Nationale Roeiwedstrijden ARB/ NK Grote Nummers

09 June 2007 to 10 June 2007
Results are available
Back

150: M16 2x

Meisjes zestien dubbeltwee
5 races

Sun 10:40 : Heat 1

1.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.HOOHoop01:52,77(1)03:51,69(1)05:53,16(1)07:51,43(1)
  Bonny Maes01:58,9202:01,4701:58,27
2.BEABeatrix 101:57,77(4)04:00,13(4)05:59,18(3)07:55,13(2)
  Ellen Hoeven02:02,3601:59,0501:55,95
3.ZWOZwolsche01:55,45(2)03:55,59(2)05:58,66(2)07:57,97(3)
  Ghislaine Boschman02:00,1402:03,0701:59,31
4.LAALaak 202:02,28(5)04:00,44(5)06:09,69(4)08:15,87(4)
  Noortje K?ppers01:58,1602:09,2502:06,18
5.TROTromp01:57,03(3)04:11,16(6)06:20,34(5)08:27,23(5)
  Eva Termeulen02:14,1302:09,1802:06,89
6.HOOHoop/WillemIII02:03,26(6)03:56,73(3)06:25,90(6)08:37,43(6)
  Teuntje Tijssen01:53,4702:29,1702:11,53

Sun 10:45 : Heat 2

1.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.LAALaak 102:02,10(4)03:59,88(1)06:09,14(1)08:15,60(1)
  Candide Fortuin01:57,7802:09,2602:06,46
2.MWCMaas/Nautilus01:56,03(2)04:08,63(3)06:10,97(2)08:20,08(2)
  02:12,6002:02,3402:09,11
3.LEYLeythe01:55,61(1)04:16,14(6)06:20,63(3)08:26,81(3)
  Daphne van der Geest02:20,5302:04,4902:06,18
4.AMSAmstel02:00,79(3)04:00,68(2)06:24,11(4)08:29,52(4)
  Suzanne Kleipool01:59,8902:23,4302:05,41
5.SPASpaarne02:08,21(6)04:15,93(5)06:25,59(5)08:31,62(5)
  Sophie IJsbrandy02:07,7202:09,6602:06,03
6.BEABeatrix 202:07,46(5)04:12,10(4)06:27,59(6)08:39,33(6)
  JuliÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÄÌÄåÄÌâåÄÌÄåâÌâåâÌÄåÄÌâåâÌÄåâÌâåÇtte Johanne Corine Kuijpens02:04,6402:15,4902:11,74

Sun 10:50 : Heat 3

1.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.HUNHunze 202:06,93(5)03:59,50(1)06:06,43(1)08:13,24(1)
  Leonie Abheiden01:52,5702:06,9302:06,81
2.WILWillemIII01:59,26(3)04:03,78(2)06:12,25(2)08:18,22(2)
  Mathilde Bindervoet02:04,5202:08,4702:05,97
3.SALSalland01:58,28(1)04:07,26(4)06:14,93(3)08:22,81(3)
  Brighid Prenger02:08,9802:07,6702:07,88
4.GOUGouda 101:58,90(2)04:05,58(3)06:15,95(4)08:27,46(4)
  Veerle Nielen02:06,6802:10,3702:11,51
5.NAUNautilus02:01,26(4)04:19,00(5)06:36,56(5)08:53,32(5)
  Xanthe Mathijssen02:17,7402:17,5602:16,76

Sun 16:53 : Final B

5.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ZWOZwolsche--03:55,86(1)05:55,23(1)07:52,52(1)
  Ghislaine Boschman01:59,3701:57,29
2.LAALaak 2--03:58,02(2)06:00,75(2)08:02,87(2)
  Noortje K?ppers02:02,7302:02,12
3.GOUGouda 1--04:02,97(3)06:07,70(3)08:11,73(3)
  Veerle Nielen02:04,7302:04,03
4.AMSAmstel--04:11,11(6)06:12,82(4)08:14,49(4)
  Suzanne Kleipool02:01,7102:01,67
5.LEYLeythe--04:05,79(4)06:13,36(5)08:18,09(5)
  Daphne van der Geest02:07,5702:04,73
6.SALSalland--04:07,45(5)06:19,51(6)08:25,99(6)
  Brighid Prenger02:12,0602:06,48

Sun 17:00 : Final A

5.0 m/s, 310° (NW), 43% tailwind, 57% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.BEABeatrix 1------07:41,02(1)
  Ellen Hoeven
2.HOOHoop------07:43,01(2)
  Bonny Maes
3.WILWillemIII------08:05,68(3)
  Mathilde Bindervoet
4.LAALaak 1------08:07,00(4)
  Candide Fortuin
5.HUNHunze 2------08:15,84(5)
  Leonie Abheiden
6.MWCMaas/Nautilus------08:25,25(6)
  

Actions

Back