Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

21 March 2010
Results are available
Back

020: DVA-E 8+

DVA-E 8+
1 race

Sun 13:15 : Time Trial

6.0 m/s, 350° (N)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.WILWillemIII 109:10,46(1)19:29,33(1)28:39,98(1)
  Laura Posthuma10:18,8709:10,65
3.TROTromp 109:15,16(2)19:48,49(2)29:14,25(2)
  Marjolijn Stenneke10:33,3309:25,76
4.DDSDDS09:24,48(3)20:06,08(3)29:41,81(3)
  Seada van den Herik10:41,6009:35,73
5.BEABeatrix09:41,27(7)20:33,05(6)30:18,84(4)
  Mirjam Coelen10:51,7809:45,79
6.HOOHoop 109:34,76(4)20:31,20(4)30:18,88(5)
  Annechien Tromp10:56,4409:47,68
7.LEYLeythe09:40,24(6)20:35,69(7)30:22,01(6)
  Antje Florijn-Rehaag10:55,4509:46,32
8.AMSAmstel 209:36,94(5)20:32,08(5)30:24,24(7)
  Lotte ten Hove10:55,1409:52,16
9.SPASpaarne 109:44,25(9)20:39,60(8)30:24,63(8)
  Dorien Heijting10:55,3509:45,03
10.MWCMaas/Willem III09:43,58(8)22:16,00(26)30:46,49(9)
  12:32,4208:30,49
11.VADVada09:48,21(10)20:59,17(9)31:07,57(10)
  Marleen Abma-Henkens11:10,9610:08,40
12.VIKViking09:48,51(11)21:02,43(10)31:10,15(11)
  Marielle Frumau11:13,9210:07,72
13.ALKAlkmaarsche09:52,82(14)21:11,23(12)31:18,67(12)
  Janneke Blackstone-Eijskoot11:18,4110:07,44
14.HOOHoop 209:51,69(12)21:11,18(11)31:24,91(13)
  Gesina van de Wetering11:19,4910:13,73
15.RIJRijnland 109:52,52(13)21:13,04(13)31:27,79(14)
  Hedi van Dijk11:20,5210:14,75
16.HOOHoop 409:57,94(15)21:17,74(14)31:35,64(15)
  Ilona van der Waals11:19,8010:17,90
17.TROTromp 209:58,22(16)21:22,14(16)31:37,29(16)
  Heleen Boonstra11:23,9210:15,15
18.ZWOZwolsche10:03,03(18)21:22,99(17)31:38,05(17)
  Mijntje Nijboer11:19,9610:15,06
19.NAUNautilus10:01,68(17)21:40,00(18)32:00,59(18)
  Hilde Veldhuis11:38,3210:20,59
20.AMSAmstel 110:15,63(22)21:51,74(20)32:11,07(19)
  Anneloes Russell-van der Zee11:36,1110:19,33
21.LAALaak10:14,81(20)21:54,44(22)32:28,26(20)
  Edith Weersink11:39,6310:33,82
22.FRIFriesen10:14,85(21)21:56,50(23)32:30,15(21)
  11:41,6510:33,65
23.MWCMaas 110:25,18(26)22:06,62(25)32:32,37(22)
  11:41,4410:25,75
24.TEGTegel10:16,19(23)21:53,86(21)32:32,46(23)
  11:37,6710:38,60
25.BREBreda10:18,48(24)22:00,64(24)32:33,23(24)
  Let Leeuwen11:42,1610:32,59
26.AEWAen/Pho/Gri ft10:20,62(25)21:47,55(19)32:36,45(25)
  Otto Hoekstra11:26,9310:48,90
27.ALPAlphen10:41,08(27)22:22,25(27)32:46,69(26)
  Annivera van Veen11:41,1710:24,44
28.FRWWannsee10:06,64(19)21:18,14(15)33:14,13(27)
  11:11,5011:55,99
29.ROORoosendaalse10:45,83(29)22:39,34(28)33:23,98(28)
  Catrina van Paradijs11:53,5110:44,64
30.MEIMeije10:45,58(28)22:46,63(29)33:44,17(29)
  Yvonne Egtberts12:01,0510:57,54
31.SPASpaarne 210:49,29(30)23:08,76(30)34:05,06(30)
  Marinka van Nielen-Kiezebrink12:19,4710:56,30
32.HOOHoop 311:11,90(31)23:44,52(32)34:53,76(31)
  Ems Fray-Knotnerus12:32,6211:09,24
33.MWCMaas 211:16,18(32)23:33,10(31)35:03,32(32)
  12:16,9211:30,22
34.RIJRijnland 211:38,36(34)24:02,04(33)35:19,66(33)
  Ineke Bartels12:23,6811:17,62
35.DDPDDP11:25,91(33)24:09,61(34)36:08,26(34)
  Marianne Baltussen12:43,7011:58,65
36.BIN12:46,66(35)27:36,79(35)41:16,93(35)
  Lenie Berkhout14:50,1313:40,14

Actions

Back