47e Asopos Najaarswedstrijden

21 October 2017 to 22 October 2017
Results are available
Back

001: DOnerv C4+

Dames onervaren C-vier
61 races

Sat 08:20 : Heat 1

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 11[5]02:16,15(1)
  Emma ten Hoor
2.ORCOrca 15[2]02:17,40(2)
  Bente MoerM
3.GYAGyas 9[3]02:20,30(3)
  Harte Havinga
4.OKEOkeanos 2[1]02:28,68(4)
  Lotte Joosten
5.SKOSkøll 17[6]02:30,65(5)
  Danique Wajon
6.ASOAsopos 11[4]02:38,95(6)
  Ludmila de Bruin

Sat 08:24 : Heat 2

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 1[6]02:08,07(1)
  Dielke Giesbers
2.PHOPhocas 4[2]02:22,67(2)
  Roos Naves
3.PELPelargos 1[1]02:23,04(3)
  Emilie Corbeth
4.SKASkadi 4[5]02:27,52(4)
  Jolien Los
5.VIDVidar 2[3]02:28,43(5)
  Jennifer Thielen
6.EUREuros 2[4]02:36,44(6)
  Lisa Luchtenberg

Sat 08:28 : Heat 3

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.AMPAmphitrite 1[1]02:14,40(1)
  Janna Hallink
2.OKEOkeanos 6[2]02:15,87(2)
  Lotte Huisman
3.ASOAsopos 8[5]02:19,39(3)
  Roxanne Steijn
4.ORCOrca 4[4]02:20,85(4)
  Jessica Vermeij
5.BORBoreas 1[3]02:23,29(5)
  Isabel van Steenderen
6.AEGAegir 5[6]02:30,20(6)
  Roma Kloosterman

Sat 08:32 : Heat 4

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ARGArgo 2[6]02:18,90(1)
  Isabelle van Doorn
2.PROProteus 8[1]02:19,92(2)
  Dominique Daatselaar
3.ORCOrca 17[2]02:21,65(3)
  Marit van Haaster
4.GYAGyas 6[5]02:21,98(4)
  Karin van den Akker
5.SAUSaurus 2[4]02:27,34(5)
  Soraya Berger
6.SKOSkøll 12[3]02:32,57(6)
  Sophie Warringa

Sat 08:36 : Heat 5

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 1[3]02:07,45(1)
  Roxann Geenen
2.OKEOkeanos 7[5]02:17,80(2)
  Disha Karim
3.ORCOrca 14[2]02:22,74(3)
  Lisa van den Brink
4.AEGAegir 2[4]02:26,15(4)
  Pauline Schomaker
5.SKOSkøll 14[6]03:16,29(5)
  Ebyanne Wijnans

Sat 08:40 : Heat 6

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKASkadi 3[2]02:08,23(1)
  Sarah Tappel
2.SKOSkøll 1[5]02:16,33(2)
  Jiska Tellam
3.ORCOrca 9[4]02:20,29(3)
  Anniek Roskam
4.PROProteus 3[3]02:20,95(4)
  Jantine van Halsema
5.GYAGyas 5[6]02:23,59(5)
  Maureen van Ekeren

Sat 08:44 : Heat 7

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PHOPhocas 1[6]02:05,89(1)
  Pleun Santerse
2.AEGAegir 4[1]02:08,43(2)
  Judith Borren
3.VIDVidar 1[4]02:09,52(3)
  Sanne-Marije van Oorschot
4.SKOSkøll 8[3]02:21,94(4)
  Pien Swart
5.ORCOrca 5[2]02:27,53(5)
  Merel Hilderink
6.ASOAsopos 9[5]02:32,37(6)
  Noa Linthorst

Sat 08:48 : Heat 8

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.GYAGyas 4[5]02:16,99(1)
  Jorien Meijers
2.OKEOkeanos 10[4]02:19,28(2)
  Nienke Kamstra
3.SAUSaurus 3[2]02:22,75(3)
  Pieke van der Beek
4.ORCOrca 10[1]02:23,76(4)
  Dieke Gerritsen
5.ORCOrca 24[3]02:26,14(5)
  Pleun Bijveld
6.EUREuros 1[6]02:42,15(6)
  Ellis van Steenis

