Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
Results are available
Back

Sunday 10:30

021: DVA-E 4*
Time Trial
10.3°C @ Schiphol
8.0 m/s, 300° (WNW)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.THYThy/Dri/Wil II09:55,19(2)21:15,91(1)31:27,85(1)
  Geertje Klok11:20,7210:11,94
2.TROTro/Bre/Eur os09:54,06(1)21:21,78(2)31:36,80(2)
  Sanne Beukers11:27,7210:15,02
3.TROTromp10:06,48(3)21:43,82(3)32:08,29(3)
  Judith Otten11:37,3410:24,47
4.RICRIC 110:08,54(4)22:11,12(5)32:09,29(4)
  Linda Mebus12:02,5809:58,17
5.VIKViking 110:13,35(5)21:53,64(4)32:26,20(5)
  Esther Roth11:40,2910:32,56
6.RICRIC 210:30,44(10)22:22,24(6)32:58,28(6)
  Emmy Meijne11:51,8010:36,04
7.RIJRijnland/Alphen10:24,17(6)22:25,64(8)33:02,00(7)
  Annelies Haase12:01,4710:36,36
8.NAANaarden/Eem10:29,31(8)22:23,78(7)33:05,37(8)
  Mariette Vis11:54,4710:41,59
9.RICRIC 310:29,96(9)22:29,56(10)33:09,64(9)
  Janneke Baede11:59,6010:40,08
10.VIKViking 210:26,58(7)22:26,97(9)33:16,59(10)
  Clarion Wegerif12:00,3910:49,62
11.DIEDiep10:32,04(11)22:32,42(11)33:27,22(11)
  Ann Velthuijsen12:00,3810:54,80
12.RIJRijnland 110:39,39(16)22:52,53(16)33:43,53(12)
  Mies Bernelot Moens12:13,1410:51,00
13.BREBremer SC10:32,59(12)22:39,69(12)33:44,08(13)
  12:07,1011:04,39
14.SPASpaarne 2--22:46,92(13)33:49,72(14)
  Sabien Adelaar11:02,80
15.WILWillemIII10:36,48(14)22:57,46(18)33:52,57(15)
  Els Dinjens12:20,9810:55,11
16.MWCMaas 110:42,12(17)22:49,00(14)33:53,72(16)
  12:06,8811:04,72
17.BREBreda 110:46,42(18)22:56,62(17)33:56,61(17)
  Lieke Huijbregts12:10,2010:59,99
18.BEABeatrix10:36,05(13)22:58,54(19)33:58,46(18)
  Lieke Droog12:22,4910:59,92
19.JASJason10:38,04(15)22:50,13(15)33:58,74(19)
  Annelies Wind12:12,0911:08,61
20.DAVDaventria/Grift10:50,63(22)23:04,15(20)34:11,11(20)
  Monique Jorna12:13,5211:06,96
21.VIKViking 310:48,64(19)23:13,77(22)34:13,70(21)
  Mira van der Mije12:25,1310:59,93
22.RICRIC 410:52,95(25)23:05,83(21)34:16,63(22)
  Bregje van de Water12:12,8811:10,80
23.POSPoseidon10:48,80(20)23:21,73(24)34:30,71(23)
  Nienke Baars12:32,9311:08,98
24.DDPDrie Provinciën10:52,11(24)23:20,55(23)34:43,62(24)
  Mick Pantelaras12:28,4411:23,07
25.AMSAmste/Alkma11:01,63(28)23:29,89(25)34:47,94(25)
  Anneloes Russell12:28,2611:18,05
26.HUNHunze 111:08,47(29)23:48,77(29)35:03,10(26)
  Anita Snippe12:40,3011:14,33
27.TORTOR10:58,36(26)23:35,35(27)35:07,10(27)
  Jolanda Oorschot12:36,9911:31,75
28.BREBreda 210:59,19(27)23:31,24(26)35:09,50(28)
  Len Knoester12:32,0511:38,26
29.NAUNautilus10:51,47(23)23:43,13(28)35:24,88(29)
  Hilde Veldhuis12:51,6611:41,75
30.DAVDaven/Zwols he11:11,25(30)24:03,49(30)35:33,72(30)
  Laura Smit12:52,2411:30,23
31.MWCMaas 211:22,48(31)24:09,72(31)35:37,41(31)
  12:47,2411:27,69
32.NAANaarden11:23,85(32)24:16,62(32)35:51,45(32)
  Jose Rosendahl12:52,7711:34,83
33.RIJRijnland 211:24,41(33)24:21,49(33)36:10,88(33)
  Annemarie van Dam12:57,0811:49,39
34.ISAIsala11:41,83(37)24:34,70(35)36:12,19(34)
  12:52,8711:37,49
35.ROORoosendaalse11:30,82(35)24:38,85(36)36:28,36(35)
  Simone Voets13:08,0311:49,51
36.SALSalland10:50,48(21)24:47,01(37)36:40,15(36)
  Renée Beukers13:56,5311:53,14
37.ALPAlphen11:40,11(36)24:55,13(39)36:48,88(37)
  Willemien Agterof13:15,0211:53,75
38.HUNHunze 211:27,07(34)24:25,87(34)36:51,76(38)
  Karen Snippe12:58,8012:25,89
39.GOUGouda11:45,06(38)24:47,61(38)37:02,88(39)
  Liesbeth Windhorst13:02,5512:15,27
40.LAALaak11:48,96(40)25:20,92(40)37:26,60(40)
  Eke Joustra13:31,9612:05,68
41.WEEWeesp11:48,73(39)25:22,05(41)37:41,02(41)
  Sanne de Boer13:33,3212:18,97
42.ZWOZwolsche12:09,05(41)26:00,46(42)38:15,51(42)
  Mirjam Smits13:51,4112:15,05

Actions

BackReport feedback