Roeiwedstrijden van de ZRB

15 June 2002 to 16 June 2002
Results are available
Back

018: DEj 8+

Dames eerstejaars acht
5 races

Sat 11:16 : Heat 1

5.0 m/s, 240° (WSW), 22% headwind, 78% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca01:46,71(2)03:42,27(2)05:38,07(1)07:29,88(1)
  Marloes Dijkzeul01:55,5601:55,8001:51,81
2.AEGAegir01:46,34(1)03:43,20(3)05:38,91(2)07:32,69(2)
  Eefje Smeekens01:56,8601:55,7101:53,78
3.TRITriton01:47,57(3)03:41,79(1)05:40,00(3)07:35,42(3)
  Eelke Groen01:54,2201:58,2101:55,42
4.NJONjord01:48,47(4)03:46,91(4)05:46,49(4)07:45,48(4)
  Marita Dongelmans01:58,4401:59,5801:58,99

Sat 11:20 : Heat 2

5.0 m/s, 240° (WSW), 22% headwind, 78% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.NERNereus01:46,90(3)03:37,00(2)05:24,81(1)07:17,23(1)
  Jeltje Janmaat01:50,1001:47,8101:52,42
2.SKOSkøll/Saurus01:42,99(1)03:36,06(1)05:29,28(2)07:23,43(2)
  Julie Tabbers01:53,0701:53,2201:54,15
3.GYAGyas01:46,40(2)03:42,28(3)05:34,36(3)07:27,55(3)
  Nienke Hensbroek01:55,8801:52,0801:53,19

Sat 11:24 : Heat 3

5.0 m/s, 240° (WSW), 22% headwind, 78% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll01:46,81(1)03:40,29(1)05:31,36(1)07:22,98(1)
  Klaske Galama01:53,4801:51,0701:51,62
2.SKASkadi01:47,46(2)03:42,48(2)05:35,63(2)07:28,77(2)
  Rieneke van de Laar01:55,0201:53,1501:53,14
3.VIDVidar01:48,21(3)03:43,76(3)05:38,37(3)07:33,01(3)
  Willemijn de Wal01:55,5501:54,6101:54,64

Sat 14:32 : Final B

4.0 m/s, 240° (WSW), 22% headwind, 78% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar01:45,61(2)03:35,94(1)05:22,96(1)07:12,43(1)
  Willemijn de Wal01:50,3301:47,0201:49,47
2.AEGAegir01:47,01(3)03:38,87(3)05:28,06(3)07:17,61(2)
  Eefje Smeekens01:51,8601:49,1901:49,55
3.SKASkadi01:44,94(1)03:37,79(2)05:27,64(2)07:20,78(3)
  Rieneke van de Laar01:52,8501:49,8501:53,14
4.GYAGyas01:48,95(4)03:46,89(4)--07:37,22(4)
  Nienke Hensbroek01:57,94

Sat 14:36 : Final A

4.0 m/s, 240° (WSW), 22% headwind, 78% from port side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll/Saurus01:42,87(1)03:29,23(1)05:15,04(1)07:06,92(1)
  Julie Tabbers01:46,3601:45,8101:51,88
2.NERNereus01:46,26(2)03:35,48(2)05:21,52(2)07:12,56(2)
  Jeltje Janmaat01:49,2201:46,0401:51,04
3.ORCOrca01:46,65(3)03:38,37(3)05:27,07(3)07:21,67(3)
  Marloes Dijkzeul01:51,7201:48,7001:54,60
4.SKOSkøll01:48,54(4)03:39,92(4)05:29,28(4)07:25,08(4)
  Klaske Galama01:51,3801:49,3601:55,80

Actions

Back