Sat 08:52 : Heat 9

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 2[4]02:07,61(1)
  Veerle Schmitz
2.ORCOrca 11[5]02:22,38(2)
  Merel van der Meer
3.AEGAegir 8[2]02:27,57(3)
  Alieke Engel
4.PROProteus 10[6]02:29,64(4)
  Sophie Keemink
5.SKOSkøll 6[3]02:51,38(5)
  Amber Sales
6.VIDVidar 6[1]03:26,03(6)
  Melina Akkermans

Sat 08:56 : Heat 10

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 3[4]02:13,32(1)
  Anniek van Boekel
2.SKOSkøll 16[5]02:14,85(2)
  Feline Pinckaers
3.GYAGyas 1[1]02:15,91(3)
  Marjolein Viersen
4.PHOPhocas 3[6]02:16,81(4)
  Jolieke Timmer
5.ORCOrca 12[3]02:28,16(5)
  Hannah Verwei
6.OKEOkeanos 9[2]02:36,46(6)
  Pauline Leclercq

Sat 09:00 : Heat 11

6.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKASkadi 1[3]02:10,16(1)
  Julia Strikwerda
2.ASOAsopos 7[2]02:13,09(2)
  Lieke Timmer
3.PROProteus 9[4]02:15,57(3)
  Daphne van Dorst
4.GYAGyas 11[5]02:30,56(4)
  Faith Flierman
5.ORCOrca 25[1]02:34,52(5)
  Anouk Groenen
6.VIDVidar 7[6]02:56,88(6)
  Noortje Lansing

Sat 09:04 : Heat 12

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 3[1]02:15,01(1)
  Leonie van Smoorenburg
2.OKEOkeanos 13[3]02:15,64(2)
  Sabine Mostert
3.ASOAsopos 15[2]02:24,58(3)
  Iris Brand
4.ORCOrca 13[5]02:25,11(4)
  Nora Schuring
5.GYAGyas 8[6]02:27,52(5)
  Elianne Joling
6.SKOSkøll 15[4]02:42,09(6)
  Yen Tran

Sat 09:08 : Heat 13

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PHOPhocas 2[4]02:11,77(1)
  Jolijn Verstappen
2.AEGAegir 7[3]02:15,98(2)
  Bente de Boer
3.PROProteus 4[5]02:18,23(3)
  Mayra Cöp
4.ORCOrca 7[1]02:27,87(4)
  Chloe Lubbers
5.GYAGyas 2[6]02:29,14(5)
  Jolien Visser
6.SAUSaurus 1[2]02:50,47(6)
  Vianne Vogels

Sat 09:12 : Heat 14

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.GYAGyas 3[4]02:12,24(1)
  Tessa van Tilburg
2.EUREuros 5[6]02:16,77(2)
  Jesse Weggemans
3.SKOSkøll 10[5]02:29,79(3)
  Jasmijn Huisman
4.ASOAsopos 12[3]02:30,16(4)
  Julia van Vliet
5.PELPelargos 2[2]02:36,70(5)
  Aliyah Hoekstra
6.OKEOkeanos 12[1]02:50,21(6)
  Lola de Wit

Sat 09:16 : Heat 15

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 3[3]02:12,64(1)
  Lian Teeuwen
2.ORCOrca 3[4]02:18,54(2)
  Robin van Velthuijsen
3.SKOSkøll 18[6]02:30,50(3)
  Noa Guldemond
4.ORCOrca 6[2]02:34,77(4)
  Vera Orzechowski
5.ASOAsopos 14[1]02:36,16(5)
  Nienke de Groot
6.PROProteus 6[5]02:36,98(6)
  Thirza Feenstra

