautilus39609:18,33(45)19:57,33(41)29:25,38(40)
  Jan Willem Sanders10:39,0009:28,05
42.HEMHemus40209:23,77(49)20:04,56(43)29:27,54(41)
  André Haveman10:40,7909:22,98
43.AMSAmstel 239009:25,25(52)20:10,29(46)29:30,86(42)
  Jean Paul de Beer10:45,0409:20,57
44.AMYAmycus/Daventria44409:30,27(56)20:04,28(42)29:34,47(43)
  Hans Hummelink10:34,0109:30,19
45.ZZVZZV40109:24,30(50)20:08,21(45)29:36,76(44)
  Laurens de Wit10:43,9109:28,55
46.DUDDudok40809:27,56(54)20:11,75(47)29:39,55(45)
  Karel Parre10:44,1909:27,80
47.INGDonau RC Ingols42909:07,55(37)20:06,05(44)29:42,95(46)
  10:58,5009:36,90
48.EEMEem440--20:13,15(48)29:45,31(47)
  Roel Gideonse09:32,16
49.POSPoseidon40909:14,44(43)20:16,71(49)29:46,29(48)
  Harry Westenberg11:02,2709:29,58
50.BREBremer RV von 143509:12,23(41)20:24,82(51)30:11,43(49)
  11:12,5909:46,61
51.SALSalland/Compagnie/Proteus43409:22,79(48)20:32,84(52)30:19,40(50)
  Wolfram Verboom11:10,0509:46,56
52.WEEWeesp42608:39,37(16)20:38,09(53)30:21,20(51)
  Jeroen den Haan11:58,7209:43,11
53.RIJRijnland/Proteus44509:28,05(55)20:22,89(50)30:22,98(52)
  Jean-Paul Corèl10:54,8410:00,09
54.ARCARC41809:24,44(51)20:41,00(54)30:24,71(53)
  Frank Jelgersma11:16,5609:43,71
56.LEYLeythe 240709:37,28(57)20:50,44(56)30:40,00(55)
  Niels Willemsen11:13,1609:49,56
57.VIKViking 241909:16,68(44)20:56,51(58)30:42,61(56)
  Pim van Asselt11:39,8309:46,10
58.WETWetterwille43209:21,08(47)20:43,80(55)30:51,58(57)
  Ditmar Lootsma11:22,7210:07,78
59.BEABeatrix 342709:27,15(53)20:52,11(57)30:55,11(58)
  Corné Govers11:24,9610:03,00
60.MEIMeije40609:51,20(59)21:17,40(60)30:58,26(59)
  Peter Vrolijk11:26,2009:40,86
61.RICRIC 341309:58,22(62)21:09,48(59)31:03,45(60)
  Shaun Donnelly11:11,2609:53,97
62.ROWRowdow42010:08,95(63)21:35,30(61)31:35,62(61)
  Vester Janssen11:26,3510:00,32
63.WILWillem III 341209:52,71(60)21:37,03(62)31:44,60(62)
  Wim Coeveld11:44,3210:07,57
64.ALPAlphen 241509:49,16(58)22:01,47(63)32:15,21(63)
  Thomas Luth12:12,3110:13,74
65.PAMPampus42509:55,22(61)22:14,15(64)32:54,86(64)
  Ton Frerejean12:18,9310:40,71
66.HOOHoop 540510:40,05(65)22:21,69(65)32:57,86(65)
  Albert-Jan Tebbe11:41,6410:36,17
67.WILWillem III 443610:41,72(66)22:53,83(67)33:27,11(66)
  Freek Schmidt12:12,1110:33,28
68.AEWAengwirden 242810:34,78(64)22:48,04(66)33:42,51(67)
  Maarten van Wely12:13,2610:54,47
69.RICRIC/Skøll441------
  Maarten Tromp

Actions

Back