ARB Bosbaanwedstrijden 2019

01 June 2019 to 02 June 2019
Results are available
Back

Skøll

SKO
83 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøllKris van Velzen029: DEj 8+Heat 2[6]06:57,094th
SKOSkøllEdgar Bohte013: LHG 1xHeat 3[2]07:47,915th
SKOSkøll/AmstelGijs Andringa016: LHDev 2xHeat 1[3]06:49,933rd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xHeat 3[5]06:46,552nd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xHeat 2[5]07:43,902nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xHeat 3[2]07:27,741st
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xHeat 3[4]07:32,432nd
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xHeat 1[4]07:05,951st
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xHeat 1[2]07:19,683rd
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xHeat 2[5]07:10,621st
SKOSkøll 1Ashley Rijst020: DE 2xHeat 2[6]07:38,785th
SKOSkøllZaida Rivai022: DG 1xHeat 1[2]08:53,514th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xHeat 2[3]07:31,382nd
SKOSkøllAnnemieke Efdee026: DDev 2xHeat 2[4]08:06,576th
SKOSkøll/OkeanosMichiel Moerman007: HDev 4-Heat 2[4]06:27,814th
SKOSkøllDavid Bordewijk007: HDev 4-Heat 2[2]06:44,675th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Heat 3[3]06:21,982nd
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Heat 2[2]07:51,611st
SKOSkøll/Willem IIICas Simons017: LHDev 4-Heat 3[2]06:26,343rd
SKOSkøllTim Koks010: HEj 8+Heat 2[3]06:06,824th
SKOSkøll 2Justin Ringeling003: HG 1xHeat 1[2]07:55,726th
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xHeat 3[5]07:34,291st
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+Heat 1[6]06:14,733rd
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-Heat 1[5]07:17,312nd
THEThêta/SkøllLennart van Lierop001: HE 2xFinal A [4]06:22,471st
ORCOrca/SkøllDaan Klomp001: HE 2xFinal A [2]06:29,383rd
ORCOrcaPelle Laken016: LHDev 2xFinal A [6]06:51,715th
SKOSkøllAnna Vos034: LDDev 2xFinal A [1]07:28,042nd
ORCOrcaJonna Mourik034: LDDev 2xFinal A [3]07:30,143rd
PROProteus/SkøllLisa Keurentjes034: LDDev 2xFinal A [2]07:53,116th
SKOSkøll/NereusBente Paulis020: DE 2xFinal A [4]07:02,681st
ORCOrca/EurosMinke Holleboom020: DE 2xFinal A [3]07:09,402nd
SKOSkøll 2Sanne Bruggink020: DE 2xFinal A [1]07:12,464th
ORCOrca 1Wia Ruiter026: DDev 2xFinal A [2]07:27,143rd
SKOSkøll/AmstelAbel Westland007: HDev 4-Final A [2]06:30,486th
SKOSkøllLuka van der Zwan023: DG 2-Final A [4]07:54,623rd
SKOSkøll 1Michiel Moerman003: HG 1xFinal A [3]07:32,635th
SKOSkøllTim Vonsée019: LHEj 8+Final A [6]06:17,675th
SKOSkøllEmma Jacobs027: DDev 4-Final A [5]07:28,736th

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Time Trial 05:45,065th
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-Time Trial 05:55,2810th
SKOSkøll 1Tim Vonsée106: HGb 4-Time Trial 06:20,9613th
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xTime Trial 06:49,534th
SKOSkøll 1Edgar Bohte121: LHB 1xTime Trial 06:58,4813th
SKOSkøll 2Jochem Zonneveld121: LHB 1xTime Trial 07:13,3817th
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xTime Trial 07:06,311st
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xTime Trial 07:16,982nd
SKOSkøllJur Dusseldorp118: LHGb 4-Time Trial 06:07,519th
SKOSkøllZaida Rivai133: DB 1xTime Trial 07:54,639th
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xTime Trial 06:42,313rd
SKOSkøllTim Koks112: HB 8+Time Trial 05:27,407th
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*Time Trial 06:43,281st
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Time Trial 04:58,721st
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xTime Trial 07:04,376th
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xTime Trial 06:15,003rd
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xTime Trial 06:16,865th
SKOSkøllKris van Velzen136: DB 8+Time Trial 06:17,9311th
SKOSkøll 1Guillaume Krommenhoek101: HE 1xFinal A [5]06:55,731st
SKOSkøll 2Obbe Tibben101: HE 1xFinal A [2]07:19,983rd
SKOSkøll 5Michiel Moerman101: HE 1xFinal A [1]07:35,805th
SKOSkøll 3David Bordewijk106: HGb 4-Final B [2]06:38,704th
SKOSkøll/AmstelAbel Westland106: HGb 4-Final A [6]06:28,904th
ORCOrca 2Vincent Goris113: LHE 1xFinal A [6]07:18,582nd
SKOSkøllGijs Andringa113: LHE 1xFinal A [1]07:36,975th
ORCOrcaKai Mos121: LHB 1xFinal A [2]07:40,354th
ORCOrcaMargriet Lantink125: DE 1xFinal A [3]08:16,673rd
ORCOrcaTosca Kettler153: LDE 1xFinal A [4]08:12,312nd
SKOSkøll/Willem IIICas Simons117: LHG 4-Final A [4]06:30,463rd
SKOSkøllEmma Jacobs130: DGb 4-Final A [2]07:26,392nd
SKOSkøllKeke Groenhart102: HE 2-Final A [5]07:17,215th
SKOSkøllLuka van der Zwan126: DE 2-Final A [3]08:12,554th
ORCOrcaWia Ruiter132: DG 2xFinal A [3]07:39,935th
SKOSkøllMaxime Prenger141: LDB 4*Final A [1]07:27,872nd
GYAGyas-combiTheis Hagemeister104: HE 8+Final A [1]05:35,051st
NERNereus/SkøllRutger Overstegen116: LHE 8+Final A [3]05:57,162nd
ORCOrcaPelle Laken122: LHB 2xFinal A [5]06:59,183rd
SKOSkøllAnnemieke Efdee134: DB 2xFinal A [6]08:08,166th
ORCOrcaJonna Mourik137: LDE 4xFinal A [5]07:01,532nd
SKOSkøll/ProteusAnna Vos137: LDE 4xFinal A [3]07:04,353rd
AEGAegir/Skøll/Laga/NereusBente Paulis127: DE 4xFinal A [3]06:34,481st
SKOSkøllSanne Bruggink127: DE 4xFinal A [5]06:40,682nd
SKOSkøllKris van Velzen136: DB 8+Final B [5]07:04,655th
ORCOrca/Skøll/ThêtaLennart van Lierop103: HE 4xFinal A [5]05:51,741st

Actions

Back