Sat 09:20 : Heat 16

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ORCOrca 22[5]02:07,01(1)
  Tessa Reitsma
2.ASOAsopos 2[2]02:11,97(2)
  Christy-Anne Wortman
3.SKOSkøll 3[3]02:13,89(3)
  Irene van Damme
4.GYAGyas 14[1]02:20,22(4)
  Linda van de Krol
5.OKEOkeanos 11[4]02:36,80(5)
  Sterre Erades

Sat 09:24 : Heat 17

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 5[3]02:07,07(1)
  Meike Prins
2.SKOSkøll 4[2]02:18,24(2)
  Hannah Ploemacher
3.PROProteus 12[5]02:19,08(3)
  Claire Wagenaar
4.OKEOkeanos 5[6]02:23,32(4)
  Ivy Blank
5.AMPAmphitrite 2[4]02:27,87(5)
  Hannah Venderbosch
6.ORCOrca 2[1]02:36,77(6)
  Emma Geelen

Sat 09:28 : Heat 18

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ORCOrca 8[3]02:13,57(1)
  Iris van den Heuvel
2.GYAGyas 7[5]02:18,10(2)
  Kirsten Sietsma
3.SKOSkøll 5[2]02:19,92(3)
  Anna Vos
4.ASOAsopos 5[4]02:20,90(4)
  Fleur Kleene
5.PHOPhocas 7[1]02:22,21(5)
  Miriam Langhout

Sat 09:32 : Heat 19

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ARGArgo 1[4]02:10,09(1)
  Lotte Buwalda
2.PROProteus 5[2]02:20,52(2)
  Shea Haggerty
3.EUREuros 4[5]02:32,20(3)
  Noortje van Laarhoven
4.AEGAegir 6[6]02:39,73(4)
  Esther Hassink
5.SKOSkøll 11[3]02:41,81(5)
  Mafalda van Dissel
6.ORCOrca 20[1]03:02,33(6)
  Anna Schaafsma

Sat 09:36 : Heat 20

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.AEGAegir 1[4]02:17,01(1)
  Bente Moester
2.ORCOrca 19[5]02:19,13(2)
  Robyn BeekM
3.SKASkadi 6[2]02:20,62(3)
  Ellen van van Bergen
4.ASOAsopos 13[1]02:21,76(4)
  Eef Schelvis
5.PHOPhocas 6[6]02:23,06(5)
  Moniek Mennen
6.OKEOkeanos 3[3]02:30,27(6)
  Caroline Barbier

Sat 09:40 : Heat 21

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 4[1]02:02,01(1)
  Suzanne Knigge
2.GYAGyas 13[2]02:08,29(2)
  Luca Bessems
3.SKOSkøll 2[5]02:14,36(3)
  Maxime Prenger
4.ASOAsopos 10[6]02:17,24(4)
  Demi-Jo Smith
5.ORCOrca 18[4]02:28,35(5)
  Kenza Smit
6.BORBoreas 2[3]02:49,74(6)
  Marrit Reinink

Sat 09:44 : Heat 22

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 6[5]02:15,08(1)
  Iris Baas
2.SAUSaurus 4[3]02:18,27(2)
  Eline van Doremalen
3.SKOSkøll 9[2]02:19,22(3)
  Florien Ritsma
4.VIDVidar 5[4]02:19,81(4)
  Kirsten Voermans
5.ORCOrca 26[6]02:29,01(5)
  Dorien Besse
6.EUREuros 3[1]02:32,38(6)
  Floor Kuipers

Sat 09:48 : Heat 23

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 2[2]02:11,60(1)
  Dianne Harting
2.THEThêta[6]02:15,19(2)
  Isa Rethans
3.OKEOkeanos 8[4]02:17,74(3)
  Kika Banning
4.SKOSkøll 13[3]02:22,99(4)
  Roxanne Bongers
5.ORCOrca 1[5]02:26,10(5)
  Sophie van Bakel
6.GYAGyas 12[1]02:28,37(6)
  Mareike Müller

