Westelijke Regatta 2017 - Asopos de Vliet Lustrumwedstrijden

20 May 2017 to 21 May 2017
Results are available
Back

027: LDEj 4*

Lichte dames eerstejaars dubbelvier-met
5 races

Sat 09:45 : Heat 1

6.0 m/s, 210° (SSW), 80% tailwind, 20% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.AEGAegir[4]01:49,78(1)03:44,51(1)05:41,23(1)07:36,80(1)
  Katrin Heinzerling01:54,7301:56,7201:55,57
2.OKEOkeanos[6]01:52,09(2)03:46,40(2)05:42,42(2)07:38,40(2)
  Aurianne Puts01:54,3101:56,0201:55,98
3.EUREuros/Argo[5]01:52,49(3)03:49,34(3)05:51,48(3)07:51,28(3)
  Lotte Demmink01:56,8502:02,1401:59,80
4.SKASkadi[7]01:53,74(4)03:52,75(4)05:54,87(4)07:58,07(4)
  Giulia Rolloos01:59,0102:02,1202:03,20

Sat 09:50 : Heat 2

6.0 m/s, 210° (SSW), 80% tailwind, 20% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[4]01:45,89(1)03:39,10(1)05:34,24(1)07:28,26(1)
  Eva Vennik01:53,2101:55,1401:54,02
2.LAGLaga[5]01:48,69(3)03:40,29(2)05:36,50(2)07:30,14(2)
  Pauline Verkaik01:51,6001:56,2101:53,64
3.TRITriton[7]01:49,35(4)03:42,14(3)05:37,00(3)07:32,36(3)
  Merel Kraak01:52,7901:54,8601:55,36
4.VIDVidar[6]01:47,22(2)03:42,75(4)05:39,35(4)07:33,63(4)
  Myrna Berbers01:55,5301:56,6001:54,28

Sat 09:55 : Heat 3

6.0 m/s, 210° (SSW), 80% tailwind, 20% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.PHOPhocas[7]01:48,66(2)03:37,93(1)05:34,61(1)07:28,43(1)
  Malou Ensink01:49,2701:56,6801:53,82
2.GYAGyas[6]01:46,23(1)03:49,10(5)05:34,95(2)07:30,50(2)
  Esmée Oosterman02:02,8701:45,8501:55,55
3.SKOSkøll[3]01:50,67(4)03:40,80(2)05:37,85(3)07:31,41(3)
  Anne-Sophie Enthoven01:50,1301:57,0501:53,56
4.THEThêta[4]01:49,94(3)03:43,06(3)05:43,34(4)07:41,87(4)
  Manouk Groels01:53,1202:00,2801:58,53
5.NERNereus[5]01:52,67(5)03:45,89(4)05:50,39(5)07:50,38(5)
  Maike Knipscheer01:53,2202:04,5001:59,99

Sat 15:45 : Final B

4.0 m/s, 230° (SW), 60% tailwind, 40% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.VIDVidar[5]01:50,29(1)03:44,29(1)05:40,20(1)07:34,19(1)
  Myrna Berbers01:54,0001:55,9101:53,99
2.SKOSkøll[6]01:51,91(2)03:46,13(2)05:40,90(2)07:35,65(2)
  Anne-Sophie Enthoven01:54,2201:54,7701:54,75
3.THEThêta[7]01:52,49(3)03:47,84(3)05:43,09(3)07:37,19(3)
  Manouk Groels01:55,3501:55,2501:54,10

Sat 15:50 : Final A

4.0 m/s, 230° (SW), 60% tailwind, 40% from port side
pos.crewlane500m1000m1500mfinish
1.ARGArgo[5]01:45,94(1)03:36,89(1)05:29,68(1)07:21,78(1)
  Eva Vennik01:50,9501:52,7901:52,10
2.GYAGyas[4]01:47,85(2)03:38,17(2)05:31,03(2)07:22,27(2)
  Esmée Oosterman01:50,3201:52,8601:51,24
3.OKEOkeanos[3]01:50,17(4)03:40,17(3)05:31,73(3)07:22,61(3)
  Aurianne Puts01:50,0001:51,5601:50,88
4.AEGAegir[6]01:50,17(4)03:42,71(5)05:36,60(5)07:28,02(4)
  Katrin Heinzerling01:52,5401:53,8901:51,42
5.PHOPhocas[7]01:49,45(3)03:41,40(4)05:36,27(4)07:28,72(5)
  Malou Ensink01:51,9501:54,8701:52,45
6.LAGLaga[8]01:50,57(6)03:43,13(6)05:38,94(6)07:31,89(6)
  Pauline Verkaik01:52,5601:55,8101:52,95

Actions

Back