ZRB 2017

10 June 2017 to 11 June 2017
Results are available
Back

Aegir

AEG
50 races

Saturday

crewstrokeeventracelanetimepos.
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xHeat 2[4]07:51,852nd
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Heat 2[4]06:35,031st
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Heat 2[1]06:50,163rd
TRITriton/Aegir/ArgoEva Vennik135: LDB 4*Heat 2[4]07:42,624th
AEGAegir 1Bas Sandor118: LB 1xHeat 1[4]07:47,562nd
AEGAegir 2Wouter de Boer118: LB 1xHeat 1[3]07:59,263rd
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Heat 3[4]06:14,842nd
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xHeat 1[2]07:54,522nd
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xHeat 1[3]07:27,142nd
TRITriton 2Melle le Fevre149: LE 1xHeat 2[4]07:34,342nd
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Heat 1[4]07:40,011st
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Heat 1[1]06:55,001st
AEGAegirDionne Kliffen127: DG 2xFinal A [4]07:33,392nd
AEGAegirThimo van Kessel106: G 4+Final B [4]06:54,264th
AEGAegir/GyasJente Damm106: G 4+Final A [3]06:35,973rd
AEGAegir 1Bas Sandor118: LB 1xFinal B [3]07:39,921st
AEGAegirVincent Walinga120: LB 8+Final A [4]06:09,691st
AEGAegirJolien Wilbrink133: LDG 2xFinal B [2]07:47,084th
TRITriton 1Stijn Kanters149: LE 1xFinal A [2]07:24,773rd
AEGAegirLony Brian129: DB 4+Final A [3]07:49,984th
AEGAegirBas Fluitman110: B 8+Final A [2]05:58,951st
AEGAegirJosephine Grevers121: DE 2-Final A [1]07:46,832nd
SKASkadiNina Loos121: DE 2-Final A [3]08:14,894th
AEGAegirMaarten Diepeveen109: B 4+Final A [2]07:00,584th
GYAGyas/AegirJill Tanger124: DE 8+Final A [4]06:52,522nd

Sunday

crewstrokeeventracelanetimepos.
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:15,441st
AEGAegirJolien Wilbrink026: LDDev 2x (Development Klassement)Time Trial 03:47,8413th
AEGAegirMaarten Diepeveen006: Ej 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:22,4610th
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:44,386th
AEGAegirKatrin Heinzerling027: LDEj 4* (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:40,019th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 02:55,996th
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Time Trial 03:02,968th
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Heat 1[4]06:41,692nd
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xHeat 4[2]08:26,221st
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xHeat 2[1]08:27,462nd
SKASkadiNina Loos020: DG 2-Heat 1[4]08:20,044th
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Heat 2[4]08:02,201st
AEGAegirMelvin Twellaar004: G 2-Heat 2[3]07:12,333rd
AEGAegirWouter de Boer009: LG 1xHeat 2[1]07:47,553rd
AEGAegirDenise van der Wal028: LDB 2xHeat 2[4]08:04,113rd
AEGAegir/LagaNiek Moesker002: E 4-Final A [4]06:16,831st
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2x (Development Klassement)Semifinal 1[3]03:22,291st
AEGAegirLony Brian022: DEj 4+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]03:48,344th
AEGAegirBas Fluitman008: Ej 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [2]02:54,113rd
AEGAegirVincent Walinga016: LEj 8+ (Eerstejaars Klassement)Final C [1]03:03,143rd
AEGAegir/GyasJente Damm206: G 4+Final A [1]06:39,293rd
AEGAegirDionne Kliffen025: LDG 1xFinal A [1]08:23,342nd
AEGAegirJuliette van Beek017: DG 1xFinal B [2]08:33,273rd
AEGAegirIlse Kolkman020: DG 2-Final A [3]07:45,252nd
TRITritonMelle le Fevre013: LDev 2x (Development Klassement)Final A [3]03:20,441st

Actions

Back