Sat 09:52 : Heat 24

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 6[4]02:12,47(1)
  Jaimie Smits
2.AEGAegir 3[6]02:20,54(2)
  Marleen Rijpkema
3.GYAGyas 10[2]02:24,75(3)
  Emma Keijzer
4.PROProteus 7[1]02:25,58(4)
  Pien Kastelein
5.ORCOrca 16[3]02:29,67(5)
  Colleen de Vries
6.SKOSkøll 7[5]02:57,96(6)
  Mylène Dekker

Sat 09:56 : Heat 25

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ORCOrca 21[2]02:17,97(1)
  Julya van Doorn
2.OKEOkeanos 1[1]02:18,59(2)
  Rianne Schoonderwoerd
3.EUREuros 6[3]02:19,04(3)
  Lisa Luchtenberg
4.ASOAsopos 4[4]02:21,42(4)
  Bibian Been
5.SKOSkøll 19[5]02:22,63(5)
  Eline Teeuwen
6.SKASkadi 2[6]02:25,78(6)
  Gabriella de Vries

Sat 10:00 : Heat 26

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 1[4]02:05,28(1)
  Annelouk van Mierlo
2.OKEOkeanos 4[6]02:14,64(2)
  Eva Rosa Bian
3.PHOPhocas 5[2]02:18,03(3)
  Mirthe Savelkoul
4.VIDVidar 9[5]02:25,11(4)
  Quincy Pruss
5.ORCOrca 23[3]02:28,22(5)
  Inge Grunewald
6.SAUSaurus 5[1]02:59,68(6)
  Tirza van den Boorn

Sat 11:40 : Repechage 1

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 7[4]02:06,86(1)
  Lieke Timmer
2.ASOAsopos 10[5]02:14,50(2)
  Demi-Jo Smith
3.SKOSkøll 18[3]02:17,73(3)
  Noa Guldemond
4.SKASkadi 5[1]02:18,68(4)
  Lisa Boltje
5.EUREuros 1[6]02:24,55(5)
  Ellis van Steenis
6.PELPelargos 2[2]02:25,87(6)
  Aliyah Hoekstra

Sat 11:44 : Repechage 2

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ORCOrca 7[2]02:13,30(1)
  Chloe Lubbers
2.OKEOkeanos 1[3]02:14,32(2)
  Rianne Schoonderwoerd
3.SKOSkøll 7[1]02:22,61(3)
  Mylène Dekker
4.SAUSaurus 3[4]02:24,49(4)
  Pieke van der Beek
5.GYAGyas 2[5]02:38,02(5)
  Jolien Visser

Sat 11:48 : Repechage 3

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 8[4]02:14,09(1)
  Dominique Daatselaar
2.ASOAsopos 9[6]02:19,10(2)
  Noa Linthorst
3.PROProteus 10[5]02:22,24(3)
  Sophie Keemink
4.PELPelargos 1[3]02:24,16(4)
  Emilie Corbeth
5.SKOSkøll 11[2]02:29,85(5)
  Mafalda van Dissel

Sat 11:52 : Repechage 4

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SAUSaurus 4[4]02:12,06(1)
  Eline van Doremalen
2.ORCOrca 24[2]02:21,85(2)
  Pleun Bijveld
3.ORCOrca 14[3]02:22,60(3)
  Lisa van den Brink
4.EUREuros 3[6]02:22,77(4)
  Floor Kuipers
5.GYAGyas 11[5]02:22,79(5)
  Faith Flierman

Sat 11:56 : Repechage 5

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 1[3]02:03,19(1)
  Sanne-Marije van Oorschot
2.ORCOrca 15[4]02:18,29(2)
  Bente MoerM
3.AEGAegir 2[5]02:24,14(3)
  Pauline Schomaker
4.ASOAsopos 11[6]02:28,66(4)
  Ludmila de Bruin
5.SKOSkøll 14[2]02:35,09(5)
  Ebyanne Wijnans

