NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
Results are available
Back

013: LHG 1x

Lichte heren gevorderde skiff
5 races

Sat 09:50 : Heat 1

1.0 m/s, variable wind
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 2[6]01:43,94(1)03:36,63(1)05:31,68(1)07:24,76(1)
  Mathijs Oggel01:52,6901:55,0501:53,08
2.LAGLaga 1[5]01:49,19(2)03:46,56(2)05:45,20(2)07:41,39(2)
  Nick Overkamp01:57,3701:58,6401:56,19
3.THEThĂȘta[7]01:53,56(4)03:52,80(4)05:49,79(3)07:43,71(3)
  Daniel Playford01:59,2401:56,9901:53,92
4.AMSAmstel[3]01:51,40(3)03:49,94(3)05:50,56(4)07:50,06(4)
  Navin Keizer01:58,5402:00,6201:59,50
5.PROProteus 3[2]01:54,19(5)03:54,01(5)05:56,95(6)07:59,23(5)
  Tom van der Sande01:59,8202:02,9402:02,28
6.GYAGyas 1[4]01:54,62(6)03:56,39(6)05:53,80(5)08:00,89(6)
  Hans Bleijswijk02:01,7701:57,4102:07,09

Sat 09:55 : Heat 2

1.0 m/s, variable wind
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas 2[3]01:45,65(1)03:38,65(1)05:34,09(1)07:28,51(1)
  Reinier Goldhoorn01:53,0001:55,4401:54,42
2.OKEOkeanos 1[7]01:45,84(2)03:40,25(2)05:35,92(2)07:32,87(2)
  Boris Wolbink01:54,4101:55,6701:56,95
3.ARGArgo 2[5]01:49,81(3)03:46,06(3)05:41,15(3)07:37,23(3)
  Julian Bakker01:56,2501:55,0901:56,08
4.ASOAsopos 2[4]01:56,39(5)03:58,01(5)--08:01,52(4)
  Mees van der Meer02:01,62
5.OKEOkeanos 3[2]01:54,05(4)03:55,49(4)05:57,07(4)08:04,14(5)
  Jaap de Knegt02:01,4402:01,5802:07,07
6.ARGArgo 1[6]01:59,20(6)04:02,29(6)--08:07,81(6)
  Ino van der Heijden02:03,09

Sat 10:00 : Heat 3

1.0 m/s, variable wind
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga 2[5]01:47,95(1)03:42,82(1)05:39,59(1)07:36,87(1)
  Philip den Bremer01:54,8701:56,7701:57,28
2.GYAGyas 3[7]01:50,69(2)03:46,35(2)05:41,69(2)07:38,95(2)
  Rob Nijmeijer01:55,6601:55,3401:57,26
3.PROProteus 2[3]01:53,87(5)03:49,69(4)05:47,01(4)07:42,31(3)
  Keenan Schuck01:55,8201:57,3201:55,30
4.ASOAsopos 1[6]01:51,49(3)03:48,35(3)05:45,29(3)07:44,40(4)
  Jarno Hagelen01:56,8601:56,9401:59,11
5.PROProteus 1[4]01:52,22(4)03:51,88(5)05:50,42(5)07:47,30(5)
  Edwin van Tongeren01:59,6601:58,5401:56,88
6.OKEOkeanos 4[2]01:54,36(6)03:55,44(6)05:52,78(6)07:49,38(6)
  Govert Dwarshuis02:01,0801:57,3401:56,60

Sat 15:20 : Final B

3.0 m/s, 350° (N), 67% headwind, 33% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel[3]01:56,34(1)03:59,81(1)06:06,85(1)08:09,16(1)
  Navin Keizer02:03,4702:07,0402:02,31
2.PROProteus 1[6]01:57,00(2)04:01,98(2)06:08,23(2)08:13,37(2)
  Edwin van Tongeren02:04,9802:06,2502:05,14
3.OKEOkeanos 4[1]02:00,09(4)04:06,18(4)06:11,56(3)08:13,60(3)
  Govert Dwarshuis02:06,0902:05,3802:02,04
4.ASOAsopos 1[4]01:58,53(3)04:04,45(3)06:11,96(4)08:18,25(4)
  Jarno Hagelen02:05,9202:07,5102:06,29
5.ASOAsopos 2[5]02:04,40(6)04:14,10(6)06:21,71(5)08:28,84(5)
  Mees van der Meer02:09,7002:07,6102:07,13
6.PROProteus 3[2]02:05,09(7)04:15,58(7)06:25,31(7)08:33,34(6)
  Tom van der Sande02:10,4902:09,7302:08,03
7.OKEOkeanos 3[7]02:01,76(5)04:13,26(5)06:23,56(6)08:33,52(7)
  Jaap de Knegt02:11,5002:10,3002:09,96

Sat 15:25 : Final A

3.0 m/s, 350° (N), 67% headwind, 33% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 2[5]01:52,43(1)03:48,48(1)05:47,57(1)07:45,99(1)
  Mathijs Oggel01:56,0501:59,0901:58,42
2.GYAGyas 2[6]01:53,80(2)03:52,63(2)05:53,80(2)07:51,92(2)
  Reinier Goldhoorn01:58,8302:01,1701:58,12
3.LAGLaga 2[4]01:59,09(5)03:55,56(4)05:56,93(3)07:59,70(3)
  Philip den Bremer01:56,4702:01,3702:02,77
4.OKEOkeanos 1[2]01:55,35(4)03:54,09(3)05:58,68(4)08:02,67(4)
  Boris Wolbink01:58,7402:04,5902:03,99
5.ARGArgo 2[1]01:54,93(3)03:56,11(5)06:01,84(5)08:04,58(5)
  Julian Bakker02:01,1802:05,7302:02,74
6.PROProteus 2[8]02:00,12(7)04:03,54(6)06:09,98(6)08:14,51(6)
  Keenan Schuck02:03,4202:06,4402:04,53
7.LAGLaga 1[3]01:59,09(5)04:04,56(7)06:12,29(7)08:19,65(7)
  Nick Overkamp02:05,4702:07,7302:07,36
8.GYAGyas 3[7]02:00,40(8)04:08,71(8)06:18,39(8)08:35,99(8)
  Rob Nijmeijer02:08,3102:09,6802:17,60

Actions

Back