Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
Results are available
Back

Sunday 10:00

017: HVE-H 8+
Time Trial
7.8°C, rain, not freezing; slight/moderate - heavy @ Schiphol
3.0 m/s, 30° (NNE)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.DAVDaventria08:53,45(2)18:56,32(1)27:58,35(1)
  Henk Rouwe10:02,8709:02,03
2.PROProteus-combi 108:51,44(1)18:56,38(2)28:04,91(2)
  Matt Nelissen10:04,9409:08,53
3.MWCMaas 109:11,13(7)19:41,71(7)29:10,78(7)
  10:30,5809:29,07
4.AEGAegir/Hoop09:07,25(4)19:21,13(3)28:33,36(3)
  John Graham10:13,8809:12,23
5.SPASpaarne 109:03,47(3)19:21,58(4)28:42,22(4)
  Huib Heukelom10:18,1109:20,64
6.VADVada 109:09,11(6)19:35,43(6)28:59,81(5)
  Dick van Leeuwen10:26,3209:24,38
7.TROTromp09:07,98(5)19:35,24(5)29:05,43(6)
  Paul de Haan10:27,2609:30,19
9.SPASpaarne 209:12,43(8)19:45,85(8)29:15,05(8)
  Bert Luteijn10:33,4209:29,20
10.BREBreda10:38,68(34)22:40,28(38)33:36,40(38)
  Willem Muller12:01,6010:56,12
11.WILWillemIII09:20,21(10)19:53,10(9)29:28,44(9)
  Willem Maschhaupt10:32,8909:35,34
12.RIJRijnland 109:20,43(11)19:54,27(10)29:30,52(10)
  Ernst Ford10:33,8409:36,25
13.BRCBerlinerRC 209:18,81(9)20:03,46(11)29:42,29(11)
  Hans-Jurgen Rose10:44,6509:38,83
14.HOOHoop 109:21,49(12)20:04,99(12)29:48,33(12)
  Henk Sillem10:43,5009:43,34
15.VIKViking 109:26,05(13)20:15,99(13)30:01,19(13)
  Carel Reuser10:49,9409:45,20
16.NAUNautilus09:33,23(15)20:26,68(15)30:06,53(14)
  Wim Kamerman10:53,4509:39,85
17.DDPDrie Provinciƫn09:29,68(14)20:23,61(14)30:11,82(15)
  Jeroen Maassen10:53,9309:48,21
18.BRCBerlinerRC 109:40,92(18)20:38,65(17)30:30,50(16)
  Heinz Werner10:57,7309:51,85
19.RIJRijnland 209:43,90(19)20:42,09(18)30:30,93(17)
  Jan Doffegnies10:58,1909:48,84
20.EEMEem09:39,34(17)20:43,84(19)30:33,48(18)
  Paul Reijmer11:04,5009:49,64
21.LAALaak09:38,91(16)20:36,21(16)30:34,17(19)
  George Henkens10:57,3009:57,96
22.RIJRijnland 309:51,21(20)20:57,98(21)30:57,91(20)
  Egbert Sneller11:06,7709:59,93
23.FRWWannsee Berlin09:54,91(23)20:57,13(20)31:01,22(21)
  11:02,2210:04,09
24.LEYLeythe09:51,35(22)21:02,52(22)31:04,56(22)
  Ben Reulink11:11,1710:02,04
25.SPERG Speyer 188310:04,35(27)21:11,26(25)31:05,79(23)
  Klaus Disque11:06,9109:54,53
26.NAANaarden09:51,29(21)21:07,18(23)31:12,28(24)
  Robert Ritsma11:15,8910:05,10
27.MWCMaas 210:06,54(28)21:13,88(26)31:24,22(25)
  11:07,3410:10,34
28.TUBTubantia10:02,60(26)21:23,29(29)31:30,40(26)
  Jan van Laarhoven11:20,6910:07,11
29.HOOHoop 210:00,33(24)21:21,45(28)31:32,44(27)
  Jan Willem Elzinga11:21,1210:10,99
30.HEMHemus10:08,03(29)21:20,83(27)31:35,40(28)
  Willem Beulink11:12,8010:14,57
31.HUNHunze 110:01,79(25)21:23,56(30)31:36,54(29)
  Wil Geven11:21,7710:12,98
32.TEGTegel Berlin--21:10,97(24)31:36,55(30)
  Dietmar Ehrig10:25,58
33.AMSAmstel10:10,74(30)21:37,24(31)31:51,21(31)
  Jaap Razenberg11:26,5010:13,97
34.HOFHonnef10:23,91(31)22:01,89(32)32:35,68(32)
  Kalle Zinnhobler11:37,9810:33,79
35.VIKViking 210:25,26(32)22:12,44(34)32:57,25(33)
  Harm Schut11:47,1810:44,81
36.VADVada 210:40,18(37)22:05,05(33)32:58,53(34)
  Norbert Lourijsen11:24,8710:53,48
37.TORTOR10:42,34(39)22:23,03(35)33:01,72(35)
  Wim Hissink Muller11:40,6910:38,69
38.ROORoosendaalse10:31,04(33)22:26,94(36)33:04,09(36)
  Lex Hoekstra11:55,9010:37,15
39.RIJRijnland 410:39,25(36)22:39,50(37)33:24,93(37)
  Evert Visser12:00,2510:45,43
41.SALSalland10:42,63(40)22:49,04(40)33:38,77(39)
  Aart Snoek12:06,4110:49,73
42.WHEWhere10:38,84(35)22:46,70(39)33:39,20(40)
  Maarten van Meer12:07,8610:52,50
43.PROProteus10:41,68(38)22:54,81(41)33:57,73(41)
  Louis Pols12:13,1311:02,92
44.AROAross11:00,02(42)23:18,42(43)34:31,55(42)
  Henk van de Roer12:18,4011:13,13
45.SPASpaarne 310:44,46(41)23:12,23(42)34:48,58(43)
  Daan Meyer12:27,7711:36,35
46.HUNHunze 211:16,80(44)23:30,28(44)35:01,85(44)
  Michiel van Dongen12:13,4811:31,57
47.ZWOZwolsche11:04,99(43)23:49,42(45)35:34,30(45)
  Rob van den Berge12:44,4311:44,88
48.HOOHoop 311:21,26(45)24:20,94(46)36:01,62(46)
  Edo Jonker12:59,6811:40,68

Actions

BackReport feedback