Nationale Roeiwedstrijden ARB

21 May 2005 to 22 May 2005
Results are available
Back

122: DN 4+

Dames nieuwelingen vier-met
5 races

Mon 12:05 : Heat 1

8.0 m/s, 240° (WSW), 77% tailwind, 23% from starboard side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.NERNereus01:52,17(1)03:50,87(1)05:51,49(1)07:52,29(1)
  Esther Griffioen01:58,7002:00,6202:00,80
2.EUREuros01:56,61(4)03:58,52(5)05:57,80(2)07:56,81(2)
  Annemieke Scholten02:01,9101:59,2801:59,01
3.ASOAsopos Vliet 201:55,24(2)03:58,29(4)06:01,26(4)08:02,09(3)
  Tessa Nederhoff02:03,0502:02,9702:00,83
4.SKOSkøll01:56,89(5)03:57,64(3)05:59,71(3)08:02,43(4)
  Anne Breek02:00,7502:02,0702:02,72
5.SKASkadi01:55,54(3)03:56,42(2)06:03,36(5)08:09,08(5)
  Marjolein Kooyman02:00,8802:06,9402:05,72

Mon 12:10 : Heat 2

8.0 m/s, 240° (WSW), 77% tailwind, 23% from starboard side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas01:51,16(1)03:48,84(1)05:50,38(1)07:49,75(1)
  Nele Manheim01:57,6802:01,5401:59,37
2.THEThêta01:55,15(2)03:50,42(2)05:58,78(2)07:58,12(2)
  Marjolein Koggel01:55,2702:08,3601:59,34
3.ORCOrca 101:57,13(3)03:55,53(3)05:59,87(3)07:58,66(3)
  Tessa de Visser01:58,4002:04,3401:58,79
4.LAGLaga01:58,60(4)03:56,71(4)06:04,09(4)08:05,22(4)
  L.Z. Kooijmans01:58,1102:07,3802:01,13

Mon 12:15 : Heat 3

8.0 m/s, 240° (WSW), 77% tailwind, 23% from starboard side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos Vliet 101:48,51(1)03:45,68(1)05:42,75(1)07:40,32(1)
  Kirsten Konings01:57,1701:57,0701:57,57
2.ORCOrca 201:50,31(2)03:53,08(3)05:49,84(2)07:47,24(2)
  Fabienne Kudzielka02:02,7701:56,7601:57,40
3.ARGArg/Aeg/Sau01:52,74(3)03:51,70(2)05:51,49(3)07:52,49(3)
  Francine van den Driessen Mareeuw01:58,9601:59,7902:01,00
4.VIDVidar01:58,10(4)03:55,24(4)06:00,00(4)08:02,31(4)
  Sharon de Knoop01:57,1402:04,7602:02,31

Mon 17:55 : Final B

8.0 m/s, 240° (WSW), 77% tailwind, 23% from starboard side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ORCOrca 101:55,75(1)03:55,08(1)05:54,95(1)07:53,78(1)
  Tessa de Visser01:59,3301:59,8701:58,83
2.LAGLaga01:58,12(3)04:01,19(3)06:01,00(3)07:59,62(2)
  L.Z. Kooijmans02:03,0701:59,8101:58,62
3.SKOSkøll01:57,25(2)03:57,85(2)06:00,09(2)08:00,01(3)
  Anne Breek02:00,6002:02,2401:59,92

Mon 18:00 : Final A

8.0 m/s, 240° (WSW), 77% tailwind, 23% from starboard side
pos.crew500m1000m1500mfinish
1.ASOAsopos Vliet 101:48,96(1)03:42,32(1)05:37,77(1)07:32,43(1)
  Kirsten Konings01:53,3601:55,4501:54,66
2.ORCOrca 201:51,91(2)03:48,07(2)05:44,20(2)07:39,22(2)
  Fabienne Kudzielka01:56,1601:56,1301:55,02
3.EUREuros01:55,46(6)03:50,33(4)05:46,28(4)07:40,79(3)
  Annemieke Scholten01:54,8701:55,9501:54,51
4.NERNereus01:53,99(4)03:49,20(3)05:45,77(3)07:41,66(4)
  Esther Griffioen01:55,2101:56,5701:55,89
5.GYAGyas01:54,61(5)03:51,46(5)05:49,00(5)07:43,96(5)
  Nele Manheim01:56,8501:57,5401:54,96
6.THEThêta01:53,49(3)03:55,18(6)05:54,66(6)07:54,62(6)
  Marjolein Koggel02:01,6901:59,4801:59,96

Actions

Back