Head of the River Amstel, Lange afstandskampioenschappen van de Amstel

16 March 2008
Results are available
Back

020: DVA-E 8+

DVA-E 8+
1 race

Sun 13:25 : Time Trial

7.0 m/s, 30° (NNE)
pos.crewWillem IIIGrote BochtFinish
1.WILWillemIII 109:05,33(1)19:28,07(1)28:48,06(1)
  Laurien Vermulst10:22,7409:19,99
2.WILWillemIII 209:12,87(2)19:51,96(2)29:20,87(2)
  Suzanne Bauman10:39,0909:28,91
3.DDSDDS09:18,96(4)19:55,30(3)29:25,91(3)
  Anneke Hibma10:36,3409:30,61
4.LEYLeythe09:17,93(3)19:56,57(4)29:32,74(4)
  Antje Florijn10:38,6409:36,17
5.HOOHoop 109:22,51(5)20:09,76(5)29:49,83(5)
  Annechien Tromp10:47,2509:40,07
6.AMSAmstel 209:41,05(6)20:44,08(6)30:34,57(6)
  Rianneke van der Kooij11:03,0309:50,49
7.ALKAlkmaarsche09:47,32(10)20:56,47(7)30:58,74(7)
  Hilde Hoving11:09,1510:02,27
8.HOOHoop 209:44,45(7)20:59,32(8)31:00,43(8)
  Gesina van de Wetering11:14,8710:01,11
9.HOOHoop 309:48,80(11)21:01,83(10)31:07,95(9)
  Elselyn van den Hooven11:13,0310:06,12
10.VADVada09:50,28(12)21:09,13(12)31:16,83(10)
  Danielle van Veenendaal11:18,8510:07,70
11.AMSAmstel 109:52,88(13)21:13,14(13)31:17,96(11)
  Anneloes Russell11:20,2610:04,82
12.VIKViking09:45,74(9)21:08,74(11)31:21,47(12)
  Lucree van den Heuvel11:23,0010:12,73
13.RICRIC/Viking09:55,68(15)21:15,45(15)31:23,38(13)
  Jacqueline Hoefmans11:19,7710:07,93
14.RIJRijnland09:45,29(8)21:01,60(9)31:26,04(14)
  Yfke Mulder11:16,3110:24,44
15.LAALaak09:53,18(14)21:13,24(14)31:37,67(15)
  Nicolien Andriessen11:20,0610:24,43
16.TROTromp10:09,76(19)21:33,11(16)31:52,04(16)
  Heleen Boonstra11:23,3510:18,93
17.HERHertog/Beatrix10:06,95(18)21:33,21(17)31:56,42(17)
  Emelie Tan11:26,2610:23,21
18.BREBreda10:03,73(16)21:34,35(18)32:00,46(18)
  Mirjam Grunwald11:30,6210:26,11
19.ZWOZwolsche10:05,26(17)21:36,76(19)32:03,18(19)
  Pauline Huizinga11:31,5010:26,42
20.PAMPampus10:12,22(20)21:50,33(20)32:11,93(20)
  Elvira Schaik11:38,1110:21,60
21.MWCMaas 210:28,00(21)22:37,61(21)33:23,27(21)
  12:09,6110:45,66
22.PHOPhocas10:30,51(22)22:38,71(22)33:35,21(22)
  Rianne Esselink12:08,2010:56,50
23.ALPAlphen10:48,64(25)22:54,22(23)33:46,53(23)
  Mariska Verlaan12:05,5810:52,31
24.MEIMeije10:54,09(27)23:06,85(24)34:03,41(24)
  Yvonne Egtberts12:12,7610:56,56
25.BEABeatrix10:45,85(23)23:07,49(25)34:10,01(25)
  Attie Gooszen12:21,6411:02,52
26.RIJRijnland/Leythe10:46,60(24)23:12,36(26)34:15,20(26)
  Ineke Bartels12:25,7611:02,84
27.WILWillemIII 310:50,79(26)23:15,92(27)34:27,71(27)
  Anki Duin12:25,1311:11,79
28.HOOHoop 411:03,90(28)23:36,34(28)34:39,07(28)
  Miek van Ham12:32,4411:02,73
29.MWCMaas 111:45,17(29)24:49,24(29)36:13,26(29)
  13:04,0711:24,02

Actions

Back