Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
Results are available
Back

021: DVA-E 4*

DVA-E 4*
1 race

Sun 10:30 : Time Trial

5.0 m/s, 340° (NNW)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.ZWOZwolsche09:39,22(1)22:37,80(14)30:44,74(1)
  Harriet van Ettekoven12:58,5808:06,94
2.RICRIC 109:59,75(2)21:26,33(2)31:43,04(2)
  Linda Mebus11:26,5810:16,71
3.HOOHoop/Nereus10:08,66(3)23:08,08(20)32:00,14(3)
  Franca van Hooren12:59,4208:52,06
4.RICRIC 210:10,02(5)21:41,41(4)32:00,33(4)
  Caroline Ligthart11:31,3910:18,92
5.THYThyro-combi 110:12,49(6)21:44,72(5)32:08,84(5)
  Geertje Klok11:32,2310:24,12
6.RICRIC 310:14,24(7)21:50,01(6)32:18,84(6)
  Bregje van de Water11:35,7710:28,83
7.VIKViking 110:09,69(4)21:50,20(7)32:23,97(7)
  Meike van Driel11:40,5110:33,77
8.RIJRijnland10:27,15(10)22:17,11(11)32:59,28(11)
  Marianne de Jong11:49,9610:42,17
9.DDSDDS10:22,49(8)22:03,80(9)32:34,91(8)
  Annemie Brinkman11:41,3110:31,11
10.AMSAmstel 310:25,91(9)20:41,33(1)32:38,39(9)
  Marieke Baarslag10:15,4211:57,06
11.WILWillemIII10:27,96(12)22:12,89(10)32:46,81(10)
  Christel Rijnten11:44,9310:33,92
13.NAANaarden 110:35,91(15)22:23,63(12)33:03,91(12)
  Mariëtte Vis11:47,7210:40,28
14.DIEDiep10:27,60(11)22:25,60(13)33:13,81(13)
  Ann van Velthuysen11:58,0010:48,21
15.HUNHunze10:33,41(14)21:40,52(3)33:30,22(14)
  Barbro Melgert11:07,1111:49,70
16.GOUGouda 210:38,87(16)22:39,82(15)33:30,97(15)
  Annet Siegel12:00,9510:51,15
17.JASJason10:42,27(17)22:48,19(17)33:36,94(16)
  Annelies Wind12:05,9210:48,75
18.VIKViking 210:32,59(13)22:45,63(16)33:45,65(17)
  Heleen Weststrate-Kapteijn12:13,0411:00,02
19.HELHelling10:51,33(19)23:02,02(19)33:51,38(18)
  Fransje van Beek12:10,6910:49,36
20.DDPDDP10:46,70(18)22:59,01(18)34:06,24(19)
  Jeanette Verbeeten12:12,3111:07,23
21.HOOHoop 110:59,81(20)23:27,65(23)34:24,29(20)
  Roos Pater12:27,8410:56,64
22.PAMPampus11:02,11(21)21:52,34(8)34:32,88(21)
  Henriëtte Keijbets10:50,2312:40,54
23.ALPAlphen11:26,71(25)25:34,38(30)34:53,15(22)
  Wiepke Warmerdam14:07,6709:18,77
24.BREBreda11:02,91(22)23:30,83(24)34:53,15(22)
  Moniek Boin12:27,9211:22,32
25.BREBremer SC11:06,74(23)23:22,44(22)34:56,15(24)
  12:15,7011:33,71
26.NAANaarden 211:21,17(24)24:02,60(26)35:22,41(25)
  Joke van Heezick12:41,4311:19,81
27.NAANaarden 311:30,40(26)23:18,23(21)35:51,30(26)
  José Rosendahl-van Rossum11:47,8312:33,07
28.MWCMaas11:31,44(27)25:20,89(29)36:03,59(27)
  13:49,4510:42,70
29.TROTromp11:35,47(29)24:38,66(28)36:19,66(28)
  Esther Spaans13:03,1911:41,00
30.AMYAmycus11:35,14(28)23:56,26(25)36:20,12(29)
  Herma Emmink12:21,1212:23,86
31.BREBreda 212:28,42(31)25:39,21(31)38:22,41(30)
  13:10,7912:43,20
32.AMSAmstel 2------
  Nienke Engberts
33.LEYLeythe11:45,26(30)24:38,25(27)--
  Saskia Gieling12:52,99

Actions

Back