NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

29 June 2019 to 30 June 2019
Results are available
Back

Skøll

SKO
80 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllLucas Duifs047: HTal 8+Heat 3[4]06:51,503rd
SKOSkøllMaura Kruijning048: DTal 8+Heat 1[6]07:57,396th
SKOSkøllPuck Vree049: DTal 4*Heat 1[5]08:26,094th
SKOSkøllLukas Schlatmann009: HEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[7]07:32,067th
SKOSkøll 2Kris van Velzen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[7]07:49,391st
SKOSkøll 1Renée Groen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[4]07:59,483rd
SKOSkøll 4Fleur Tolmeijer028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[2]08:11,145th
SKOSkøll 5Tessa Siertsema028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 1[6]08:30,206th
SKOSkøll 3Iris Neijzen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[5]08:02,163rd
NERNereus/SkøllEdgar Bohte016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 1[7]07:06,623rd
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Heat 2[6]07:02,862nd
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[6]07:47,932nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 1[5]08:02,003rd
ORCOrcaJonna van Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:45,861st
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xHeat 1[2]07:41,893rd
ORCOrca 3Pelle Laken013: LHG 1xHeat 3[2]08:14,977th
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[7]08:40,555th
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 1[3]08:13,186th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Heat 2[7]07:40,651st
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]07:40,972nd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 1[4]06:23,363rd
SKOSkøll 2David Bordewijk007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 2[5]06:43,323rd
SKOSkøll 1Michiel Moerman007: HDev 4- (Development Klassement)Heat 3[3]06:22,862nd
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Heat 1[4]08:02,651st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Heat 1[6]06:28,441st
SKOSkøllTijmen van Beek010: HEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[4]06:11,296th
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[7]07:15,854th
SKOSkøll/OkeanosJessica Niemeijer027: DDev 4- (Development Klassement)Heat 1[5]07:43,316th
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Heat 2[6]06:09,871st
SKOSkøllLucas Duifs047: HTal 8+Final A [1]06:43,087th
SKOSkøllPuck Vree049: DTal 4*Final A [8]08:05,944th
SKOSkøll 2Kris van Velzen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]07:44,944th
SKOSkøll 3Iris Neijzen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [7]07:54,556th
SKOSkøll 1Renée Groen028: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final A [2]07:56,738th
SKOSkøll/Willem IIITimo van Helvoort016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [6]06:53,063rd
NERNereus/SkøllEdgar Bohte016: LHDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:12,148th
ORCOrcaJonna van Mourik034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:35,633rd
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [6]07:39,734th
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2x (Development Klassement)Final A [2]07:52,696th
ORCOrca 1Niels Kanters013: LHG 1xFinal A [8]07:32,986th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2x (Development Klassement)Final A [5]07:28,351st
SKOSkøllMaxime Prenger035: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Final A [3]07:32,304th
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa052: LHE 2+Final A [4]08:44,284th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Final A [4]08:13,013rd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4- (Development Klassement)Final A [5]06:26,611st
ORCOrcaJonna van Mourik032: LDG 4xFinal A [3]07:12,333rd
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final A [4]06:11,942nd
SKOSkøllRob Klaver050: HG 2+ (Platvoetbokaal)Final A [2]07:57,925th

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllJustin Ringeling109: HB 1xHeat 3[7]09:28,865th
SKOSkøllMichiel Moerman301: HE 1x NSKHeat 1[7]08:24,913rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Heat 2[8]07:20,565th
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKHeat 2[7]09:38,261st
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xHeat 1[5]09:44,544th
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Heat 1[7]08:02,002nd
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Heat 2[6]08:08,432nd
SKOSkøllKris van Velzen131: DG 4+Heat 1[5]08:27,564th
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2- (NSK)Heat 1[7]07:41,114th
SKOSkøllLuka van der Zwan326: DE 2- NSKHeat 2[5]08:48,584th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland104: HE 8+ (NSK)Heat 2[8]06:08,673rd
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xHeat 2[6]08:00,732nd
SKOSkøll 2Emma Jacobs134: DB 2xHeat 2[8]08:06,924th
ORCOrcaJonna van Mourik138: LDG 2xFinal A [7]07:52,354th
SKOSkøllMichiel Moerman301: HE 1x NSKFinal A [8]07:47,336th
ORCOrcaTosca Kettler353: LDE 1x NSKFinal A [6]08:14,492nd
SKOSkøll 2Luka van der Zwan130: DGb 4-Final A [7]07:26,492nd
SKOSkøll 1Emma Jacobs130: DGb 4-Final A [4]07:29,284th
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [6]06:35,473rd
SKOSkøll 1Koen Beijersbergen119: LHG 4+Final A [3]07:07,603rd
SKOSkøll 2Tim Vonsée119: LHG 4+Final A [4]07:25,895th
ORCOrca/TritonStijn Kanters120: LHG 2xFinal A [8]06:55,542nd
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa120: LHG 2xFinal A [7]07:17,946th
SKOSkøll/ProteusMaud Joosstens135: DB 4+Final A [1]07:47,324th
SKOSkøllRenée Groen135: DB 4+Final A [5]07:50,645th
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*Final A [3]07:36,801st
SKOSkøllTijmen van Beek112: HB 8+Final A [6]05:59,331st
NERNereus/Skøll/Willem IIICas Simons116: LHE 8+ (NSK)Final A [3]05:54,822nd
ORCOrcaJonna van Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:08,356th
SKOSkøll/Amstel/Willem IIIGijs Andringa115: LHE 4xFinal A [4]06:26,653rd
ORCOrca/AegirPelle Laken122: LHB 2xFinal A [2]06:58,912nd
SKOSkøll 1Annemieke Efdee134: DB 2xFinal A [4]08:01,314th

Actions

Back