Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
Results are available
Back

Sunday 16:20

016: HVA-D 8+
Time Trial
9.6°C @ Schiphol
4.0 m/s, 320° (NW)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.WILWillemIII 108:31,07(4)18:03,93(1)26:45,98(1)
  Freek Schmidt09:32,8608:42,05
2.TROTromp 108:26,49(1)18:06,33(2)26:50,80(2)
  Bas Altorf09:39,8408:44,47
3.AMSAmstel 108:30,27(3)18:15,41(4)27:00,58(3)
  Sjoerd Verhallen09:45,1408:45,17
4.SPASpaarne 108:27,23(2)18:14,99(3)27:03,61(4)
  Karel Dormans09:47,7608:48,62
5.LEYLeythe 108:39,61(7)18:25,35(5)27:17,74(5)
  Erik Serge Blaauw09:45,7408:52,39
6.RICRIC 108:35,54(5)18:28,13(7)27:24,86(6)
  Mark Emke09:52,5908:56,73
7.MWCMaas 110:27,27(54)21:54,72(51)32:22,23(51)
  11:27,4510:27,51
8.BEABeatrix 208:44,53(8)18:36,21(8)27:32,51(7)
  Gerard Egelmeers09:51,6808:56,30
9.LAALaak 208:36,65(6)18:27,99(6)27:36,27(8)
  Jolt Roukema09:51,3409:08,28
10.LAALaak 108:51,31(9)18:53,06(9)28:01,47(9)
  Taco Bavelaar10:01,7509:08,41
11.VADVada08:54,06(10)19:03,22(10)28:17,71(10)
  Maarten Nijland10:09,1609:14,49
12.BREBreda 108:55,97(11)19:05,94(11)28:20,08(11)
  Joost Doense10:09,9709:14,14
13.DDSDDS09:11,35(14)19:24,16(13)28:36,43(12)
  Kasper Snijder10:12,8109:12,27
14.OBHOberhausen combi09:06,69(12)19:19,02(12)28:37,92(13)
  10:12,3309:18,90
15.RUYRuyter09:14,55(18)19:32,53(14)28:52,28(14)
  Eric Onderdelinden10:17,9809:19,75
16.WILWillemIII 209:10,32(13)19:33,29(15)28:54,96(15)
  Wim Coeveld10:22,9709:21,67
17.HOOHoop 109:12,18(15)19:41,56(16)29:13,14(16)
  Steven Visser10:29,3809:31,58
18.AMSAmstel 209:19,96(25)19:48,02(20)29:17,44(17)
  Bart Breuk10:28,0609:29,42
19.BGRRG Berlin Combi09:20,72(26)19:50,00(24)29:17,84(18)
  10:29,2809:27,84
20.HOOHoop 209:18,59(23)19:49,95(23)29:18,77(19)
  Wouter Peeters10:31,3609:28,82
21.JASJason09:13,16(16)19:44,42(17)29:20,66(20)
  Jan Peter van Leeuwen10:31,2609:36,24
22.BEABeatrix 109:18,49(22)19:47,27(18)29:22,35(21)
  Martin de Nivelle10:28,7809:35,08
23.RICRIC 209:21,17(27)19:49,87(22)29:22,55(22)
  Siebe Rosendahl10:28,7009:32,68
24.AEWAengwirden09:16,96(20)19:47,35(19)29:23,79(23)
  Cathrien Smeding10:30,3909:36,44
25.TROTromp 209:24,08(30)19:51,84(25)29:24,20(24)
  Rolf van Hes10:27,7609:32,36
26.AMSAmstel 309:24,00(29)19:58,64(29)29:24,69(25)
  Stefan Kools10:34,6409:26,05
27.NAUNautilus09:18,33(21)19:52,38(26)29:27,06(26)
  Maarten van der Velde10:34,0509:34,68
