NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
Results are available
Back

010: HEj 8+

Heren eerstejaars acht
3 races

Sat 13:05 : Heat 1

3.0 m/s, 330° (NNW), 49% headwind, 51% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[4]01:27,56(2)03:00,75(1)04:35,76(1)06:11,25(1)
  Kees IJzerman01:33,1901:35,0101:35,49
2.ARGArgo[6]01:27,24(1)03:01,39(2)04:36,25(2)06:11,63(2)
  Ivo Van Gerwen01:34,1501:34,8601:35,38
3.PROProteus/Njord[5]01:28,92(3)03:04,51(3)04:39,63(4)06:14,72(3)
  Nick Hogendoorn01:35,5901:35,1201:35,09
4.TRITriton[3]01:30,64(5)03:05,11(4)04:39,06(3)06:15,37(4)
  Casper van der Steen01:34,4701:33,9501:36,31
5.ASOAsopos[7]01:29,53(4)03:06,31(6)04:40,57(5)06:17,40(5)
  Siem Wesseling01:36,7801:34,2601:36,83
6.LAGLaga[2]01:31,16(6)03:05,91(5)04:41,44(6)06:17,77(6)
  Daan van Haasteren01:34,7501:35,5301:36,33

Sat 13:10 : Heat 2

3.0 m/s, 330° (NNW), 49% headwind, 51% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[7]01:28,14(2)02:58,89(1)04:32,52(1)06:08,25(1)
  Boris Mulder01:30,7501:33,6301:35,73
2.ORCOrca[5]01:27,80(1)02:59,40(2)04:34,29(2)06:10,57(2)
  Pieter Haijtema01:31,6001:34,8901:36,28
3.GYAGyas[6]01:28,55(3)03:02,20(3)04:37,05(3)06:12,98(3)
  Déan Klimp01:33,6501:34,8501:35,93
4.SKASkadi/Vidar[2]01:30,68(5)03:04,62(5)04:40,83(5)06:16,32(4)
  Bram Sleddens01:33,9401:36,2101:35,49
5.AEGAegir[4]01:29,76(4)03:07,89(6)04:40,38(4)06:17,80(5)
  Martijn Fluitman01:38,1301:32,4901:37,42
6.EUREuros[3]01:32,99(6)03:03,79(4)04:43,39(6)06:20,87(6)
  Abe Winters01:30,8001:39,6001:37,48

Sat 17:35 : Final A

3.0 m/s, 20° (NNE), 93% headwind, 7% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SKOSkøll[5]01:31,04(1)03:10,65(1)04:52,62(1)06:31,39(1)
  Kees IJzerman01:39,6101:41,9701:38,77
2.NERNereus[4]01:32,73(4)03:12,31(2)04:53,81(2)06:31,85(2)
  Boris Mulder01:39,5801:41,5001:38,04
3.ARGArgo[6]01:31,62(2)03:14,15(3)04:56,56(5)06:33,47(3)
  Ivo Van Gerwen01:42,5301:42,4101:36,91
4.ORCOrca[3]01:32,22(3)03:15,08(4)04:55,59(3)06:34,29(4)
  Pieter Haijtema01:42,8601:40,5101:38,70
5.GYAGyas[2]01:33,33(5)03:17,19(5)04:55,59(3)06:37,10(5)
  Déan Klimp01:43,8601:38,4001:41,51
6.SKASkadi/Vidar[1]01:34,47(7)03:19,61(8)05:01,83(7)06:37,81(6)
  Bram Sleddens01:45,1401:42,2201:35,98
7.PROProteus/Njord[7]01:33,93(6)03:17,40(6)04:59,25(6)06:39,13(7)
  Nick Hogendoorn01:43,4701:41,8501:39,88
8.TRITriton[8]01:35,06(8)03:19,07(7)05:05,86(8)06:54,68(8)
  Casper van der Steen01:44,0101:46,7901:48,82

Actions

Back