Aegon Koninklijke - Holland Beker

30 June 2018 to 01 July 2018
Results are available
Back

Gyas

GYA
49 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITriton/Nereus/GyasEline Feitsma016: W 4-Heat 2[4]07:34,243rd
GYAGyasIngeborg Wolthuis051: LWDev 2xHeat 1[2]08:31,733rd
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xHeat 1[3]08:42,134th
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk052: LMDev 2xHeat 1[5]07:45,463rd
GYAGyasXanthe Jeremiasse053: WDev 2xHeat 1[1]08:28,584th
GYAGyasRamon Stolk054: MDev 2xHeat 1[1]07:27,033rd
GYAGyas 1 (P3)Joris Oonk057: MDev 4-Heat 1[1]06:47,261st
GYAGyas 2Teun Oonk057: MDev 4-Heat 1[4]06:55,453rd
OKEOkeanos 1Mathijs Oggel035: LM 1xHeat 2[2]08:19,752nd
GYAGyasReinier Goldhoorn035: LM 1xHeat 2[4]08:24,293rd
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xHeat 3[3]08:41,742nd
GYAGyasAnna Honingh056: WDev 4-Heat 1[2]08:22,156th
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg019: BLM 2xFinal A [5]07:16,591st
GYAGyasJoost van Hofslot008: LM 4xFinal A [2]07:03,222nd
NERNereus/GyasIris Hochstenbach020: LW 2xFinal A [5]08:15,784th
GYAGyas/AegirLuuk Adema025: M 2xFinal A [3]07:03,391st
GYAGyasIngeborg Wolthuis051: LWDev 2xFinal B [1]08:54,981st
GYAGyas/AegirGuyonne Schuch051: LWDev 2xFinal B [5]09:15,484th
AEGAegir/GyasHans Bleijswijk052: LMDev 2xFinal A [5]08:17,185th
GYAGyasXanthe Jeremiasse053: WDev 2xFinal B [2]09:00,672nd
GYAGyasAnna Honingh056: WDev 4-Final B [5]08:55,965th
GYAGyasRamon Stolk054: MDev 2xFinal A [5]08:07,206th
GYAGyas 2Teun Oonk057: MDev 4-Final B [3]07:21,593rd
GYAGyas 1 (P3)Joris Oonk057: MDev 4-Final A [2]06:57,992nd
OKEOkeanos 1Mathijs Oggel035: LM 1xFinal A [4]08:57,985th

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xTime Trial 07:44,793rd
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xTime Trial 06:31,751st
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xTime Trial 06:46,653rd
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+Time Trial 05:50,461st
KNRKNRB-combi 1Veronique Meester123: W 8+Time Trial 06:20,791st
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 4xTime Trial 06:42,211st
GYAGyas/AegirIngeborg Wolthuis129: W 4xTime Trial 07:31,9913th
GYAGyasReinier Goldhoorn142: LM 1xTime Trial 07:54,072nd
DUDDudok-combiIngeborg Dijkstra199: Corp 8+Final A [5]08:23,905th
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xSemifinal A/B 1[4]09:19,634th
NERNereus/GyasFloor van Lieshout109: BW 2xFinal A [3]08:22,353rd
GYAGyas/AegirLuuk Adema110: BM 2xFinal A [6]06:57,251st
SKOSkøll/GyasDamion Eigenberg110: BM 2xFinal A [4]07:19,223rd
GYAGyasJoost van Hofslot112: LM 2xFinal A [1]07:54,783rd
GYAGyasJesse de Groot155: LMFm 8+Final A [6]06:51,731st
GYAGyasKaatje Knol156: WFm 8+Final A [6]07:22,601st
GYAGyas/AegirIvan Keja154: MFm 4+Final A [2]07:55,686th
GYAGyasDéan Klimp157: MFm 8+Final A [4]06:46,493rd
GYAGyasBaukje Zaaijer119: W 1xFinal B [5]09:09,673rd
KNRKNRB-combi 1Veronique Meester123: W 8+Final A [6]06:48,991st
VIDVidar/Skadi/Gyas/SkøllPeter Bruins124: M 8+Final A [6]06:21,271st
KNRKNRB-combi 2Olivia van Rooijen129: W 4xFinal A [6]07:05,041st
EUREuros/Okeanos/ArgoJurgen Toennaer130: M 4xFinal A [2]06:49,686th
GYAGyasReinier Goldhoorn142: LM 1xFinal A [5]08:25,512nd

Actions

Back