Sat 12:00 : Repechage 6

9.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.AEGAegir 4[3]02:05,39(1)
  Judith Borren
2.OKEOkeanos 2[2]02:15,92(2)
  Lotte Joosten
3.ORCOrca 1[5]02:19,02(3)
  Sophie van Bakel
4.GYAGyas 10[4]02:28,01(4)
  Emma Keijzer
5.VIDVidar 6[1]02:32,86(5)
  Melina Akkermans

Sat 12:04 : Repechage 7

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKOSkøll 16[3]02:18,11(1)
  Feline Pinckaers
2.OKEOkeanos 5[2]02:20,46(2)
  Ivy Blank
3.ORCOrca 16[5]02:21,26(3)
  Colleen de Vries
4.PHOPhocas 6[1]02:22,26(4)
  Moniek Mennen
5.PROProteus 12[4]02:23,72(5)
  Claire Wagenaar
6.AEGAegir 5[6]02:25,48(6)
  Roma Kloosterman

Sat 12:08 : Repechage 8

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKOSkøll 8[5]02:15,59(1)
  Pien Swart
2.GYAGyas 7[4]02:15,63(2)
  Kirsten Sietsma
3.GYAGyas 5[2]02:17,96(3)
  Maureen van Ekeren
4.SKOSkøll 10[3]02:19,94(4)
  Jasmijn Huisman
5.AMPAmphitrite 2[6]02:23,00(5)
  Hannah Venderbosch
6.GYAGyas 12[1]02:27,34(6)
  Mareike Müller

Sat 12:12 : Repechage 9

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.OKEOkeanos 6[3]02:09,25(1)
  Lotte Huisman
2.SKOSkøll 13[2]02:16,06(2)
  Roxanne Bongers
3.SKASkadi 6[4]02:16,57(3)
  Ellen van van Bergen
4.ORCOrca 20[6]02:25,52(4)
  Anna Schaafsma
5.ASOAsopos 14[5]02:39,71(5)
  Nienke de Groot
6.SKOSkøll 6[1]02:43,84(6)
  Amber Sales

Sat 12:16 : Repechage 10

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PHOPhocas 5[4]02:09,90(1)
  Mirthe Savelkoul
2.SKOSkøll 1[3]02:10,13(2)
  Jiska Tellam
3.EUREuros 2[6]02:16,84(3)
  Lisa Luchtenberg
4.ORCOrca 25[5]02:18,61(4)
  Anouk Groenen
5.AEGAegir 6[2]02:20,80(5)
  Esther Hassink
6.SKOSkøll 17[1]02:38,88(6)
  Danique Wajon

Sat 12:20 : Repechage 11

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 7[1]02:08,19(1)
  Noortje Lansing
2.GYAGyas 14[5]02:10,35(2)
  Linda van de Krol
3.OKEOkeanos 13[4]02:14,18(3)
  Sabine Mostert
4.OKEOkeanos 11[6]02:17,52(4)
  Sterre Erades
5.ASOAsopos 15[3]02:19,50(5)
  Iris Brand
6.ORCOrca 13[2]02:22,76(6)
  Nora Schuring

Sat 12:24 : Repechage 12

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 4[4]02:06,61(1)
  Mayra Cöp
2.ORCOrca 10[5]02:13,81(2)
  Dieke Gerritsen
3.AEGAegir 3[3]02:16,35(3)
  Marleen Rijpkema
4.BORBoreas 1[1]02:19,12(4)
  Isabel van Steenderen
5.OKEOkeanos 9[6]02:27,73(5)
  Pauline Leclercq
6.ORCOrca 6[2]02:27,76(6)
  Vera Orzechowski

Sat 12:28 : Repechage 13

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKOSkøll 4[4]02:14,88(1)
  Hannah Ploemacher
2.GYAGyas 9[3]02:21,47(2)
  Harte Havinga
3.SKOSkøll 12[1]02:21,99(3)
  Sophie Warringa
4.ORCOrca 23[6]02:26,27(4)
  Inge Grunewald
5.ASOAsopos 13[5]02:32,78(5)
  Eef Schelvis
6.VIDVidar 9[2]02:37,16(6)
  Quincy Pruss