28.ALPAlphen 109:13,69(17)19:48,92(21)29:28,11(27)
  Coen Romijn10:35,2309:39,19
29.HOOHoop 609:18,61(24)19:53,36(27)29:32,93(28)
  Martyn Top10:34,7509:39,57
30.SPASpaarne 209:28,16(36)20:03,42(32)29:35,56(29)
  Jeroen van Gorkom10:35,2609:32,14
31.DDPDDP/Phocas09:24,97(32)20:01,45(31)29:37,16(30)
  Bart Schreeven10:36,4809:35,71
32.HOOHoop 409:15,84(19)19:58,22(28)29:39,01(31)
  Edgar Broek10:42,3809:40,79
33.ZZVZZV09:22,68(28)20:00,83(30)29:40,04(32)
  Laurens de Wit10:38,1509:39,21
34.ESSBaldeneysee09:26,69(34)20:05,73(34)29:46,64(33)
  10:39,0409:40,91
35.HEMHemus09:24,59(31)20:03,42(32)30:02,01(34)
  Jan Paul Kleijwegt10:38,8309:58,59
36.DAVDaventria09:39,61(37)20:32,90(37)30:15,95(35)
  René de Boer10:53,2909:43,05
37.MWCMaas 209:27,64(35)20:09,26(36)30:22,16(36)
  10:41,6210:12,90
38.HOOHoop 309:25,07(33)20:07,80(35)30:31,46(37)
  Bram Martijn10:42,7310:23,66
39.MEIMeije09:46,48(40)20:44,02(39)30:41,24(38)
  Peter Vrolijk10:57,5409:57,22
40.LEYLeythe 209:42,43(38)20:43,77(38)30:44,80(39)
  Gerard van Bruggen11:01,3410:01,03
41.HOOHoop 509:45,37(39)20:48,24(40)30:46,63(40)
  Stefan Klawer11:02,8709:58,39
42.DUDDudok09:46,66(41)20:52,55(42)30:54,42(41)
  Ruud Schoolland11:05,8910:01,87
43.INGDonau09:52,52(45)20:51,71(41)30:59,27(42)
  10:59,1910:07,56
44.LEYLeythe 309:47,43(42)20:58,84(44)31:02,10(43)
  Erik Serge Blaauw11:11,4110:03,26
45.POSPoseidon09:50,22(43)20:58,73(43)31:09,44(44)
  11:08,5110:10,71
46.AENAeneas09:52,92(46)21:02,82(45)31:11,14(45)
  11:09,9010:08,32
47.MWCMaas 309:51,84(44)21:04,71(46)31:28,80(46)
  11:12,8710:24,09
48.ARMArmida combi10:00,12(47)21:10,67(47)31:29,11(47)
  11:10,5510:18,44
49.VIKViking10:06,84(48)21:35,70(48)31:46,88(48)
  Pim van Asselt11:28,8610:11,18
50.RIJRijnland10:23,75(53)21:40,54(49)31:48,88(49)
  Jean-Paul Corèl11:16,7910:08,34
51.RICRIC 310:17,21(49)21:47,64(50)32:11,63(50)
  Shaun Donnelly11:30,4310:23,99
53.BREBreda 210:23,13(52)21:56,59(53)32:24,63(52)
  Hjalmar Peetoom11:33,4610:28,04
54.GOUGouda10:17,99(50)21:55,37(52)32:26,06(53)
  Frank Spuij11:37,3810:30,69
55.WILWillemIII 310:21,84(51)22:07,95(54)32:42,22(54)
  Nico Rienks11:46,1110:34,27
56.ALPAlphen 210:33,33(55)22:21,56(55)33:01,29(55)
  Adriaan Olgers11:48,2310:39,73
57.WILWillemIII 411:15,68(56)23:45,93(56)34:45,23(56)
  Frans de Vos12:30,2510:59,30
58.BIN11:35,43(57)24:42,33(57)36:44,55(57)
  Berend Jan van Daal13:06,9012:02,22

Actions

BackReport feedback