Hollandia Roeiwedstrijden / Aegon NK Klein 2018

20 April 2018 to 22 April 2018
Results are available
Back

107: LHEj 8+

Lichte heren eerstejaars acht
5 races

Sat 10:15 : Heat 1

5.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:34,19(1)03:15,32(1)04:59,48(1)06:41,62(1)
  Jesse de Groot01:41,1301:44,1601:42,14
2.SKOSkøll[2]01:35,21(3)03:16,36(2)05:01,37(2)06:42,96(2)
  Jochem Veldman01:41,1501:45,0101:41,59
3.NERNereus[3]01:34,75(2)03:17,34(3)05:03,94(3)06:47,54(3)
  Rorik de Boer01:42,5901:46,6001:43,60
4.ORCOrca[5]01:36,18(4)03:22,43(4)05:08,87(4)06:51,60(4)
  Evert Mders01:46,2501:46,4401:42,73

Sat 10:20 : Heat 2

5.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.LAGLaga[2]01:34,96(1)03:16,95(1)04:59,19(1)06:44,94(1)
  Alle Kolff01:41,9901:42,2401:45,75
2.OKEOkeanos[5]01:35,67(2)--05:02,97(2)06:48,13(2)
  Justin van de Kamp01:45,16
3.VIDVidar[6]01:38,12(5)03:19,64(2)05:05,44(3)06:50,43(3)
  Levi Portier01:41,5201:45,8001:44,99
4.SAUSaurus/Maastrichtsche[3]01:36,45(3)03:20,92(3)05:06,46(4)06:56,40(4)
  Luuk Wilhelm01:44,4701:45,5401:49,94
5.AEGAegir[4]01:37,22(4)--05:09,97(5)06:57,46(5)
  Stijn Wijnen01:47,49

Sat 10:25 : Heat 3

5.0 m/s, 60° (ENE), 77% headwind, 23% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.SKASkadi[3]01:34,62(1)03:15,35(1)04:59,07(1)06:43,50(1)
  Kristian Rosenkrands01:40,7301:43,7201:44,43
2.ASOAsopos[4]01:35,35(2)03:18,41(3)05:03,96(3)06:46,67(2)
  Joost Braspenning01:43,0601:45,5501:42,71
3.NJONjord[6]01:36,30(3)03:17,23(2)05:03,19(2)06:48,75(3)
  Yoshua Harry01:40,9301:45,9601:45,56
4.ARGArgo/Skøll[5]01:40,35(5)--05:05,68(4)06:50,94(4)
  Joren Satter01:45,26
5.PROProteus/Skadi[2]01:37,26(4)03:20,95(4)05:09,68(5)06:59,68(5)
  Jesper Frijns01:43,6901:48,7301:50,00

Sat 16:04 : Final B

4.0 m/s, 50° (NE), 66% headwind, 34% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.NERNereus[2]01:34,66(3)03:14,86(1)04:56,41(1)06:38,21(1)
  Rorik de Boer01:40,2001:41,5501:41,80
2.VIDVidar[3]01:34,23(1)03:16,07(2)04:59,67(2)06:41,86(2)
  Levi Portier01:41,8401:43,6001:42,19
3.NJONjord[4]01:34,40(2)03:18,37(3)05:02,25(3)06:44,68(3)
  Yoshua Harry01:43,9701:43,8801:42,43
4.SAUSaurus/Maastrichtsche[1]01:36,30(6)03:22,38(6)05:04,77(4)06:45,56(4)
  Luuk Wilhelm01:46,0801:42,3901:40,79
5.ARGArgo/Skøll[5]01:35,02(4)03:20,30(4)05:06,09(5)06:48,58(5)
  Joren Satter01:45,2801:45,7901:42,49
6.ORCOrca[6]01:35,38(5)03:21,63(5)05:06,86(6)06:54,00(6)
  Evert Mders01:46,2501:45,2301:47,14

Sat 16:09 : Final A

4.0 m/s, 50° (NE), 66% headwind, 34% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[5]01:36,83(2)03:15,84(1)04:57,80(1)06:39,76(1)
  Jesse de Groot01:39,0101:41,9601:41,96
2.SKASkadi[3]01:36,23(1)03:16,41(2)04:58,45(2)06:41,32(2)
  Kristian Rosenkrands01:40,1801:42,0401:42,87
3.LAGLaga[4]01:37,91(3)03:19,25(3)05:01,86(3)06:44,41(3)
  Alle Kolff01:41,3401:42,6101:42,55
4.ASOAsopos[1]01:38,30(4)03:20,43(4)05:03,10(4)06:45,82(4)
  Joost Braspenning01:42,1301:42,6701:42,72
5.SKOSkøll[6]01:39,57(5)03:21,62(5)05:05,55(5)06:46,44(5)
  Jochem Veldman01:42,0501:43,9301:40,89
6.OKEOkeanos[2]01:40,03(6)03:23,33(6)05:05,80(6)06:48,84(6)
  Justin van de Kamp01:43,3001:42,4701:43,04

Actions

Back