Sat 12:32 : Repechage 14

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 5[2]02:10,26(1)
  Fleur Kleene
2.SKOSkøll 5[3]02:13,98(2)
  Anna Vos
3.GYAGyas 6[5]02:22,39(3)
  Karin van den Akker
4.SAUSaurus 2[6]02:23,61(4)
  Soraya Berger
5.PHOPhocas 4[4]02:25,90(5)
  Roos Naves
6.SKOSkøll 15[1]02:37,68(6)
  Yen Tran

Sat 12:36 : Repechage 15

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ASOAsopos 2[3]02:09,62(1)
  Christy-Anne Wortman
2.PHOPhocas 3[5]02:11,32(2)
  Jolieke Timmer
3.PHOPhocas 7[1]02:23,84(3)
  Miriam Langhout
4.SKOSkøll 9[4]02:25,81(4)
  Florien Ritsma
5.ORCOrca 17[2]02:26,96(5)
  Marit van Haaster
6.BORBoreas 2[6]02:45,19(6)
  Marrit Reinink

Sat 12:40 : Repechage 16

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 7[5]02:03,88(1)
  Pien Kastelein
2.SKOSkøll 3[4]02:07,95(2)
  Irene van Damme
3.SKOSkøll 2[2]02:13,13(3)
  Maxime Prenger
4.ORCOrca 5[1]02:20,17(4)
  Merel Hilderink
5.ORCOrca 11[3]02:26,71(5)
  Merel van der Meer
6.SAUSaurus 5[6]02:31,84(6)
  Tirza van den Boorn

Sat 12:44 : Repechage 17

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 2[1]02:14,65(1)
  Jennifer Thielen
2.VIDVidar 5[5]02:15,52(2)
  Kirsten Voermans
3.GYAGyas 1[4]02:16,01(3)
  Marjolein Viersen
4.ORCOrca 9[2]02:22,26(4)
  Anniek Roskam
5.ORCOrca 3[3]02:27,59(5)
  Robin van Velthuijsen
6.PROProteus 6[6]02:34,14(6)
  Thirza Feenstra

Sat 12:48 : Repechage 18

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.THEThêta[3]02:08,09(1)
  Isa Rethans
2.ORCOrca 4[5]02:11,85(2)
  Jessica Vermeij
3.ORCOrca 26[1]02:24,76(3)
  Dorien Besse
4.OKEOkeanos 12[6]02:28,63(4)
  Lola de Wit
5.AEGAegir 8[2]02:58,92(5)
  Alieke Engel
6.PROProteus 9[4]03:00,93(6)
  Daphne van Dorst

Sat 12:52 : Repechage 19

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlaneno.finish
1.GYAGyas 13[3]30202:06,57(1)
  Luca Bessems
2.AEGAegir 7[4]02:07,81(2)
  Bente de Boer
3.SKASkadi 4[5]02:12,37(3)
  Jolien Los
4.OKEOkeanos 8[2]02:16,03(4)
  Kika Banning
5.OKEOkeanos 3[6]02:19,48(5)
  Caroline Barbier
6.SKOSkøll 19[1]02:22,52(6)
  Eline Teeuwen

Sat 12:56 : Repechage 20

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.OKEOkeanos 7[3]02:11,31(1)
  Disha Karim
2.ASOAsopos 4[5]02:12,73(2)
  Bibian Been
3.GYAGyas 8[1]02:15,66(3)
  Elianne Joling
4.EUREuros 5[4]02:16,86(4)
  Jesse Weggemans
5.EUREuros 4[2]02:22,34(5)
  Noortje van Laarhoven
6.ORCOrca 2[6]02:29,85(6)
  Emma Geelen

Sat 13:00 : Repechage 21

10.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.EUREuros 6[5]02:09,79(1)
  Lisa Luchtenberg
2.PROProteus 5[3]02:10,05(2)
  Shea Haggerty
3.ORCOrca 19[4]02:16,03(3)
  Robyn BeekM
4.ORCOrca 18[6]02:16,85(4)
  Kenza Smit
5.PROProteus 3[2]02:20,69(5)
  Jantine van Halsema
6.SAUSaurus 1[1]02:47,45(6)
  Vianne Vogels

