Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

22 March 2009
Results are available
Back

020: DVA-E 8+

DVA-E 8+
1 race

Sun 13:25 : Time Trial

9.0 m/s, 290° (WNW)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.WILWillemIII 109:04,66(1)19:17,24(1)28:31,85(1)
  Wilna Kodde10:12,5809:14,61
2.WILWillemIII 409:14,31(3)19:31,85(3)28:48,77(2)
  Laura Posthuma10:17,5409:16,92
3.WILWillemIII 209:06,39(2)19:31,09(2)28:53,78(3)
  Laurien Vermulst10:24,7009:22,69
4.DDSDDS09:20,05(4)19:54,05(4)29:43,89(4)
  Seada van den Herik10:34,0009:49,84
5.LEYLeythe09:29,21(5)20:17,16(5)29:58,13(5)
  Antje Florijn10:47,9509:40,97
6.HOOHoop 109:34,45(7)20:24,89(7)30:10,58(6)
  Nora Zomerman10:50,4409:45,69
7.RIJRijnland 109:35,18(8)20:20,03(6)30:16,80(7)
  Hedi Poot10:44,8509:56,77
8.AMSAmstel09:40,09(10)20:34,83(9)30:25,12(8)
  Lotte ten Hove10:54,7409:50,29
9.BEABeatrix 109:33,81(6)20:26,43(8)30:27,58(9)
  Mirjam Coelen10:52,6210:01,15
10.LAALaak 109:38,37(9)20:36,50(10)30:36,85(10)
  Lexje Rietveld10:58,1310:00,35
11.VIKViking09:43,84(11)20:53,66(12)30:49,74(11)
  Marielle Frumau11:09,8209:56,08
12.ALKAlkmaarsche09:48,42(12)20:53,21(11)30:58,09(12)
  Janneke Blackstone-Eijskoot11:04,7910:04,88
13.HOOHoop 209:56,14(14)21:10,08(13)31:20,57(13)
  Gesina van de Wetering11:13,9410:10,49
14.TROTromp10:07,48(16)21:24,73(16)31:36,31(14)
  Heleen Boonstra11:17,2510:11,58
15.VADVada10:03,10(15)21:21,29(14)31:40,23(15)
  Danielle van Veenendaal11:18,1910:18,94
16.LAALaak 209:54,83(13)21:24,22(15)31:42,60(16)
  Wieke Tas11:29,3910:18,38
17.AEWAengwirden10:08,19(17)21:41,84(17)32:11,62(17)
  Coby Hofstede11:33,6510:29,78
18.MWCMaas/Nautilus11:21,85(27)23:39,33(27)34:44,41(27)
  12:17,4811:05,08
19.PAMPampus10:29,53(19)22:12,41(19)32:48,27(18)
  Elvira Schaik11:42,8810:35,86
20.FRIFriesen RC10:29,09(18)22:16,04(20)32:58,50(19)
  Susanne Hahn11:46,9510:42,46
21.BREBreda 210:29,64(20)22:11,78(18)33:00,64(20)
  Marja van de Crommenacker11:42,1410:48,86
22.ALPAlphen10:49,01(22)22:44,50(21)33:32,85(21)
  Mariska Verlaan11:55,4910:48,35
23.BEABeatrix 210:53,95(23)22:54,89(22)33:56,81(22)
  Attie Gooszen12:00,9411:01,92
24.AMYAmycus10:54,42(24)23:05,81(23)33:56,89(23)
  Herma van der Stoel12:11,3910:51,08
25.RIJRijnland 211:00,00(25)23:14,41(24)34:20,85(24)
  Ineke Bartels12:14,4111:06,44
26.HOOHoop 3--23:28,41(26)34:31,76(25)
  Pauline Luijnenburg11:03,35
27.WILWillemIII 311:03,91(26)23:20,05(25)34:32,37(26)
  Leonie te Loo12:16,1411:12,32
29.BREBreda 111:33,70(28)24:20,10(28)36:16,28(28)
  Margriet Ardon12:46,4011:56,18
30.TUBTubantia10:48,41(21)24:38,14(29)36:22,06(29)
  Ellen Kroese13:49,7311:43,92

Actions

Back