48e Asopos Najaarswedstrijden

27 October 2018 to 28 October 2018
Results are available
Back

Aegir

AEG
46 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 5Thijs de Jong001: HOnerv C4+Heat 1[1]02:12,955th
AEGAegir 4Wouter Vos001: HOnerv C4+Heat 7[4]02:23,866th
AEGAegir 1Joris Pereboom001: HOnerv C4+Heat 11[5]02:03,203rd
AEGAegir 2Julian Pol001: HOnerv C4+Heat 13[1]02:05,054th
AEGAegir 3Ivar Hesse001: HOnerv C4+Heat 15[3]02:01,884th
AEGAegir 6Daan Ykema001: HOnerv C4+Heat 22[4]02:17,826th
AEGAegir 5Thijs de Jong001: HOnerv C4+Repechage 5[2]02:13,745th
AEGAegir 1Joris Pereboom001: HOnerv C4+Repechage 7[5]01:59,881st
AEGAegir 3Ivar Hesse001: HOnerv C4+Repechage 11[5]02:00,274th
AEGAegir 6Daan Ykema001: HOnerv C4+Repechage 14[1]02:11,365th
AEGAegir 4Wouter Vos001: HOnerv C4+Repechage 15[6]02:18,546th
AEGAegir 2Julian Pol001: HOnerv C4+Repechage 16[2]02:08,294th
AEGAegirJitze Kiestra002: HErv C4+Heat 3[2]01:45,361st
AEGAegirAnnet Keijzer003: D selectie 8+Heat 2[1]08:24,666th
AEGAegir 2Roma Kloosterman004: D selectie 4*Heat 1[3]08:56,595th
AEGAegir 1Maxime Heijman004: D selectie 4*Heat 3[3]08:06,131st
AEGAegir 1Joris Pereboom001: HOnerv C4+Quarterfinal 1[5]02:02,685th
AEGAegirJitze Kiestra002: HErv C4+Final A [4]01:50,533rd
AEGAegir 1Maxime Heijman004: D selectie 4*Final A [5]08:15,163rd

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegir 6Rianne van der Mark101: DOnerv C4+Heat 2[2]02:21,734th
AEGAegir 8Friederike Konik101: DOnerv C4+Heat 6[4]02:22,281st
AEGAegir 2Odile Verzantvoort101: DOnerv C4+Heat 9[1]02:39,275th
AEGAegir 5Annelin Iwema101: DOnerv C4+Heat 13[4]02:29,423rd
AEGAegir 7Lotte Verkuijlen101: DOnerv C4+Heat 17[5]02:47,256th
AEGAegir 1Hester Somsen101: DOnerv C4+Heat 21[4]02:14,631st
AEGAegir 4Lidewij Verhoeven101: DOnerv C4+Heat 23[1]02:33,284th
AEGAegir 3Doreen Smid101: DOnerv C4+Heat 25[6]02:50,213rd
AEGAegirVictor Schop105: Selectie 8+ (Cat. B)Heat 1[2]07:41,422nd
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1Heat 1[1]09:31,923rd
AEGAegir 2Odile Verzantvoort101: DOnerv C4+Repechage 7[5]02:33,081st
AEGAegir 3Doreen Smid101: DOnerv C4+Repechage 7[4]03:09,165th
AEGAegir 4Lidewij Verhoeven101: DOnerv C4+Repechage 11[5]02:38,332nd
AEGAegir 5Annelin Iwema101: DOnerv C4+Repechage 16[5]02:20,061st
AEGAegir 7Lotte Verkuijlen101: DOnerv C4+Repechage 17[1]02:48,706th
AEGAegir 6Rianne van der Mark101: DOnerv C4+Repechage 22[5]02:34,762nd
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Heat 3[4]07:22,091st
AEGAegir 8Friederike Konik101: DOnerv C4+Quarterfinal 6[2]02:31,695th
AEGAegir 1Hester Somsen101: DOnerv C4+Quarterfinal 7[4]02:16,612nd
AEGAegir 2Odile Verzantvoort101: DOnerv C4+Quarterfinal 7[1]02:36,106th
AEGAegir 5Annelin Iwema101: DOnerv C4+Quarterfinal 8[5]02:20,853rd
AEGAegirVictor Schop105: Selectie 8+ (Cat. B)Final A [2]07:24,813rd
AEGAegirCarlijn Claassen115: DG 2-Final A [4]10:18,034th
AEGAegirIsa van Galen701: 4+ D1Final A [1]09:27,914th
AEGAegir 1Hester Somsen101: DOnerv C4+Semifinal 3[6]02:24,085th
AEGAegirRuben Van de Ven104: Selectie 8+ (Cat. A)Final A [4]07:03,611st
AEGAegirKarlijn van Adrichem113: DG 2xFinal A [5]10:25,575th

Actions

Back