Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2019

19 April 2019 to 21 April 2019
Results are available
Back

119: M18 2x

Meisjes achttien dubbeltwee
4 races

Sat 10:25 : Heat 1

5.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.WILWillem III[4]01:59,32(1)04:05,44(1)06:15,42(1)08:25,20(1)
  Charlotte Russel02:06,1202:09,9802:09,78
2.VIKViking 2[5]02:02,24(2)04:15,65(2)06:30,40(2)08:44,29(2)
  Isabelle Bloem02:13,4102:14,7502:13,89
3.ALPAlphen 1[2]02:07,67(3)04:20,53(3)06:35,91(3)08:47,86(3)
  Julia van Remoortere02:12,8602:15,3802:11,95
4.SALSalland/Tubantia[6]02:09,93(4)04:27,11(4)06:47,38(4)09:04,81(4)
  Roos Koning ter Heege02:17,1802:20,2702:17,43
5.MWCMaastrichtsche[3]02:14,73(5)04:32,99(5)06:51,71(5)09:05,15(5)
  India Dare02:18,2602:18,7202:13,44

Sat 10:30 : Heat 2

5.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SPASpaarne/Ossa[2]02:00,28(1)04:08,13(1)06:19,28(1)08:29,87(1)
  Amber Breed02:07,8502:11,1502:10,59
2.AMSAmstel[4]02:03,84(5)04:12,36(3)06:24,20(2)08:32,35(2)
  Anne Goorhuis02:08,5202:11,8402:08,15
3.DDSDDS 2[6]02:01,84(2)04:10,62(2)06:25,69(3)08:39,31(3)
  Meike van der Heide02:08,7802:15,0702:13,62
4.HEMHemus/Hunze[3]02:02,59(3)04:14,44(4)06:31,21(4)08:46,63(4)
  Milou Verhoeff02:11,8502:16,7702:15,42
5.EEMEem[5]02:03,42(4)04:18,91(5)06:39,19(5)08:58,22(5)
  Marte van der Veen02:15,4902:20,2802:19,03

Sat 10:35 : Heat 3

5.0 m/s, 70° (ENE), 89% headwind, 11% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ALPAlphen 2[2]02:00,11(1)04:06,12(2)06:14,11(1)08:17,98(1)
  Nina Belger02:06,0102:07,9902:03,87
2.DDSDDS 1[6]02:00,49(2)04:05,47(1)06:14,49(2)08:23,46(2)
  Iris van den Berg02:04,9802:09,0202:08,97
3.VIKViking 1[5]02:01,47(3)04:10,82(3)06:23,91(3)08:36,07(3)
  Jikke Lerou02:09,3502:13,0902:12,16
4.SPASpaarne[3]02:03,47(4)04:16,42(4)06:32,44(4)08:44,74(4)
  Roosmarijn Hanemaayer02:12,9502:16,0202:12,30
5.HOOHoop[4]02:06,21(5)04:18,82(5)06:37,46(5)08:52,38(5)
  Juliette Folkers02:12,6102:18,6402:14,92

Sat 16:10 : Final A

7.0 m/s, 30° (NNE), 48% headwind, 52% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[2]02:08,25(5)04:15,64(3)06:25,85(3)08:35,13(1)
  Anne Goorhuis02:07,3902:10,2102:09,28
2.WILWillem III[4]02:07,02(4)04:15,86(4)06:25,19(2)08:37,13(2)
  Charlotte Russel02:08,8402:09,3302:11,94
3.ALPAlphen 2[5]02:06,85(3)04:15,05(1)06:31,98(6)08:38,52(3)
  Nina Belger02:08,2002:16,9302:06,54
4.SPASpaarne/Ossa[3]02:06,40(1)04:15,36(2)06:24,03(1)08:45,28(4)
  Amber Breed02:08,9602:08,6702:21,25
5.DDSDDS 1[6]02:06,65(2)04:16,80(5)06:26,82(4)08:49,42(5)
  Iris van den Berg02:10,1502:10,0202:22,60
6.VIKViking 2[1]02:09,94(6)04:18,61(6)06:30,48(5)08:50,97(6)
  Isabelle Bloem02:08,6702:11,8702:20,49

Actions

Back