Nationale Roeiwedstrijden ARB

31 May 2008
Results are available
Back

018: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

Sat 09:15 : Heat 1

4.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas01:39,41(2)03:21,25(1)05:06,09(1)06:50,97(1)
  Anouk de Brouwer01:41,8401:44,8401:44,88
2.PHOPhocas01:39,11(1)03:24,17(2)05:09,22(2)06:54,55(2)
  Dorien Zandstra01:45,0601:45,0501:45,33
3.TRITriton01:41,59(3)03:25,95(3)05:12,18(3)06:59,87(3)
  Anne van Maarschalkerweerd01:44,3601:46,2301:47,69
4.ARGArgo01:42,41(4)03:30,26(4)05:17,98(4)07:08,50(4)
  Marlijn Van den Berg01:47,8501:47,7201:50,52
5.SKASkadi01:45,23(5)03:33,39(5)05:25,54(5)07:18,63(5)
  Eline Reinders Folmer01:48,1601:52,1501:53,09

Sat 09:20 : Heat 2

4.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos01:40,30(2)03:23,30(2)05:09,18(2)06:51,40(1)
  Isabel van de Wolfshaar01:43,0001:45,8801:42,22
2.VIDVidar01:39,09(1)03:22,82(1)05:08,43(1)06:54,03(2)
  Franca Smolders01:43,7301:45,6101:45,60
3.PROProteus01:43,15(3)03:27,54(3)05:14,30(3)06:58,33(3)
  Geesje Dam01:44,3901:46,7601:44,03
4.AEGAegir01:45,82(4)03:33,96(4)05:28,52(4)07:19,87(4)
  Kristel Habing01:48,1401:54,5601:51,35

Sat 09:25 : Heat 3

4.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos Vliet01:39,58(1)03:24,83(1)05:12,52(1)06:58,62(1)
  Emily van t Wout01:45,2501:47,6901:46,10
2.SAUSaurus01:43,20(2)03:27,84(2)05:15,27(2)07:01,57(2)
  Sanne Lievense01:44,6401:47,4301:46,30
3.SKOSkøll01:43,66(3)03:31,00(3)05:18,97(3)07:04,96(3)
  Maud van Beek01:47,3401:47,9701:45,99
4.NJONjord01:46,08(4)03:39,53(4)05:32,50(4)07:26,12(4)
  Loes Vrolijk01:53,4501:52,9701:53,62

Sat 15:45 : Final B

2.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.TRITriton01:41,90(1)03:27,36(1)05:13,05(1)06:58,08(1)
  Anne van Maarschalkerweerd01:45,4601:45,6901:45,03
2.ARGArgo01:47,77(5)03:30,17(3)05:16,57(2)07:01,02(2)
  Marlijn Van den Berg01:42,4001:46,4001:44,45
3.PROProteus01:43,35(2)03:28,00(2)05:17,09(3)07:02,23(3)
  Geesje Dam01:44,6501:49,0901:45,14
4.AEGAegir01:47,77(5)03:42,09(6)05:36,79(5)07:06,51(4)
  Kristel Habing01:54,3201:54,7001:29,72
5.SKOSkøll01:45,91(4)03:33,00(5)--07:11,87(5)
  Maud van Beek01:47,09
6.NJONjord01:45,03(3)03:32,03(4)05:24,10(4)07:31,09(6)
  Loes Vrolijk01:47,0001:52,0702:06,99

Sat 15:50 : Final A

2.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar01:39,38(1)03:19,31(1)05:02,40(1)06:47,44(1)
  Franca Smolders01:39,9301:43,0901:45,04
2.OKEOkeanos01:40,23(2)03:23,07(2)05:07,63(2)06:51,77(2)
  Isabel van de Wolfshaar01:42,8401:44,5601:44,14
3.GYAGyas01:40,62(3)03:25,73(3)05:10,84(3)06:56,90(3)
  Anouk de Brouwer01:45,1101:45,1101:46,06
4.ASOAsopos Vliet01:42,66(4)03:28,72(4)05:19,91(5)07:02,34(4)
  Emily van t Wout01:46,0601:51,1901:42,43
5.SAUSaurus01:45,36(6)03:31,11(5)05:16,02(4)07:12,00(5)
  Sanne Lievense01:45,7501:44,9101:55,98
6.PHOPhocas01:43,34(5)03:33,06(6)05:26,59(6)07:19,30(6)
  Dorien Zandstra01:49,7201:53,5301:52,71

Actions

Back