NSRF Slotwedstrijden & NSK Roeien

07 July 2018 to 08 July 2018
Results are available
Back

004: HG 2-

Heren gevorderde twee-zonder
5 races

Sat 11:40 : Heat 1

2.0 m/s, 30° (NNE), 80% headwind, 20% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos 1[6]01:41,87(1)03:30,18(1)05:21,64(1)07:18,97(1)
  Jord Schaap01:48,3101:51,4601:57,33
2.TRITriton 1[4]01:43,69(2)03:35,18(2)05:29,02(2)07:22,50(2)
  Jeroen Haesenbos01:51,4901:53,8401:53,48
3.THEThêta[3]01:47,86(4)03:37,08(3)05:29,85(3)07:22,66(3)
  Mark Verbeek01:49,2201:52,7701:52,81
4.AEGAegir/Nereus[5]01:43,96(3)03:37,31(4)05:31,96(4)07:26,26(4)
  Maarten Diepeveen01:53,3501:54,6501:54,30
5.SKOSkøll/Saurus[2]01:51,56(5)03:47,72(5)05:48,76(5)07:57,84(5)
  Sven Valstar01:56,1602:01,0402:09,08

Sat 11:45 : Heat 2

2.0 m/s, 30° (NNE), 80% headwind, 20% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AMSAmstel/Okeanos[3]01:39,27(1)03:26,19(1)05:15,77(1)07:06,32(1)
  Christiaan Tuijl01:46,9201:49,5801:50,55
2.PROProteus[4]01:40,11(2)03:28,90(2)05:19,23(2)07:12,22(2)
  Allard de Boeij01:48,7901:50,3301:52,99
3.ORCOrca 1[6]01:40,30(3)03:30,02(3)05:21,54(3)07:12,38(3)
  Douwe Rietveld01:49,7201:51,5201:50,84
4.LAGLaga[5]01:41,40(4)03:31,92(4)05:24,91(4)07:19,77(4)
  Floris Doorn01:50,5201:52,9901:54,86
5.SKOSkøll[7]01:43,58(5)03:35,97(5)05:33,57(5)07:34,94(5)
  Arjan Hanse01:52,3901:57,6002:01,37
6.BORBoreas[2]01:49,13(6)03:46,71(6)05:45,00(6)07:47,65(6)
  Christian van der Wal01:57,5801:58,2902:02,65

Sat 11:50 : Heat 3

2.0 m/s, 30° (NNE), 80% headwind, 20% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[2]01:42,52(2)03:26,49(1)05:15,31(1)07:06,18(1)
  Ben Terpstra01:43,9701:48,8201:50,87
2.TRITriton 2[7]01:40,92(1)03:27,93(2)05:19,06(2)07:17,03(2)
  Wessel Boosman01:47,0101:51,1301:57,97
3.SKASkadi 1[4]01:47,50(6)03:38,06(5)05:30,59(4)07:21,80(3)
  Ruben van Streun01:50,5601:52,5301:51,21
4.SKASkadi 2[6]01:45,35(5)03:36,54(4)05:29,67(3)07:25,11(4)
  Maximilliaan Wink01:51,1901:53,1301:55,44
5.OKEOkeanos 2[3]01:44,82(4)03:38,28(6)05:38,08(5)07:38,94(5)
  Frederik Tijssen01:53,4601:59,8002:00,86
6.ORCOrca 2[5]01:43,38(3)03:34,71(3)05:43,73(6)07:56,07(6)
  Erin Smeijsters01:51,3302:09,0202:12,34

Sat 15:50 : Final B

3.0 m/s, 350° (N), 67% headwind, 33% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[6]01:52,29(1)03:51,85(1)05:51,91(1)07:48,81(1)
  Floris Doorn01:59,5602:00,0601:56,90
2.SKASkadi 1[4]01:58,82(4)04:00,75(4)06:01,16(3)07:55,28(2)
  Ruben van Streun02:01,9302:00,4101:54,12
3.AEGAegir/Nereus[2]01:56,14(2)03:59,14(2)06:00,38(2)07:55,68(3)
  Maarten Diepeveen02:03,0002:01,2401:55,30
4.SKASkadi 2[3]01:57,53(3)03:59,90(3)06:01,54(4)07:58,63(4)
  Maximilliaan Wink02:02,3702:01,6401:57,09
5.THEThêta[5]01:59,91(5)04:07,24(5)06:19,14(5)08:14,76(5)
  Mark Verbeek02:07,3302:11,9001:55,62

Sat 15:55 : Final A

3.0 m/s, 350° (N), 67% headwind, 33% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NJONjord[5]01:46,17(1)03:37,89(1)05:29,33(1)07:19,78(1)
  Ben Terpstra01:51,7201:51,4401:50,45
2.AMSAmstel/Okeanos[4]01:49,20(2)03:40,44(2)05:33,33(2)07:25,65(2)
  Christiaan Tuijl01:51,2401:52,8901:52,32
3.OKEOkeanos 1[3]01:52,56(5)03:48,31(3)05:45,49(3)07:39,49(3)
  Jord Schaap01:55,7501:57,1801:54,00
4.PROProteus[7]01:52,19(4)03:50,53(5)05:49,10(4)07:45,65(4)
  Allard de Boeij01:58,3401:58,5701:56,55
5.TRITriton 2[6]01:51,79(3)03:48,51(4)05:50,74(5)07:56,41(5)
  Wessel Boosman01:56,7202:02,2302:05,67
6.TRITriton 1[2]01:56,74(6)03:58,58(6)06:03,18(6)08:10,44(6)
  Jeroen Haesenbos02:01,8402:04,6002:07,26

Actions

Back