Sat 13:04 : Repechage 22

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.SKASkadi 2[1]02:11,07(1)
  Gabriella de Vries
2.ASOAsopos 8[5]02:14,63(2)
  Roxanne Steijn
3.OKEOkeanos 10[4]02:14,71(3)
  Nienke Kamstra
4.OKEOkeanos 4[3]02:17,52(4)
  Eva Rosa Bian
5.ORCOrca 12[6]02:17,83(5)
  Hannah Verwei
6.ASOAsopos 12[2]02:29,22(6)
  Julia van Vliet

Sat 14:30 : Quarterfinal 1

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 1[4]02:00,94(1)
  Annelouk van Mierlo
2.ASOAsopos 2[1]02:03,90(2)
  Christy-Anne Wortman
3.NJONjord 6[3]02:08,39(3)
  Jaimie Smits
4.SKOSkøll 3[6]02:08,42(4)
  Irene van Damme
5.OKEOkeanos 7[5]02:10,12(5)
  Disha Karim
6.PROProteus 4[2]02:12,42(6)
  Mayra Cöp

Sat 14:35 : Quarterfinal 2

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlaneno.finish
1.GYAGyas 13[5]30202:03,57(1)
  Luca Bessems
2.AEGAegir 7[6]02:08,06(2)
  Bente de Boer
3.PROProteus 2[2]02:08,34(3)
  Dianne Harting
4.ASOAsopos 7[1]02:09,05(4)
  Lieke Timmer
5.NJONjord 3[3]02:12,97(5)
  Leonie van Smoorenburg
6.GYAGyas 4[4]02:17,57(6)
  Jorien Meijers

Sat 14:40 : Quarterfinal 3

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 1[6]02:05,43(1)
  Sanne-Marije van Oorschot
2.NJONjord 2[4]02:06,84(2)
  Veerle Schmitz
3.PROProteus 5[1]02:12,67(3)
  Shea Haggerty
4.AMPAmphitrite 1[5]02:14,87(4)
  Janna Hallink
5.ORCOrca 21[3]02:15,24(5)
  Julya van Doorn
6.ORCOrca 7[2]02:19,25(6)
  Chloe Lubbers

Sat 14:45 : Quarterfinal 4

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ORCOrca 22[2]02:05,33(1)
  Tessa Reitsma
2.AEGAegir 4[5]02:06,24(2)
  Judith Borren
3.OKEOkeanos 6[1]02:07,35(3)
  Lotte Huisman
4.PROProteus 11[3]02:15,34(4)
  Emma ten Hoor
5.ORCOrca 8[4]02:15,36(5)
  Iris van den Heuvel
6.PHOPhocas 3[6]02:17,37(6)
  Jolieke Timmer

Sat 14:50 : Quarterfinal 5

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 7[2]02:02,05(1)
  Pien Kastelein
2.SKASkadi 1[4]02:03,59(2)
  Julia Strikwerda
3.SKOSkøll 1[1]02:10,44(3)
  Jiska Tellam
4.AEGAegir 1[5]02:15,67(4)
  Bente Moester
5.SKOSkøll 16[6]02:19,70(5)
  Feline Pinckaers
6.ASOAsopos 6[3]02:21,16(6)
  Iris Baas

Sat 14:55 : Quarterfinal 6

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 5[3]02:06,67(1)
  Meike Prins
2.ASOAsopos 5[1]02:10,38(2)
  Fleur Kleene
3.PHOPhocas 2[2]02:15,99(3)
  Jolijn Verstappen
4.GYAGyas 14[6]02:16,40(4)
  Linda van de Krol
5.ARGArgo 2[4]02:18,04(5)
  Isabelle van Doorn
6.PROProteus 8[5]02:22,92(6)
  Dominique Daatselaar

