Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
Results are available
Back

Sunday 16:20

016: HVA-D 8+
Time Trial
7.1°C, rain, not freezing @ Schiphol
6.0 m/s, 20° (NNE)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.HOOHoop 108:11,64(3)17:36,00(2)25:59,82(1)
  Serge Schuurmans09:24,3608:23,82
2.TROTromp08:10,41(2)17:34,03(1)26:02,75(2)
  Willem Meulenhoff09:23,6208:28,72
3.WILWillemIII 108:21,24(6)17:44,87(3)26:09,52(3)
  Stephan van Dongen09:23,6308:24,65
4.WILWillemIII 208:21,19(5)17:53,37(4)26:29,48(4)
  Jelle Luijnenburg09:32,1808:36,11
5.MWCMaastrichtsche09:47,11(46)20:50,77(44)30:58,26(44)
  Pieter Boon11:03,6610:07,49
6.RICRIC 108:20,67(4)18:01,60(5)26:58,06(5)
  Mark Emke09:40,9308:56,46
7.AMSAmstel-combi 108:31,44(8)19:10,95(18)28:16,72(16)
  Sjoerd Verhallen10:39,5109:05,77
8.MWCMaas 108:28,06(7)18:10,73(6)27:03,19(6)
  09:42,6708:52,46
9.LAALaak 108:35,48(10)18:25,05(7)27:13,20(7)
  Taco Bavelaar09:49,5708:48,15
10.SPASpaarne/Okeanos08:44,21(17)18:43,13(10)27:36,14(8)
  Vincent van Liere09:58,9208:53,01
11.HOOHoop 208:39,60(11)18:39,08(8)27:38,35(9)
  Hylke Bakker09:59,4808:59,27
12.HEMHemus08:42,37(13)18:45,18(11)27:39,98(10)
  Hans Meijer10:02,8108:54,80
13.VIKViking 108:42,44(15)18:46,75(12)27:43,45(11)
  Kees Wierenga10:04,3108:56,70
14.BREBreda08:42,38(14)18:42,39(9)27:44,22(12)
  Jeroen Vervoort10:00,0109:01,83
15.RIJRijnland/DDS08:43,01(16)18:53,46(14)27:51,60(13)
  Jan-Willem Boissevain10:10,4508:58,14
16.HOOHoop 308:50,42(18)18:53,08(13)27:56,84(14)
  Willem Boeschoten10:02,6609:03,76
17.HOOHoop 608:50,91(19)19:01,65(15)28:12,12(15)
  Chris Baldwin10:10,7409:10,47
19.DIEDiep08:34,40(9)19:03,30(16)28:17,24(17)
  Hans Brandsma10:28,9009:13,94
20.VADVada08:56,15(20)19:05,31(17)28:18,09(18)
  Bauke Abma10:09,1609:12,78
21.WILWillemIII 308:59,05(24)19:12,53(19)28:23,45(19)
  Michiel van den Broek10:13,4809:10,92
22.RICRIC 209:03,31(28)19:21,90(22)28:30,20(20)
  Siebe Rosendahl10:18,5909:08,30
23.BEABeatrix 109:03,07(27)19:14,17(20)28:30,67(21)
  Richard Nijssen10:11,1009:16,50
24.AMSAmstel/Honte08:56,74(21)19:27,82(25)28:42,70(22)
  Elle Vermeulen10:31,0809:14,88
25.AEWAengwirden08:58,83(23)19:25,21(23)28:49,83(23)
  Frans van der Steen10:26,3809:24,62
26.HOOHoop 408:57,34(22)19:21,29(21)28:51,78(24)
  Marcel Zwaal10:23,9509:30,49
27.HOOHoop 509:01,41(25)19:30,89(26)28:54,60(25)
  Taco Vingerhoed10:29,4809:23,71
28.LEYLeythe 209:01,95(26)19:27,44(24)28:58,32(26)
  Jaap Kramers10:25,4909:30,88
29.ALPAlphen 109:18,41(34)19:52,82(30)29:09,37(27)
  Coen Romijn10:34,4109:16,55
30.LAALaak 209:12,70(31)19:44,16(28)29:10,09(28)
  Dirk Boender10:31,4609:25,93
31.AMSAmstel09:11,88(30)19:46,65(29)29:16,00(29)
  Hugo Witsel10:34,7709:29,35
32.DDSDDS08:41,31(12)19:43,53(27)29:16,23(30)
  Azarja Nieman11:02,2209:32,70
33.ZZVZZV09:17,00(33)19:53,13(31)29:28,24(31)
  Laurens de Wit10:36,1309:35,11
34.SPASpaarne09:15,17(32)19:57,75(33)29:33,34(32)
  Bernard Bakker10:42,5809:35,59
35.WILWillemIII 409:19,37(35)20:08,41(35)29:40,08(33)
  Rob Haans10:49,0409:31,67
36.HERHertog09:08,91(29)19:56,99(32)29:40,80(34)
  Leendert Parlevliet10:48,0809:43,81
37.HOOHoop 809:25,00(37)20:07,88(34)29:55,71(35)
  Edgar Broek10:42,8809:47,83
38.BEABeatrix 209:29,77(39)20:15,66(36)29:56,64(36)
  Peter Nijman10:45,8909:40,98
39.DAVDaventria 109:26,51(38)20:25,35(38)30:02,73(37)
  RenĂ© de Boer10:58,8409:37,38
40.POSPoseidon07:34,44(1)20:28,50(39)30:11,55(38)
  Harry Westenberg12:54,0609:43,05
41.HOOHoop 709:21,92(36)20:17,83(37)30:11,98(39)
  Onno van der Klei10:55,9109:54,15
42.SALSalland09:42,16(43)20:37,79(40)30:27,47(40)
  Wolfram Verboom10:55,6309:49,68
43.ARCARC09:38,16(40)20:40,59(41)30:29,12(41)
  Jan Talens11:02,4309:48,53
44.VIKViking 309:41,14(41)20:51,20(45)30:45,47(42)
  Cor Kroodsma11:10,0609:54,27
45.AMYAmycus09:44,81(45)20:47,12(42)30:57,84(43)
  Hans Hummelink11:02,3110:10,72
47.PONPontos10:15,07(49)20:54,12(46)31:00,13(45)
  Jos Donders10:39,0510:06,01
48.VIKViking 2--20:50,02(43)31:04,25(46)
  Christiaan Soeter10:14,23
49.MEIMeije 209:43,40(44)20:56,91(47)31:05,17(47)
  Peter Vrolijk11:13,5110:08,26
50.MWCMaas 209:42,02(42)21:00,80(48)31:23,00(48)
  11:18,7810:22,20
51.ALPAlphen 2--21:28,46(49)31:51,04(49)
  Adriaan Olgers10:22,58
52.DAVDaventria 209:55,51(47)21:39,71(50)32:02,20(50)
  Robert Duzijn11:44,2010:22,49
53.RICRIC 310:01,85(48)21:43,10(51)32:05,95(51)
  Cas Besselink11:41,2510:22,85
54.GOUGouda10:23,29(51)22:12,33(52)32:48,23(52)
  Frank Spuij11:49,0410:35,90
55.MEIMeije 110:28,77(52)22:28,77(53)33:05,20(53)
  Nick Draper12:00,0010:36,43
56.BREBremer/Hansa10:21,02(50)22:32,40(54)33:11,12(54)
  12:11,3810:38,72

Actions

BackReport feedback