NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
Results are available
Back

Aegir

AEG
65 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirSjoerd Hilhorst047: HTal 8+Heat 2[6]06:50,981st
AEGAegirElzemiek Jansen048: DTal 8+Heat 3[5]07:46,794th
AEGAegirAlieke Speelman049: DTal 4*Heat 1[3]08:19,672nd
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Heat 2[3]06:59,444th
AEGAegir 1Alistair Cortes009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]07:17,077th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[1]07:01,632nd
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[3]07:10,804th
AEGAegir 5Victor Schop009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]07:22,745th
AEGAegir 3Robert Kuyer009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:40,598th
AEGAegir/GyasHilde Rixt Veldhuis028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]07:58,706th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]06:59,132nd
AEGAegirWif Bronsgeest016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:12,035th
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xHeat 1[3]08:26,902nd
AEGAegir 1Julia Laninga022: DG 1xHeat 1[8]08:50,397th
AEGAegirInge Hadders026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:26,887th
EUREuros/AegirRosa Brouwers026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[4]07:57,125th
AEGAegirBetty Lahr035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:57,595th
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[7]06:17,632nd
GYAGyas/AegirDéan Klimp007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 4[7]06:31,023rd
AEGAegirStijn Wijnen017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]06:40,525th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xHeat 2[2]07:27,462nd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]07:11,082nd
AEGAegirSjoerd Hilhorst047: HTal 8+Final A [5]06:44,288th
AEGAegirAlieke Speelman049: DTal 4*Final A [6]08:28,278th
AEGAegirJordy Leusink008: HDev 2x (Development Klassement)Final A [1]06:44,244th
AEGAegir 2Lennart Kruizinga009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [6]06:51,745th
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [1]06:58,927th
AEGAegir 2Juliette van Beek022: DG 1xFinal A [3]08:15,477th
AEGAegirAnna Koopmans029: DEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [3]06:48,663rd
AEGAegir/HoopRoos Duijn030: LDE 2x (NSK)Final A [5]07:21,702nd
AEGAegirBrandus Adema007: HDev 4- (Development Klassement)Final A [2]06:25,394th
LAGLaga/AegirSophie Mans032: LDG 4xFinal A [6]07:15,084th
AEGAegirPaul Zwanikken003: HG 1xFinal A [3]07:25,042nd
AEGAegirEline Cox027: DDev 4- (Development Klassement)Final A [3]07:01,471st
AEGAegirBas Fluitman050: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [5]07:57,524th

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKHeat 1[5]08:15,341st
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Heat 2[7]07:04,453rd
GYAGyas/AegirDéan Klimp106: HGb 4-Heat 2[6]07:06,614th
AEGAegirRoma Kloosterman140: LDB 1xHeat 2[3]10:08,332nd
AEGAegirStijn Wijnen118: LHGb 4-Heat 1[5]07:25,352nd
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2- (NSK)Heat 2[8]07:32,711st
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKHeat 1[5]08:33,933rd
EUREuros/AegirCyrelle Tenhagen132: DG 2xHeat 1[4]08:27,185th
AEGAegirJuliette van Beek132: DG 2xHeat 3[3]08:15,924th
AEGAegir 2Robert Kuyer111: HB 4+Heat 1[6]07:47,304th
AEGAegir/GyasJoris Pereboom111: HB 4+Heat 2[5]07:24,164th
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Heat 3[5]07:09,582nd
AEGAegir/NjordRuben Van de Ven111: HB 4+Heat 3[7]07:22,325th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Heat 1[5]06:25,632nd
AEGAegirInge Hadders136: DB 8+Heat 1[3]08:01,666th
AEGAegirAnna Koopmans128: DE 8+ (NSK)Heat 2[6]07:04,354th
AEGAegirPaul Zwanikken301: HE 1x NSKFinal A [6]07:34,124th
AEGAegirBrandus Adema106: HGb 4-Final A [3]06:31,382nd
AEGAegirRoma Kloosterman140: LDB 1xFinal A [7]09:26,446th
AEGAegirStijn Wijnen118: LHGb 4-Final A [7]06:45,056th
AEGAegirWif Bronsgeest120: LHG 2xFinal A [5]07:04,265th
AEGAegir/ThêtaRobert Tiemeijer102: HE 2- (NSK)Final A [5]07:03,463rd
AEGAegirEvelien van Eeuwijk326: DE 2- NSKFinal A [8]08:02,936th
AEGAegir/GyasHilde Rixt Veldhuis135: DB 4+Final A [6]07:51,816th
AEGAegir 1Lennart Kruizinga111: HB 4+Final A [3]06:49,844th
AEGAegir/LagaBas Fluitman104: HE 8+ (NSK)Final A [3]05:58,335th
OKEOkeanos/Saurus/Aegir/PhocasAurianne Puts137: LDE 4xFinal A [3]06:44,462nd
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xFinal A [2]06:58,912nd
AEGAegir/ArgoReinder Droppers103: HE 4xFinal A [6]06:21,804th
AEGAegirVictor Schop123: LHB 4+Final A [8]07:11,974th

Actions

Back