Sat 15:00 : Quarterfinal 7

9.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 4[4]01:58,80(1)
  Suzanne Knigge
2.THEThêta[1]02:06,36(2)
  Isa Rethans
3.VIDVidar 7[2]02:08,47(3)
  Noortje Lansing
4.ASOAsopos 3[3]02:08,50(4)
  Anniek van Boekel
5.PHOPhocas 5[6]02:19,63(5)
  Mirthe Savelkoul
6.NJONjord 1[5]02:32,52(6)
  Dielke Giesbers

Sat 15:05 : Quarterfinal 8

8.0 m/s, 190° (S), 30% tailwind, 70% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PHOPhocas 1[3]02:02,15(1)
  Pleun Santerse
2.SKASkadi 3[5]02:06,82(2)
  Sarah Tappel
3.SAUSaurus 4[1]02:10,93(3)
  Eline van Doremalen
4.EUREuros 6[2]02:11,54(4)
  Lisa Luchtenberg
5.GYAGyas 3[4]02:11,70(5)
  Tessa van Tilburg
6.SKOSkøll 4[6]02:12,26(6)
  Hannah Ploemacher

Sat 15:10 : Quarterfinal 9

8.0 m/s, 190° (S), 30% tailwind, 70% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.ARGArgo 1[3]02:04,91(1)
  Lotte Buwalda
2.ASOAsopos 1[4]02:09,04(2)
  Roxann Geenen
3.SKASkadi 2[5]02:09,96(3)
  Gabriella de Vries
4.SKOSkøll 8[1]02:12,17(4)
  Pien Swart
5.VIDVidar 3[2]02:14,77(5)
  Lian Teeuwen
6.VIDVidar 2[6]02:18,46(6)
  Jennifer Thielen

Sat 16:15 : Semifinal 1

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.VIDVidar 1[5]02:05,97(1)
  Sanne-Marije van Oorschot
2.SKASkadi 3[2]02:06,27(2)
  Sarah Tappel
3.AEGAegir 7[1]02:06,45(3)
  Bente de Boer
4.NJONjord 5[3]02:08,81(4)
  Meike Prins
5.SKASkadi 1[6]02:10,56(5)
  Julia Strikwerda
6.ARGArgo 1[4]02:11,21(6)
  Lotte Buwalda

Sat 16:20 : Semifinal 2

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 1[3]02:02,88(1)
  Annelouk van Mierlo
2.GYAGyas 13[5]02:05,22(2)
  Luca Bessems
3.AEGAegir 4[2]02:05,59(3)
  Judith Borren
3.PROProteus 7[4]02:05,59(3)
  Pien Kastelein
5.NJONjord 2[6]02:07,34(5)
  Veerle Schmitz
6.THEThêta[1]02:12,57(6)
  Isa Rethans

Sat 16:25 : Semifinal 3

8.0 m/s, 210° (SSW), 48% tailwind, 52% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.NJONjord 4[3]01:59,47(1)
  Suzanne Knigge
2.PHOPhocas 1[5]02:03,53(2)
  Pleun Santerse
3.ASOAsopos 2[1]02:04,28(3)
  Christy-Anne Wortman
4.ASOAsopos 1[6]02:04,54(4)
  Roxann Geenen
5.ORCOrca 22[4]02:06,58(5)
  Tessa Reitsma
6.ASOAsopos 5[2]02:07,52(6)
  Fleur Kleene

Sat 18:00 : Final A

7.0 m/s, 200° (SSW), 39% tailwind, 61% from starboard side
pos.crewlanefinish
1.PROProteus 1[2]02:01,74(1)
  Annelouk van Mierlo
2.NJONjord 4[3]02:02,76(2)
  Suzanne Knigge
3.PHOPhocas 1[1]02:03,93(3)
  Pleun Santerse
4.VIDVidar 1[4]02:05,01(4)
  Sanne-Marije van Oorschot
5.SKASkadi 3[5]02:15,65(5)
  Sarah Tappel

Actions

Back