Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
Results are available
Back

135: LDB 4*

Lichte dames beginner dubbelvier-met
4 races

Sun 12:05 : Heat 1

2.0 m/s, 280° (W), 10% tailwind, 90% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[4]01:48,09(1)03:43,02(1)05:38,18(1)07:33,31(1)
  Malou Ensink01:54,9301:55,1601:55,13
2.OKEOkeanos[5]01:50,64(2)03:45,41(3)05:40,75(2)07:35,87(2)
  Aurianne Puts01:54,7701:55,3401:55,12
3.LAGLaga/Aegir[3]01:50,82(3)03:45,18(2)05:42,60(3)07:38,91(3)
  Pauline Verkaik01:54,3601:57,4201:56,31
4.SKASkadi[6]01:53,69(4)03:52,19(4)05:53,46(4)07:56,42(4)
  Giulia Rolloos01:58,5002:01,2702:02,96

Sun 12:10 : Heat 2

2.0 m/s, 280° (W), 10% tailwind, 90% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.GYAGyas[4]01:46,76(1)03:38,94(1)05:33,72(1)07:27,98(1)
  Esmée Oosterman01:52,1801:54,7801:54,26
2.SKOSkøll[5]01:46,99(2)03:41,37(2)05:36,82(2)07:30,19(2)
  Anne-Sophie Enthoven01:54,3801:55,4501:53,37
3.EUREuros/Nereus[3]01:50,60(4)03:43,44(4)05:39,46(3)07:34,41(3)
  Minke Blankert01:52,8401:56,0201:54,95
4.THEThêta[7]01:47,93(3)03:43,24(3)05:41,41(4)07:39,28(4)
  Manouk Groels01:55,3101:58,1701:57,87
5.BORBoreas[6]01:53,73(5)03:49,28(5)05:53,47(5)07:59,88(5)
  Anne-Lique Weeren01:55,5502:04,1902:06,41

Sun 17:10 : Final B

3.0 m/s, 100° (E), 10% headwind, 90% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.THEThêta[4]01:55,27(1)03:58,76(1)06:02,97(1)08:09,67(1)
  Manouk Groels02:03,4902:04,2102:06,70
2.SKASkadi[5]01:58,68(2)04:02,99(2)06:07,48(2)08:15,42(2)
  Giulia Rolloos02:04,3102:04,4902:07,94
3.BORBoreas[6]02:02,23(3)04:10,37(3)06:18,60(3)08:29,06(3)
  Anne-Lique Weeren02:08,1402:08,2302:10,46

Sun 17:15 : Final A

3.0 m/s, 100° (E), 10% headwind, 90% from starboard side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.OKEOkeanos[3]01:56,04(4)03:53,73(3)05:52,41(1)07:51,12(1)
  Aurianne Puts01:57,6901:58,6801:58,71
2.GYAGyas[5]01:54,17(2)03:52,57(2)05:53,43(2)07:54,44(2)
  Esmée Oosterman01:58,4002:00,8602:01,01
3.PHOPhocas[4]01:53,57(1)03:52,15(1)05:53,80(3)07:56,18(3)
  Malou Ensink01:58,5802:01,6502:02,38
4.SKOSkøll[6]01:55,20(3)03:54,40(4)05:56,10(4)07:59,70(4)
  Anne-Sophie Enthoven01:59,2002:01,7002:03,60
5.LAGLaga/Aegir[2]01:56,82(6)03:57,93(6)06:00,75(6)08:03,79(5)
  Pauline Verkaik02:01,1102:02,8202:03,04
6.EUREuros/Nereus[7]01:56,26(5)03:57,07(5)06:00,58(5)08:03,99(6)
  Minke Blankert02:00,8102:03,5102:03,41

Actions

Back